Strzelanie dla początkujących w Poznaniu

Oreł

Well-Known Member
574
464
Zapraszam na strzelanie we wtorek 19 maja na strzelnicy przy ulicy Dojazd w Poznaniu!
(firma Magnum nie bierze udziału w organizacji, udostępnia nam jedynie strzelnicę)

Dla członków Stowarzyszenia Strzelectwa Sportowego Młodzieży z opłaconą składką wstęp jest bezpłatny.
Pozostali uczestnicy płacą za wstęp 40 zł.

Można będzie wypełnić deklarację i zapłacić składkę roczną (100 zł) na miejscu i od razu otrzymać zaświadczenie o członkostwie w stowarzyszeniu kolekcjonerskim, potrzebne do pozwolenia na broń do celów kolekcjonerskich. Ponadto na życzenie wystawiamy zaświadczenia o udziale w spotkaniu.

Każdy uczestnik wykupuje dowolną ilość kuponów po 15 zł. Za jeden kupon można oddać, do wyboru:
- 30 strzałów z broni kalibru .22 LR
- 10 strzałów z AK, Mosina albo pistoletów
- 6 strzałów z rewolweru kalibru .357 Mag albo strzelby pump-action
- 3 strzały z MG-34

Początek o 16:00, zmiany co około pół godziny, ostatnia zmiana zaczyna strzelanie o 19:00. Proszę po prostu przyjechać na tę godzinę, która najbardziej pasuje.

Do udziału nie są potrzebne żadne uprawnienia ani doświadczenie, organizatorzy wszystko wytłumaczą.

Kolejne spotkania odbędą się w czwartek 28 maja na tej samej strzelnicy i w niedzielę 31 maja w Podstolicach.
 
D

Deleted member 427

Guest
Ja niestety mam w poniedziałek drobny zabieg chirurgiczny i raczej we wtorek nie będę mógł się zjawić. W każdym razie chciałem tylko powiedzieć, że robisz super robotę z tymi zawodami i promowaniem strzelectwa.
 
Do góry Bottom