spotkanie Bildów w Atenach

qatryk

Member
179
2
im więcej jakiś takich demaskatorskich rzeczy tym bardziej zaczyna mi sie zdawać że to zwyczajnie, po prostu klub snobów. Co raz bardziej zaczyna mnie śmieszyć takie twierdzenie ala Korwin - oni z premedytacją robia to i siamto. Jakby nie było raczej jestem zdania że to nie kwestia jakiegos globalnego spisku a jedynie sumy malutkich spisków jakis tam grup interesów - zwyczajnie pozbawiony moralności wolny rynek w wymiarze globalnym:D Przecież to zbiór debili oderwanych od rzeczywistości którzy co najwyzej dzieki kasie mają w pewnych sprawach zdecydowanie mniejsza bariere wejscia niż takie biedronki jak my.
No i jedyne co możemy robic to knuć co najwyzej w kontrataku własne spiski na tyle na ile nas stać:D

Co do filmów Alexa - nie za bardzo rozumiem, tak jak ktos sobie może nie życzyć na swoim serwerze propagandy gejowskiej, faszystowskiej czy innych cyklistów tak przeciez może sobie i nie zyczyć jakiś gości co wszędzie węszą globalny spisek i zmowę. Czy jak to jest - uwspólniamy serwery google?
 

23HailEris

Member
277
10
qatryk napisał:
Co do filmów Alexa - nie za bardzo rozumiem, tak jak ktos sobie może nie życzyć na swoim serwerze propagandy gejowskiej, faszystowskiej czy innych cyklistów tak przeciez może sobie i nie zyczyć jakiś gości co wszędzie węszą globalny spisek i zmowę.
Tak, ale to nie zmienia faktu, że są cwelami, nie?

Że coś tam jest w zgodzie z jakimiś tam prawami własności czy czymś jeszcze nie znaczy, że należy trzymać ryj i zostawić ich w spokoju. Wszelkie "akcje społeczne" okazujące sprzeciw są w takich przypadkach bardzo wskazane i koszerne wolnościowo.
 
OP
OP
Cyberius

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
qatryk napisał:
im więcej jakiś takich demaskatorskich rzeczy tym bardziej zaczyna mi sie zdawać że to zwyczajnie, po prostu klub snobów. Co raz bardziej zaczyna mnie śmieszyć takie twierdzenie ala Korwin - oni z premedytacją robia to i siamto. Jakby nie było raczej jestem zdania że to nie kwestia jakiegos globalnego spisku a jedynie sumy malutkich spisków jakis tam grup interesów - zwyczajnie pozbawiony moralności wolny rynek w wymiarze globalnym:D Przecież to zbiór debili oderwanych od rzeczywistości którzy co najwyzej dzieki kasie mają w pewnych sprawach zdecydowanie mniejsza bariere wejscia niż takie biedronki jak my.
No i jedyne co możemy robic to knuć co najwyzej w kontrataku własne spiski na tyle na ile nas stać:D

Co do filmów Alexa - nie za bardzo rozumiem, tak jak ktos sobie może nie życzyć na swoim serwerze propagandy gejowskiej, faszystowskiej czy innych cyklistów tak przeciez może sobie i nie zyczyć jakiś gości co wszędzie węszą globalny spisek i zmowę. Czy jak to jest - uwspólniamy serwery google?

-no nie bardzo, amerykańskie prawo zabrania przedstawicielom rządu uczestniczyć w tajnych organizacjach i spotykania się w tajemnicy z przedstawicielami innych państw i rządów
i maja prawo nazywać to spiskami, bo z ich punktu widzenia jest to spisek
inna sprawa że są to zwykle szołmeni jak np Alex,
i muszą z czegoś żyć, a więc podkręcają trochę temperaturę i koloryzują

generalnie każdą sytuację można wykorzystać aby powiększyć wolnośc
lub przeciwnie,
tą też
----------

ad. spisku

19 maja onet.pl

BBC określa Grupę Bilderberg jako "najbardziej wpływową organizację na świecie".
http://wiadomosci.onet.pl/1973416,12,item.html
przy okazji
http://pops87pl.wrzuta.pl/film/91ylVRB6 ... ia_bushowi
 
Do góry Bottom