1. Informujemy, iż na naszym forum korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z forum, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje Politykę Prywatności
 2. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Staruch wychodzi z aresztu.

Dyskusja w 'Wiadomości' zaczęta przez hanys, 1 Luty 2013.

 1. hanys

  hanys Active Member

  Posty:
  175
  Otrzymane Polubienia:
  131
  Polecam poczytać na jakiej podstawie w Polsce siedzie się 8 miesięcy w areszcie.

  http://konieciti.pl/artykuly/kibol-zwyciezca.html

  To już w ogóle zamyka grę:

  Artykuł pochodzi z newsweeka, ciekawe co spowodowało, że nagle zainteresowali się tą sprawą.
  http://spoleczenstwo.newsweek.pl/w-najnowszym--newsweeku----staruch--zwyciezca,100845,1,1.html

  Na drugi dzień o dziwo sąd ustalił wysokość kaucji:

  Z tego co czytałem na forum to uzbierali hajs i dzisiaj o 16:00 Staruch wychodzi na wolność.
   
 2. Ciek

  Ciek Miejsce na Twoją reklamę Obsługa Forum

  Posty:
  4 415
  Otrzymane Polubienia:
  9 530
  Rzeczpospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym, urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej.

  "Ulpian Domicjusz twierdził, że „iustitia est firma et perpetua voluntas suum cuique tribuendi” – co się wykłada, że sprawiedliwość jest to niezłomna i stała wola oddawania każdemu tego, co mu się należy. No a „sprawiedliwość społeczna”? Na czym polega „sprawiedliwość społeczna” – skoro musi czymś istotnym różnić się od zwyczajnej sprawiedliwości, która – jak już wiemy – jest „stałą i niezłomna wolą…” – i tak dalej? Musi się czymś istotnie różnić, skoro opatruje się ten rzeczownik wyróżniającym przymiotnikiem. Ale skoro „sprawiedliwość społeczna” od zwyczajnej sprawiedliwości czymś istotnym się różni, to znaczy, że nie jest ona sprawiedliwością"

  Można Michalkiewicza lubić lub nie ale jest niezaprzeczalnym faktem, że pięknie orze ten gówniany system. Koleś prawie rok siedzi w pace. Sprawiedliwe to raczej nie jest ale przecież sprawiedliwości nikt tu nikomu nie obiecywał. Obiecano sprawiedliwość społeczną :)
   
  luke27 and kawador like this.
 3. Norden

  Norden Well-Known Member

  Posty:
  707
  Otrzymane Polubienia:
  767
  Warto jeszcze wspomnieć, że został pobity w państwie sprawiedliwości społecznej co potwierdza obdukcja.
  Powoli wracamy do stalinowskich metod gdzie przywalano się do rodziny/bliskich.

  "Co do zatrzymania – na Mostowskich przyszedł do mnie szef wydziału ds. walki z przestępczością pseudokibiców, niejaki Pamuła i kiedy siedziałem skuty na krześle stanął nade mną i z odległości 30 cm zaczął się pruć, ubliżać i rzucać teksty o „pękającej dupie”. Zapytałem go więc, czy kończył jakąś wiejską szkołę teatralną, że się tak zachowuje. Dostałem parę strzałów na baniak i obietnice „Tak? To zobaczymy!”. Po godzinie, może półtorej, przyjechało po mnie trzech śmieci z realizacji (chociaż byłem już zatrzymany!), w pełnym umundurowaniu i kominiarkach. Weszli, jeden z nich powiedział: „Siemasz Staruch, sorry, że musiałeś tyle na nas czekać!”. I zaczęła się jazda :). Wpierdol w pokoju, plecy, żebra, klata, baniak. Potem zaciągnęli mnie do busa, wrzucili twarzą do ziemi z rękami skutymi z tyłu i napierdalali chyba jakimś batonem przez całą drogę do szpitala na Solcu, gdzie lekarz miał orzec, czy mogę przebywać na dołku. Z początku się spinałem, potem już na tyle przywykłem do bólu, że nie reagowałem zbytnio. Potem chcieli mnie poczęstować elektrowstrząsami, ale wykpiłem się rzekomą arytmią serca :)"
  http://www.drogalegionisty.fuckpc.com/?p=962
   
 4. Hitch

  Hitch

  Posty:
  3 165
  Otrzymane Polubienia:
  4 143
  Akurat jego wolność to mi lata koło dupy. On jest ze szczepu zwierząt, które masakrują ludzi na ulicach, na stadionach czy w pubach. W moje mogą go przetrzymywać bez wyroku, bez zarzutów, bez terminu zwolnienia. Jednego kibola mniej by było...
   
 5. decha_131

  decha_131 Active Member

  Posty:
  380
  Otrzymane Polubienia:
  77
  Powiedźcie komuś to, zostaniecie nazwani pisiorem, kaczystą i moherem. I wielkim wspieraczem pseudokibiców i pseudoludzi.
   
 6. kawador

  kawador Merchant of Death Obsługa Forum

  Posty:
  13 134
  Otrzymane Polubienia:
  18 303
  Od dzisiaj tak będę odpowiadał na żale, że nie ma sprawiedliwości na tym świecie. Idzie plus do repa.

  Daj znać, jak wrócimy. Idzie minus do repa.
   
 7. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  10 934
  Otrzymane Polubienia:
  16 176
  Problem jest zupełnie gdzie indziej. Jak kiedyś ONI padną i będą przywiązani drutem kolczastym do drzew czy słupów, to pojawią się filuty, które będą mówić o człowieczeństwie, pouczać czym jest człowiek i pierdolić baje o wybaczaniu. To nie psy są problemem.
   
  Lancaster likes this.
 8. Ciek

  Ciek Miejsce na Twoją reklamę Obsługa Forum

  Posty:
  4 415
  Otrzymane Polubienia:
  9 530
  A libertarianie to porywają dzieci i robią z ich krwi macę! Nie ma czegoś takiego jak "kibole co to ludzi masakrują". Ktoś tam kiedyś komuś wpierdolił i koniec. Szkoda, że go nie odstrzelono w trakcie ale trudno, może następnym razem. Co to ma natomiast wspólnego ze sprawą tytułowego bohatera to pojęcia nie mam. Równie dobrze możemy zacząć zamykać wszystkich łysych w dresach. Sprawiedliwe społecznie to będzie jak najbardziej ale sprawiedliwe niestety nie.

  Kibolstwo to ciekawe zjawisko. W akapie ustawki będziemy oglądać z TV PPV. Pewnie będą popularniejsze niż piłka nożna :)
   
  Polacco and Rebel like this.
 9. naporakrzysiek

  naporakrzysiek libertarianin otwartej dłoni

  Posty:
  83
  Otrzymane Polubienia:
  16
  Volenti non fit iniuria ;)

  Co do "Starucha" to tutaj uważam, że ci co oskarżyli/gnębili powinni wypłacić mu odszkodowanie proporcjonalne do poniesionych przez niego szkód.

  Przy czym na pewno ja będę jednym z tych "filutów", ponieważ przywiązywanie kogokolwiek za pomocą drutu kolczastego do słupa na podstawie jakiegokolwiek motywu uważam za barbarzyństwo.
   
 10. Norden

  Norden Well-Known Member

  Posty:
  707
  Otrzymane Polubienia:
  767
  To fajny z Ciebie "wolnościowiec".

  Staruch został zamknięty za antyrządową działalność.
   
 11. Till

  Till Mud and Fire

  Posty:
  1 076
  Otrzymane Polubienia:
  2 173
  Skoro zasłużył...
   
 12. Hitch

  Hitch

  Posty:
  3 165
  Otrzymane Polubienia:
  4 143
  A nie został za napadanie na ludzi, którzy nie chcą się z nim bić i za inne agresje na cudzą wolność. Na jedno wychodzi.
   
 13. Ciek

  Ciek Miejsce na Twoją reklamę Obsługa Forum

  Posty:
  4 415
  Otrzymane Polubienia:
  9 530
  Nie, z tego co widzę nawet go o to nie oskarżają.
   
 14. Hitch

  Hitch

  Posty:
  3 165
  Otrzymane Polubienia:
  4 143
  Wiem, że nie. Próbuję właśnie uwypuklić absurd tej sytuacji. Ważniejsze dla skurwieli są jego jakieś transparenty niż to, że wyjdzie i będzie dalej napierdalał ludzi. Nie tylko tych, którzy tego chcą. Założę się, że to mają akurat doskonale udokumentowane, ale srają na to, bo co ich tam jacyś cywile obchodzą.
   
 15. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  10 934
  Otrzymane Polubienia:
  16 176
  Ależ te skurwysyny tak robią. Wypłacają odszkodowania ze zrabowanych pieniędzy, po czym śmieją się swym ofiarom prosto w oczy.
  Rodzinie ks.J. Popiełuszki wypłacili pieniądze z budżetu. Czyli pieniądze zrabowane okupowanemu narodowi. Bo to naród jest winny. Bo wszyscy są winni.

  To lepiej idź do komuchów, bo tacy jak Ty są w każdym ruchu politycznym V-tą kolumną.


  Pomyśl na spokojnie, na logikę. Gdyby mieli na to o czym piszesz, choć najmniejszą tyci-tyci poszlakę, to by mu to zarzucili, by naszczuć na niego zwykłych ludzi, by zrobić z niego wroga publicznego numer 1. A tu zero nagonki, cisza.
   
 16. naporakrzysiek

  naporakrzysiek libertarianin otwartej dłoni

  Posty:
  83
  Otrzymane Polubienia:
  16
  Czy to, że nie uznaję i nigdy nie uznam takich metod jak wspomniane na tym forum wielokrotnie "odjebywanie wraz z potomstwem" czy też przywiązywania ludzi do słupów drutem kolczastym czyni mnie od razu 5 kolumną? Pomimo, że nie przepadam za atakami ad personam to tutaj muszę stwierdzić, że na podstawie takich postów można śmiało stwierdzić, że praktyczna realizacja takich chorych snów o rzezi w praktyce doprowadziłaby do czegoś takiego:
  [​IMG]

  [​IMG]

  A zatem zadam tutaj ważne pytanie: Czy taki jest cel libertarianizmu?

  Nie z budżetu - tylko ze swoich własnych pieniędzy.
   
  jkruk likes this.
 17. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  10 934
  Otrzymane Polubienia:
  16 176
  Celem jest wolność. A nie ma wolności bez sprawiedliwości, bez pomszczenia krzywd. Nie ma też wolności bez nazwania skurwysyństwa po imieniu.
  Jeśli są winni popełnienia krzywd niech giną i spoczywają w miejscu hańby.
  A Ty nazywając zabijanie agresorów celem pokazujesz, że masz poważne problemy z logiką.
  Kolejny Michael "Jabba the Hut" Moore.

  Jak na razie to jest odwrotnie. A nawet, gdyby mieli płacić z własnej kasy, to nigdy by się nie wypłacili.
   
 18. naporakrzysiek

  naporakrzysiek libertarianin otwartej dłoni

  Posty:
  83
  Otrzymane Polubienia:
  16
  Nie - bo ludobójstwo jest logiczną konsekwencją takiej wojny totalnej ze wszystkimi, których uzna się za "wrogów wolności".
   
 19. Hitch

  Hitch

  Posty:
  3 165
  Otrzymane Polubienia:
  4 143
  Z jednej strony tak. Z drugiej jednak panuje trend wmawiania ludziom, że nie potrzebują broni. Kiboli jest dużo. Zrób z jednego wroga publicznego, a ludzie zaczną dochodzić do wniosku, że jak nie ten to inny i przyda się coś do obrony. Gdyby chcieli go udupić za wszelką cenę, użyli by jako pretekstu przemocy właśnie. Ale wtedy musieliby przyznać, że jednak istnieje z nią problem. Zamiast tego próbowali go capnąć za dragi - uniwersalnego "mordercę naszych dzieci", truciznę niszczącą całe rodziny, a nawet i społeczeństwa jeśli się jej nie powstrzyma w zarodku, czyli wyłapując dilerów.

  Co to za komunały? Prawdziwych wrogów wolności jest zawsze garstka. Reszta to nieświadome owce, które są latami poddawane praniu mózgów - ich się nie zabija, tylko wyzwala.
   
 20. Polacco

  Polacco Active Member

  Posty:
  132
  Otrzymane Polubienia:
  76
  Chyba raczej za to:

   
  luke27 and Ciek like this.

Udostępnij Tą Stronę