Służby, mafie i loże

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Nikodem Dyzma Jonny Daniels twierdzi, że ktoś mu przeciął opony w samochodzie.
Nie jest prosto przeciąć oponę. Jak ktoś nie wierzy, niech spróbuje. Są prostsze sposoby by komuś unieruchomić auto.
Np. siknąć głębiej pianką poliuretanową do rury wydechowej. Można wykręcić wentyle. Można wlać roztwór jodku amonu (jodyna i kwas azotowy) w szczeliny. Można wiele rzeczy.
Gdybym był w okolicy Warszawy, wiedział gdzie parkuje i miał czas, to bym się tak zabawił, że ten by latał wokół auta, jak przysłowiowy "żyd po pustym sklepie".

A ja twierdzę, że sam sobie je przeciął (albo jego kumple z izraelskich służb).
Ja też mam takie samo podejrzenie.

Ile razy Żydzi byli łapani na prowokacjach antysemickich typu malowanie swastyk na murach?
He, heee.
Większość tych medialnych "aktów nienawiści" to żydowskie prowokacje.
 
Ostatnia edycja:

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Nikodem Dyzma Jonny Daniels twierdzi, że ktoś mu przeciął opony w samochodzie. A ja twierdzę, że sam sobie je przeciął (albo jego kumple z izraelskich służb). Ile razy Żydzi byli łapani na prowokacjach antysemickich typu malowanie swastyk na murach?


Typowy gangsterski chwyt. Jak dzieje się przestępstwo (w tym false flag), ja mam alibi bo siedzę na komisariacie. Polecam film "Generał", takie same chwyty były - tyle że gliniarze (Garda) od razu pytali szefa gangusa: "co znowu zaplanowałeś"!
 

rawpra

Well-Known Member
2 741
5 407
Podziały między rdzennymi mieszkańcami Algierii były tak silne, że nawet podczas wojny o niepodległość w latach 1954-1962 część z nich pozostała lojalna wobec Francuzów i opuściła ojczyznę wraz z kolonizatorami.
alejakto przecież przed kolonizacją w afryce było niebo na ziemi ;_;
1hl6nb.jpg
 
Do góry Bottom