SLD ma nowego wroga - to broń palna

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 023
http://niezalezna.pl/artykul/calkowity_ ... i_/40576/1

Grzegorz Napieralski" napisał:
normalny Polak, by czuć się bezpiecznie, nie potrzebuje posiadać broni.

Kto to jest "normalny Polak"? Pizda, która zgadza się ze wszystkim co wymyśli rząd czy co? Czy normalny Polak to może mistrz kung-fu albo Chuck Norris, który niczego się nie musi obawiać?

A czy Grzesio Napieralski czuje się bezpiecznie? Czy może chowa pistolecik pod łóżeczkiem? Jak zapewne wielu polityków SLD (patrz. Barbara Blida). Albo policja częściej looka pod jego domek niż pod mój (całe szczęście zresztą).

Ale przecież polityk to nie jest normalny Polak, polityk ma swoje prawa i tylko wymyśla do jakich praw mają stosować się inni, nie?
 

Shemyazz

New Member
500
38
Mnie się podobał jeden komentarz pod spodem:

"Taaak? To moze wszyscy politycy zrezygnuja z ochrony BOR-u ? W trybie natychmiastowym. " :D
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 023
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/napad ... omosc.html

Grzesio się wcale nie boi, tak się nie boi, że aż przyjął ochronę BOR-u i sprzeciwia się broni w rękach Kowalskiego. Grzesio się teraz nie boi, ale wie, że będzie się bał, jak już kiedyś wygra dzięki głosom tłumu, któremu coś naobiecuje a później jak każdy komuch będzie leciał w chuja, dlatego lepiej zawczasu przypilnować, żeby tłum nie był uzbrojony, trafił się pretekst.

Grześ myśli przyszłościowo.
 
OP
OP
W

whirlinurd

Member
556
19
Piter1489 napisał:
Grześ myśli przyszłościowo.

Grześ chyba tylko tak udaje :) pogląd "zero broni" jest dosyć powszechny(wszyscy zaczęli by strzelać do wszystkiego ojej!) lecz jest w tym błąd logiczny - zero broni? to zero broni w rękach... policjantów ( przecież mogą sobie strzelić w głowę lub terroryzować ) straży miejskiej żołnierzy - po co im ta broń? bronić siebie przed sobą? ha ha rozśmieszający "elitaryzm" że tylko jakaś grupa może posiadać jakieś narzędzie :) że niby co? nie może też zwariować? myślowa blokada - jeżeli tolerują sobie państwowych ochroniarzy mogliby od razu w programie wyborczym zagwarantować powszechny dostęp do ochrony borowikowej? czemu nie? no dobrze kto za to zapłaci? no jak to ... nowa podwyżka podatków o 200%? realistyczne :) tak jak wiara w moc policyjnej ochrony przed pobiciem ze skutkiem śmiertelnym...

o a tu... "Panie pośle, kup pan paralizator"

http://kolter.pl/kategorie/Ochrona%20i% ... ASER_X-26C

no cóż... mnie zainteresowało to http://kolter.pl/marki/KESERU lipa?;)
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 023
whirlinurd napisał:
rozśmieszający "elitaryzm" że tylko jakaś grupa może posiadać jakieś narzędzie Smile

Ano właśnie, pogląd "broń tylko w rękach wybrańców" jest sprzeczny z myślą lewicową i zupełnie nieegalitarny :) .

Grześ kryptoprawicowiec ;) .
 
OP
OP
W

whirlinurd

Member
556
19
o a tu posłom na Sejm reklamują się takim sloganem! ;)
http://kolter.pl/marki/COLT
„Abraham Lincoln uczynił ludzi wolnymi, a Samuel Colt uczynił ich równymi” - ten slogan wojny secesyjnej świadczy o ogromnym wpływie tego człowieka - założyciela firmy Colt - na bieg historii Stanów Zjednoczonych.

już nie chcę wnikać czy chodziło w tym sloganie o Lincolna na czterech kołach i jego ograniczoną autostradami wolność przemieszczania się? ;) tym samym uniknę rozdrażniania poukrywanych tu i tam secesjonistów uff ;)

z innych sloganów podoba mi się ten:
Nie bez powodu rewolwer kalibru .45 nazywano na Dzikim Zachodzie „zrównywaczem”. Stwarzał on najdrobniejszej dziewczynie z rewii możliwość obrony przed najbardziej krzepkim i brutalnym kowbojem. (Niektórzy mówią, że ruch na rzecz „kontroli broni” zrodził się, gdy okazało się, ze pozwala jej to także odeprzeć napaść rządowego szeryfa, ale to już inna historia).

czy Partia Kobiet może poprzeć pomysł Grzesia? pocieszające jest to że są kobiety które obronią się same :)
http://www.womenshooters.com/history.html

z innych zauważonych dziwolągów warto wziąć pod uwagę rodzaj ... architektury do określenia mentalnego strachu - porównując dwa kraje np usa i polskę - usa = "dziki zachód wszyscy mają broń - nigdy tam nie chciałbym mieszkać etc." a polską = "płoty mury ograniczenia szaro zimno fajno - i co? mogę sobie przejść spokojnie po Krakowie! mogę?"
2231178_typowakalifornijskazabudowajednorodzinnawstylugatedcommunity.png

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Tam-mie ... 31178.html
;)
 
Do góry Bottom