[split] dowcipne komenty

smootnyclown

New Member
214
3
Mike Smith napisał:
Większości libertarian-propertarian to zwisa lub są przeciwni pomocy, podejrzewam, mnie nie, ale mam praktyczny problem - na ile pomoc takim ludziom wymagałaby wyspecjalizowanej i scentralizowanej organizacji, jak daleko musiałaby być posunięta kontrola takiej organizacji itd.

Uzupełniłbym, że libertarianie to zasadniczo nalewają się z takich poszkodowanych, wytykają ich palcami i nie chcą się z nimi bawić.:)
 
A

Antoni Wiech

Guest
RE: Stosunek libertarianizmu do "poszkodowanych"

smootnyclown napisał:
Mike Smith napisał:
Większości libertarian-propertarian to zwisa lub są przeciwni pomocy, podejrzewam, mnie nie, ale mam praktyczny problem - na ile pomoc takim ludziom wymagałaby wyspecjalizowanej i scentralizowanej organizacji, jak daleko musiałaby być posunięta kontrola takiej organizacji itd.

Uzupełniłbym, że libertarianie to zasadniczo nalewają się z takich poszkodowanych, wytykają ich palcami i nie chcą się z nimi bawić.:)

Dokładnie. A o oprócz tego łamanie kołem, obcinanie członków i wypalanie na czole symbolu anarchii, to takie standardowe praktyki jakie ma w pakiecie libertarianizm :D:D
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
RE: [split] dowcipne komenty

jako mod faszysta postanowiłem podzielić wątek z "Nierządu" , takie przemyślenie mam na temat off-topic ...
 
A

Antoni Wiech

Guest
RE: [split] dowcipne komenty

MRT napisał:
jako mod faszysta postanowiłem podzielić wątek z "Nierządu" , takie przemyślenie mam na temat off-topic ...

No i po chuju. Po co ta nadgorliwość? Wcześniej nikomu to nie przeszkadzało i był luz.

Dwa, że mój i smootnego post odnosił się do tego co sugerował Jaś i nie był to do końca off topic.

Co, nie off topem byłoby napisanie "Jasiu, nie pierdol, ja uważam, że libertarianie to nie są zjebani egoiści" ?

Lepiej by Ci pasowało?

Ja cenię sobie to forum i to co było na mypunbb dlatego, że jest tu stosunkowo wysoki poziom dyskusji i jest lekki klimat bez jakiejś spedalonej, ugrzecznionej etykiety. Ale widzę, że niektórym się nudzi. Smutne.
 
OP
OP
S

smootnyclown

New Member
214
3
[split] Stosunek libertarianizmu do "poszkodowanych"

czemu ktoś skasował mój post? Na forum libertariańskim szerzy się jakaś cenzura?
 
A

Antoni Wiech

Guest
RE: Stosunek libertarianizmu do "poszkodowanych"

smootnyclown napisał:
czemu ktoś skasował mój post? Na forum libertariańskim szerzy się jakaś cenzura?

Byłeś niegrzeczny i zostałeś jak ja ukarany, patrz:

hyde park [split] dowcipne komenty
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
RE: [split] Stosunek libertarianizmu do "poszkodowanych"

smootnyclown napisał:
czemu ktoś skasował mój post? Na forum libertariańskim szerzy się jakaś cenzura?

to na pewno spisek, ... ziew ...
 
Do góry Bottom