[split] Dziwne przypadki Cokemana

Cokeman

Active Member
768
120
Jak pogoda dopiszę to wpadnę rowerkiem.

coke.jpg
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Coke, jeździsz na damce? W ramach dyskursu antydyskryminacyjnego wobec osób o nieustalonej tożsamości płciowej, zapewne...
 
A

Aeger

Guest
I ma zegarek, co za burżuj. I czapeczkę od Adidasa, którą wyprodukował biedny wietnamski lud, uciśniony przez brak aktywu robotniczo-chłopskiego.
 
D

Deleted member 427

Guest
I spotkanie odbędzie się w miejscu przypominającym propertariańsko-szlachecko-arystokratyczny dworek z zameczkiem - miejsce wyzysku polskiego chłopstwa :) Cokeman, serio musisz jechać akurat TAM? ;)
 

Hikikomori

少し変態
538
318
Kawador, to wieża Mostu Poniatowskiego, a nie pałacyk. A gdzieś spotykać się trzeba od kiedy pobliską Melinę zamknęli.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Ale nie, podoba mi się ten motyw. "Jadę Ci wpierdolić" na jakiejś kremowo-różowej damce. Cokeman, przedstawiciel transsekscyklistowskiego faszyzmu. Dwukołowa bojówka grozy.

Rządzisz. Chylę czoła.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Ja tam też jeżdżę na damce. Ale takiej bardziej pod holenderską. Szkoda, że akurat ten termin, bo muszę jechać na konferencję w Gdańska. A tak to bym wpadł, choć ostatnio piwa nie lubię. Wódki bym się napił.
 
OP
OP
C

Cokeman

Active Member
768
120
Focia z damką to jest z 2007, kiedy to robiłem w USA. Damka z garage sale a nie jakaś nówka z korpo-walmartu. W tym roku jezdze tym.

582022_474217605921754_2105249856_n.jpg


Rowerek z bazaru w Łodzi a na sobie mam stroj roboczy z parku wodnego w USA (tam gdzie ta focia z damką). Rand pojechała do USA i sie zaczela podniecac kapitalizmem a ja pokochałem robotniczy stan. Nie bez powodu zasuwałem tam 80h/tydzien mając płacone za nadgodziny tyle samo co za normalne godzinki. Fajnie tak było siedziec całe dnie tam a do domku wpadac raz na jakis czas na pare godzin spania.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Strasznie agresywni ci marksiści, człowiek chce sobie wypić napoju piwopodobnego, a tu od razu wpierdol :(
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Rand pojechała do USA i sie zaczela podniecac kapitalizmem a ja pokochałem robotniczy stan. Nie bez powodu zasuwałem tam 80h/tydzien mając płacone za nadgodziny tyle samo co za normalne godzinki. Fajnie tak było siedziec całe dnie tam a do domku wpadac raz na jakis czas na pare godzin spania.

Rand posmakowała komuny, stąd nie podniecała się czasami, gdy rządził robotniczy stan. Ale widzę, że dobrze było pojechać i popracować u kapitalistów, nie?
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Nawet na rower z dwoma kołami burżuj zarobił... W kraju sprawiedliwości społecznej popierdalałby na monocyklu.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
No, widzę że stolyca przechodzi na ekumenizm. ;) Jeszcze tylko przedstawiciel ABWhery i Mossadu do kompletu, a ekumeniczne modły zastaną przez skaczących bogów wysłuchane. :p
 
OP
OP
C

Cokeman

Active Member
768
120
A ja jestem z KGB czy MI6, ze takie pierdoły widzę?

Krzysiu - służby jak sam wiesz są zdominowane przez zyduff i massonów. Cykliści są pomijani :(
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Sądzę, że Krzysiu raczej insynuuje, że ze służb to jest Trikster, który inicjuje spotkania. Ty jesteś zwyczajnym megalomanem, który pcha się na afisz, gdy ma tylko tego możliwość.
 
Do góry Bottom