SuperFakty.eu

Status
Zamknięty.

SuperFakty.eu

New Member
8
0
Witam
Dopiero dziś znalazłem to forum ale tematem wolnościowym zajmuje się już od kilku lat. Miesiąc temu założyłem nawet Centrum Medialne Wolność czyli www.superfakty.eu.

Zamieszczam tam filmiki i mp3 o tematyce wolnościowej ale tez o przekłamaniach w historii i innych tematach które wydają mi się wiedzą alternatywną. Obecnie wszystkim zajmuje się sam. Nawet sam tworze filmiki i podkasty. Nie mam dobrej dykcji ale dopóki nie pojawią się osoby z lepszym głosem to sam nagrywam dźwięki.

Cieszę się że znalazłem to forum bo mam nadzieję na współpracę.
 

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
SuperFakty.eu napisał:
Witam
Dopiero dziś znalazłem to forum ale tematem wolnościowym zajmuje się już od kilku lat. Miesiąc temu założyłem nawet Centrum Medialne Wolność czyli www.superfakty.eu.

Zamieszczam tam filmiki i mp3 o tematyce wolnościowej ale tez o przekłamaniach w historii i innych tematach które wydają mi się wiedzą alternatywną. Obecnie wszystkim zajmuje się sam. Nawet sam tworze filmiki i podkasty. Nie mam dobrej dykcji ale dopóki nie pojawią się osoby z lepszym głosem to sam nagrywam dźwięki.

Cieszę się że znalazłem to forum bo mam nadzieję na współpracę.

fajne miejsce, ale treścią zamieszczanych materiałów nie koniecznie żyją dzisiaj ludzie młodzi lub w średnim wieku, przydało by się trochę wolnościowej muzyki i to nie koniecznie Kaczmarskiego, jakieś śmieszne opowiadanka, filmiki itd
ThumbnailServer2.jpeg

np. tu http://www.isil.org/resources/introduction.swf
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Cyberius napisał:
fajne miejsce, ale treścią zamieszczanych materiałów nie koniecznie żyją dzisiaj ludzie młodzi lub w średnim wieku,

Czy ja wiem czy fajne? Stanowczo za dużo klimatów UPRowych, nie mówię, że w ogóle ma ich nie być, bo nie jestem znowu jakimś antykorwinistycznym fanatykiem, ale przydałyby się różne opinie wolnościowe, a nie tylko konserwatywnych liberałów i np. Cejrowskiego (sorry, ale człowiek, który kiedyś stwierdził, że chce państwa wyznaniowego nie jest dla mnie żadnym autorytetem w sprawach wolności).

@SuperFakty.eu

Na współpracę zawsze możesz liczyć, ale jeśli myślisz, że natrafiłeś tu na ludzi o poglądach typowo UPRowych to się niestety pomyliłeś ;).
 
OP
OP
S

SuperFakty.eu

New Member
8
0
@Cyberius
Staram się jak mogę ale sam wszystkiego nie zrobię.
Mam tam trochę muzyki. Jest kategoria ROZRYWKA a nawet ZAKAZANE PIOSENKI

@Piter1489
Każdy po rejestracji może dodawać własne filmiki z YouTube lub to co tam znajdzie więc ostatecznie zawartość będzie zależała od użytkowników. Nie dopuszczam jedynie lewicowej propagandy.
 

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
Piter1489 napisał:
Cyberius napisał:
fajne miejsce, ale treścią zamieszczanych materiałów nie koniecznie żyją dzisiaj ludzie młodzi lub w średnim wieku,

Czy ja wiem czy fajne?
to jest początek dopiero, on zaczyna
przy okazji mnie się tematyka kojarzy bardziej z "patriotyczno-narodową", nie mówię że nie ma ich być

SuperFakty.eu napisał:
@Cyberius
Staram się jak mogę ale sam wszystkiego nie zrobię.

ok. zarejestruje się i coś ci powrzucam
jeśli chodzi jednak o muzykę to raczej tego typu:
http://flaker.pl/s/2081-elektro
http://art-jop.blog.onet.pl/Moja-lista- ... 02786312,n
nie wiem czy jest lewicowa czy prawicowa
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
SuperFakty.eu napisał:
Nie dopuszczam jedynie lewicowej propagandy.

Zgaduję, że chodzi ci lewicę pokroju SLD i "Krytyki Politycznej" towarzysza Sierakowskiego? ;) Spoko, takich materiałów na pewno nie będę wrzucał.
 
OP
OP
S

SuperFakty.eu

New Member
8
0
@Cyberius
Nie chodzi o to by zamieszczać tam każdą muzykę jaka nam się podoba ale by miała ona coś wspólnego z wolnością lub przynajmniej wyrażała niezadowolenie i chęć zmiany obecnej sytuacji polityczno-gospodarczej.

@Piter1489
Jeśli chodzi o lewicę to uważam że nie istnieje jej wolnościowa odmiana. Ta ideologia skompromitowała się całkowicie i jej ciągłe propagowanie świadczy o wyjątkowej ignorancji lub bezczelności. Nie ma ideologii która w teorii byłaby lepsza a w praktyce gorsza od lewicowej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom