Wojciech1998

New Member
2
0
Dobry wieczór.
Nazywam się Wojciech, mam 18 lat i jestem nowy na forum.
To mój pierwszy temat i chciałbym się podzielić nową informacją na temat pewnego stowarzyszenia.
Stowarzyszenie Skuteczni to nowe (powstałe pare miesięcy temu) stowarzyszenie które ma działać lokalnie, mamy propagować idee wolnorynkowe.
Ja jestem członkiem młodzieżówki.
Szukamy młodych (do 24 lat) osób o poglądach wolnorynkowych które chciały by się zaangażować w prace organiczną, na razie budujemy struktury, nieformalnie, jako uczestnictwo w stowarzyszeniu rozumiemy dyskusje na naszej grupie na facebooku.
Byłby ktoś zainteresowany?
Pozdrawiam.
 

Hanki

Secessionist
1 525
5 088
Zapomniałeś o kretyńskim pomyśle parytetu na polskie utwory w radiach.
Taki parytet już i tak obowiązuje. Chodzi teraz o to, by wymóc już nie tylko procentowy skład ramówki, ale i godziny emisji tak, by polskie utwory leciały w lepszym czasie antenowym, niż ma to miejsce obecnie (głównie w środku nocy, gdy - na szczęście - nikt tej padliny nie słucha).
 

Imperator

Generalissimus
1 568
3 553
Taki parytet już i tak obowiązuje. Chodzi teraz o to, by wymóc już nie tylko procentowy skład ramówki, ale i godziny emisji tak, by polskie utwory leciały w lepszym czasie antenowym, niż ma to miejsce obecnie (głównie w środku nocy, gdy - na szczęście - nikt tej padliny nie słucha).

Słyszałem że jest coś takiego w telewizjach (oczywiście wykupią byle jakie prawa do emisji w nocy) to czemu nie w radiu?
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
Słyszałem że jest coś takiego w telewizjach (oczywiście wykupią byle jakie prawa do emisji w nocy) to czemu nie w radiu?
Na C+ i innych stacjach tej platformy np Ale kino dzień w dzień od około 1-2 w nocy lecą polskie filmy - szczególniej jeden "Szamanka" którą w ciągu ostatniego roku na wszystkich stacjach C+ puścili wg mnie ze 30-40 razy.
Czyli mają sposób na obejście prawa. Trza sie za nich wziąć..
 
Do góry Bottom