Seks - czy jesteś panseksualny???

D

Deleted member 6431

Guest
Dla niektórych panseksualizm to najwyższa forma wolności seksualnej. Dla osób o tej orientacji płeć potencjalnego partnera nie ma większego znaczenia.

Kto zatem zadeklarował się jako panseksualista? W ostatnich latach zrobili to: Bella Thorne, Miley Cyrus, Kristen Stewart, Janelle Monae, Lady Gaga, Sia, Angelina Jolie, czy też Madonna.
https://nczas.com/2019/07/25/szalen...deklaruja-sie-jako-panseksualne-to-nowa-moda/
Ja pierdziu jakiś patoseks o co tu chodzi???we łbach im się poprzestawiało??? Ta ale jakby ich nie było to świat ubogi by był. pytanie jest kiedy i gdzie maszerować będą???
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 502
22 907
Ja pierdziu jakiś patoseks o co tu chodzi???
O kilka rzeczy. Np. popularność. Jak gwiazdeczki nie ma w mediach, to jej nie ma. Taka durna cipa jest się w stanie jebać z psem, byle być na okładce i na językach portali społecznościowych. No i o bardziej wyrafinowany popęd seksualny, wynikający z niezaspokojenia seksualnego w dzieciństwie. Jak w rymowance:
"Aby życie miało smaczek,
raz dziewczynka, raz chłopaczek"

Podesta wiedział na czym należy grać.

kiedy i gdzie maszerować będą???
Nie będą nigdzie maszerować. Będą jedynie zachęcać gównojadów przez media do maszerowania.
 

Alu

Well-Known Member
4 243
8 256
Panseksualizm to po prostu biseksualizm plus jakieś genderowe pierdu pierdu.
 

buldog

Member
74
78
Jest też sapioseksualizm.


Według niektórych ekspertów pary sapioseksualne mają bardzo udane związki i zazwyczaj nie grozi im rozstanie.

Sapioseksualizm polega na poszukiwaniu i wyborze partnera na podstawie inteligencji oraz piękna wewnętrznego. Wygląd zewnętrzny, pochodzenie społeczne czy inne cechy nie mają najmniejszego znaczenia w tym przypadku.

Sapioseksualizm jako modne określenie preferencji seksualnych ma swoje przyczyny także w popkulturze ostatnich lat. W wielu popularnych serialach jak "Dr. House" czy "Breaking Bad" kreowany był wizerunek ponadprzeciętnie inteligentnych bohaterów męskich, których walory intelektualne nie zawsze szły w parze z przymiotami zewnętrznymi.

Osoby sapioseksualne cechuje także duży pociąg do kultury, rozwijania pasji i hobby, co sprawia, że w takich związkach nigdy nie wieje nudą, a tematy do dyskusji się nie kończą. Dla osób sapioseksualnych najważniejsza jest stymulacja umysłu poprzez rozmowę – dzięki rozmowie pary sapioseksualne unikają nieporozumień wynikających z niedomówień, a proces poznawania i odkrywania partnera na nowo tak naprawdę nigdy się nie kończy.

Osoby sapioseksualne odznaczają się także wysokim poziomem empatii i inteligencji emocjonalnej, co przekłada się na wysoki poziom zrozumienia i współodczuwania w związku.


Ciągle człowiek dowiaduje się czegoś nowego.
 
Do góry Bottom