Spotkanie libertarian ze Śląska

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Na Śląsku dawno nie było spotkania libertarian. Były wprawdzie spotkania z Kolibrantami (organizowane przez doktora T*..), z RAŚ-em z UPR-em ale nie było spotkania samych libertarian. Czyli bez irytujących kĄserw i dyżurnych agentów, którzy potrafią przerywać w pół słowa dyskusję na temat podziału państwa lub secesji sentencją "Polska być musi w całości" pewnie po to, by dostać premię od swojego oficera prowadzącego.

Są jacyś chętni?
Jakieś propozycje?
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Katowice - bo najlepszy dojazd. Zapomniałem dodać, że chodzi tu o Górny Śląsk.
Natomiast przy miejscu (mieście) się nie upieram. Każde inne może być dobre. Chodzi o to, by suma dojazdów uczestników była jak najmniej uciążliwa.
 
A

Anonymous

Guest
jak nie nazwiecie tego spotkania Spotkaniem Libertarian z Górnego Śląska oraz Zagłębia Dąbrowskiego, ze szczególnym wskazaniem na Psary koło Grodźca, to nie przyjadę. :D .
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Mike Smith napisał:
jak nie nazwiecie tego spotkania Spotkaniem Libertarian z Górnego Śląska oraz Zagłębia Dąbrowskiego, ze szczególnym wskazaniem na Psary koło Grodźca, to nie przyjadę. :D .

To niech będzie to Spotkanie Libertarian z Górnego Śląska i jego okolic. Oprócz Zagłębia Dąbrowskiego w pobliżu są jeszcze (Księstwo) Zator, Ziemia Żywiecka i inne rejony. Psary k/Grodźca included.
 
A

Anonymous

Guest
od-razu-lepiej :D

piszę się oczywiście. i egoistycznie, jestem za Katowicami, łatwo mi przyjechać, łatwo wrócić.
 

Przemoslav

Member
144
2
O, to nawet blisko mnie - bo ja jezde z uOpolskiego (Kędzierzyn-Koźle). Różnie to bywa z wolnym czasem i chęciami (praca, dom, żona - wiecie o co chodzi, hehe), ale chętnie bym się zintegrował, coś wypił i wypalił nielegalną faję niepokoju z wami chłopaki, (;-E.
 

SzabloZębny

New Member
329
4
Dajcie znać, czy coś konkretnego ustaliliście.

Bo my, ze stolicy, zakładamy własne stowarzyszenie, a mała integracja środowisk, która zaowocowałaby współpracą, była by bardzo mile widziana. :D
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Na razie chcę wiedzieć, kto jest chętny. Jak będzie masa krytyczna to się rzuci termin i do spotkania dojdzie.
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Proponuję przyszły weekend. Sobota (14 marca), bo w piątek jest koncert metalowy i niektórym może to pomieszać plany. Co wy na to?
 

Przemoslav

Member
144
2
Ja będę w p-tek w Zabrzu na tym koncercie i zapewne się zwijam po nim w nocy/wieczorem do Kędzierzyna-Koźla, więc będę miał raczej problem, żeby w sobotę bujać się na Śląsk ponownie. Więc jeżeli tylko ja deklaruję, że idę na gig to róbcie spotkanie w p-tek, bo w sobotę i tak się nie pojawię (bo będę umierał i wogóle).

Oczywiście chętnie się spotkam przed / po koncercie jeżeli ktoś się wybiera :).
 
Do góry Bottom