Spotkanie osób z Krakowa i okolic

Naglfar

New Member
33
0
Na starym forum istniał taki temat, z planem na spotkanie po nowym roku.

Kilka osób wyraziło zainteresowanie, Yoshii miał to jakoś ogarnąć.

Czy są już ustalone jakieś szczegóły?
 

inkTANK

DTP
205
3
Ja również. Oczywiście, zależnie od moich możliwości czasowych, ale jeśli nie będzie u mnie konfliktu na tym polu - to jak najbardziej.

@//$
 

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
Podobnie jak inkTANK - w miarę możliwiości czasowych. Z chęcią zacząłbym już jakieś wiecowanie konfederackie :D
 
OP
OP
Naglfar

Naglfar

New Member
33
0
Coż, spróbujmy więc ustalić jakiś termin, który będzie odpowiadał możliwie dużej ilości zainteresowanych. Proponuję następny weekend, lub jeszcze następny, ostatnie przed początkiem sesji egzaminacyjnych (przynajmniej na AGH). Dwa kolejne piątki to 9 i 16 styczeń. Mnie pasują oba.

Co do miejsca, to proponuję jakiś spokojniejszy pub w centrum. Przeprowadziłem się niedawno, więc może ktoś inny zaproponuje konkret. :)

smootnyclown: Ta, jest całkiem sporo Naglfarów, ale nie mam jakoś weny by wymyślić sobie innego nicka. ;)
 

inkTANK

DTP
205
3
Ja się nie wypowiadam, dopóki nie będę miał terminu obrony.

edit:

Tak sobie pomyślałem: może na tą okazę wyprodukować jakieś naklejkowe gadżety, albo nawet (o zgrozo!) kalendarzyki? :) Nawet jakbym miał się nie pojawić, to bym komuś przesłał do rozdysponowania.

@//$
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
ja generalnie pisze sie chetnie na spotkanie, jednakze przebywam teroz poza granicami panstwa rp i tak pewnie pozostanie przez minimum 2 tygodnie...
 

yoshii

New Member
6
0
Rozmawialem z kilkoma osobami na temat spotkania i proponuje termin 23.01 jest to piatek. Komu odpowiada ten termin??
 

Avx

Active Member
831
186
margines napisał:
23.01 mi pasuje. Wieczorem koło 7.

A czy byłby ktoś chętny mnie przenocować ?:) Na hotel mnie nie stać, obawiam się (biorąc pod uwagę moje ostatnie i planowane wydatki).

24 i 25 mam spotkanie w Warszawie. Mógłbym pojechać 23 do KrK, spotkać się z Wami i z KrK wybrać do Warszawy rano 24 (sobota). Tylko pytanie, w jaki sposób spędziłbym noc z 23 na 24:)
 

margines

wujek dobra rada
626
84
Pisz na prv w tej sprawie

Avx napisał:
margines napisał:
23.01 mi pasuje. Wieczorem koło 7.

A czy byłby ktoś chętny mnie przenocować ?:) Na hotel mnie nie stać, obawiam się (biorąc pod uwagę moje ostatnie i planowane wydatki).

24 i 25 mam spotkanie w Warszawie. Mógłbym pojechać 23 do KrK, spotkać się z Wami i z KrK wybrać do Warszawy rano 24 (sobota). Tylko pytanie, w jaki sposób spędziłbym noc z 23 na 24:)
 

yoshii

New Member
6
0
To w takim razie dzień i godzinne ustalilismy zostaje już tylko wybrąc miejsce spotkania.A i moze deklaracje kto ma zamiar wpaść.
 

margines

wujek dobra rada
626
84
Miejsce - "Kawiarnia Naukowa" rzecz jasna, poznacie trochę bardziej lewicowych wolnościowców :)
yoshii napisał:
To w takim razie dzień i godzinne ustalilismy zostaje już tylko wybrąc miejsce spotkania.A i moze deklaracje kto ma zamiar wpaść.
 

yoshii

New Member
6
0
No to wybraliśmy miejsce i godzinne spotkania a w sumie margines wybrał :) to teraz tylko czeba czekać na osoby ,które się zadeklarują że przyjdą. No to 23.01.2009 godzinna 19:00 w "Kawiarni Naukowej".
 

Avx

Active Member
831
186
Ja przyjdę ;) Tylko nigdy w owej Kawiarni Naukowej nie byłem i mogę mieć problem z trafieniem ;) Daleko to od Dworca Głównego ? :D Eh, poszukam rzecz jasna sobie info w internecie...
 
Do góry Bottom