1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Służby, mafie i loże

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez nomad, 27 Maj 2015.

1. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    18 193
    Nie jest prosto przeciąć oponę. Jak ktoś nie wierzy, niech spróbuje. Są prostsze sposoby by komuś unieruchomić auto.
    Np. siknąć głębiej pianką poliuretanową do rury wydechowej. Można wykręcić wentyle. Można wlać roztwór jodku amonu (jodyna i kwas azotowy) w szczeliny. Można wiele rzeczy.
    Gdybym był w okolicy Warszawy, wiedział gdzie parkuje i miał czas, to bym się tak zabawił, że ten by latał wokół auta, jak przysłowiowy "żyd po pustym sklepie".

Ja też mam takie samo podejrzenie.

He, heee.
    Większość tych medialnych "aktów nienawiści" to żydowskie prowokacje.

Ostatnia edycja: 14 Wrzesień 2018
    snajper i bombardier lubią to.
  2. Claude mOnet

Claude mOnet Well-Known Member

Polubienia:
    1 183
    Typowy gangsterski chwyt. Jak dzieje się przestępstwo (w tym false flag), ja mam alibi bo siedzę na komisariacie. Polecam film "Generał", takie same chwyty były - tyle że gliniarze (Garda) od razu pytali szefa gangusa: "co znowu zaplanowałeś"!

3. Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

Polubienia:
    6 351
    W jednym czasie podpalenie samochodu człowieka, który szuka informacji o Danielsie i przebicie opon Danielsa. To na pewno przypadek.

4. bombardier

bombardier Well-Known Member

Polubienia:
    4 773
    Do cięcia może trzeba włożyć trochę siły, ale napompowaną i obciążoną oponę przebija się bardzo łatwo. Próbowałem.
    Może musisz lepiej ostrzyć czubek.

snajper i kr2y510 lubią to.
  5. WoKu

WoKu Well-Known Member

Polubienia:
    251
    Potwierdzam, przebicie opony nożem jest banalnie proste:

sabat, snajper i kr2y510 lubią to.
  6. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 333
    alejakto przecież przed kolonizacją w afryce było niebo na ziemi ;_;

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.