[split] www.zbawienie.com - witryna blokowana w Polsce

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Prywatny dostawca może chyba sobie na swoich łączach blokować taką stronę, jaką uważa za słuszne. Oczywiście o ile jest to w umowie, którą każdy klient podpisuje. Podejrzewam, że jakaś wzmianka o blokowaniu stron jest, ale nie wiem. Ja nie korzystam z usług TPSA i nie mam problemu z wejściem na tę stronę.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
RE: www.zbawienie.com - witryna blokowana w Polsce

aluzci20 napisał:
Prywatny dostawca może chyba sobie na swoich łączach blokować taką stronę, jaką uważa za słuszne.
Jaki kurwa prywatny? Jak jest koncesjonowaną mendą to nie jest taki prywatny. Do tego nawet gdyby koncesji nie było to dostawca musi świadczyć bliżej nieokreślone usługi na rzecz mend. Czyli małej internetowej kafejce mendy według własnego widzimisia mogą nakazać wydzielenie pokoju na "tajną kancelarię" i zatrudnienie tam certyfikowanego (stosowny kurs i certyfikat kosztują!) pracownika. Tak, że możliwości nacisku są nieograniczone.
Jak ktoś świadczy cichcem niezamówioną bezpłatną usługę cenzury, to jemu też można wyświadczyć niezamówioną bezpłatną usługę podłożenia bomby lub zrobienia "małego Jedwabne".
aluzci20 napisał:
Oczywiście o ile jest to w umowie, którą każdy klient podpisuje. Podejrzewam, że jakaś wzmianka o blokowaniu stron jest, ale nie wiem.
Problem w tym, że on może taką umowę jednostronnie zmieniać! Co w normalnym systemie jest niedopuszczalne.
 
Do góry Bottom