Spotkanie libertarian Warszawa 15 kwietnia

Lancaster

Kapłan Pustki
1 148
1 113
Jakby komuś się chciało się ze mną spotkać, to będę w Warszawie 13-15 kwietnia (tego roku). Nie znam za dobrze Wawy, to mógłby ktoś zaproponować jakąś knajpę, czy inne miejsce gdzie moglibyśmy się spotkać. Pasowałaby mi godzina 17 (albo później). Jeśli macie jakieś propozycje piszcie, dostosuję się (jeśli to będzie w tym dniu, ewentualnie następnym o 17 lub później).
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Ja wstępnie chętnie, ale jestem aspi, więc też nie znam się na lokalach :)
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Wybierzcie na spotkanie jakiś duży plac... nie chciałbym postrzelić kogoś postronnego...
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
(ogólnie mówiąc - nie dotyczy tej okazji:)

Warszawa jako miejsce knajpiane na spotkanie ssie. Primo to jest niesłuszne uprzywilejowanie warszawiaków, secundo knajpy tam drogie i jedna kilometr od drugiej.

Ja byłbym za spotkaniem w mieście Detro... Łodzi. Dobrze skomunikowane drogowo, kolejowo i polskobusowo i w środku Polski. (oczywiście nie uwzględniam Poznania z którego jestem)
 

Kompowiec2

Satatnistyczny libertarianin
459
168
fuck a ja 15 mam umowiony termin do szpitala, sorry nie w tym roku. Do lodzi mam daleko ale bylbym i moze sklonny zaryzykowac
 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 410
4 438
Dobra, blisko terminu, więc podbijam. Żeby znowu ktoś nie śmieszkował, że liby takie zorganizowane.
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Sorry, Lanc, ale okazuje się, że jestem w przyszłą śr i czw zajęty wieczorami :/
 

Tesla

Neoliberał
33
115
Będę w Warszawie od 10. do 14. i mam wolne 13. (ale to nie na 100%). Ewentualnie 12. wieczorem, ale to już raczej nie.
 
Do góry Bottom