Sporty walki

Max J.

Well-Known Member
416
448
Mnie to nigdy szczególnie nie kręciło, ale jeśli już to zawsze miałem sympatię do Cro Copa. Oglądając też nagrania i czytając zyskałem podziw dla Andiego Huga.
 

Max J.

Well-Known Member
416
448
Szkoda tylko, że Mirko jest jebanym komuchem :):)
Ale komuchem pisane dużą 'K" czy takim pospolitym komuszkiem jakich wiele?
Na szczęście ludzki umysł jest wybiórczy i potrafi rozgraniczać różne elementy. Jego umiejętności stawiam wyżej w hierarchii, niż poglądy i może mam mylne wrażenie, ale sądzę, że gdyby ktoś napadł na liba to "Cro" nie zawahałby się pomóc w odparciu ataku. :p

A na marginesie tematu, to gdybym był bardziej gibki to trenowałbym Taekwondo.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
No był w Chorwackim parlamencie, dostał się z listy Socjal Demokratycznej partii Chorwacji :) Na angielskiej wiki piszą jednak, że startował jako kandydat niezależny, więc nie wiem jak tam u niego z poglądami, ale raczej komuch :) No i pies w dodatku (antyterrorysta) :)
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Mi też to wisi.

Vince Vaughn jest pewnie znany każdemu wolnościowcami, trenuje też BJJ. Na filmiku niżej analizuje razem z chłopakami z Gracie Breakdown duszenie ezykielem z dołu:

Warto jeszcze zaznaczyć, że pierwszy raz Oleinik wygrał przez to poddanie w KSW :) Za to w UFC chyba po raz pierwszy poddał przez ezekiela z dołu. Piszę "chyba", bo przed tym miał jeszcze chyba z 7 wykończeń przez ezekiel choke i nie jestem pewny, czy za którymś razem też nie było z dołu.

 

kowaI

Well-Known Member
422
560
Dla mnie Michalczewski był zajebistym pięściarzem i nieważne, że lewak i niemiec (jak mawiał Szpilka :)
Najbardziej podobała mi się walka z Hallem.
Może bez fajerwerków, ale konsekwentnie robiony 12-rundowy plan (lewy prosty) ro rozjebał przeciwnika doszczętnie.
 
U

ultimate

Guest
Nie wiem jak wy ale ja bardziej lubię patrzeć na ustawki
Kiedyś pojechałem na dworzec kolejowy po rodzinę a tam cały dworzec obstawiony przez policję.Nie wiedziałem co się dzieje.
Pierwsza myśl - trzecia wojna światowa?:D Okazało się, że oddziały prewencji miały zapobiec bójce kiboli.
 
Do góry Bottom