Rozmowy z GAZDĄ

Karmazynowy Mściciel

To ja będę budował drogi w akapie
421
522
Mnie to zawsze zastanawia. W jaki sposób posty osób, które twierdzą, że nie płacą podatków, w ogóle trafiają do internetu. Działa na wyobraźnię.
 

Non Serviam

Well-Known Member
834
2 248
ale po drodze duzo sie marnuje i znika, więc mój wróg dostanie mniej, poza tym moja konsumpcja jest niska a większość kupuje na szaro/czarno, tu gdzie jestem mozna nawet żarcie bez problemu prosto od bauera kupić, zdrową nie skażoną podatkami
Internety też w wiadrach od bauera kupujesz?
 

adkorzen

Well-Known Member
190
354
Ja nie głosuje bo mam wyjebane na wybory, jeden głos nie ma znaczenia i nie chce sobie mącić sumienia głosując na etatystę, ale
Gazda, wyobraź sobie sytuację, w której Ty, dwóch gejów i jeden hetero zostajecie porwani. Porywacz jest jakimś zjebem i mówi wam, że możecie sobie zagłosować na to co on ma z wami zrobić. Do wyboru są opcje: wyrucham was w dupę; obciągniecie mi fiuta; cmokniecie mnie w usta. Twierdzisz, że oddanie głosu w tej sytuacji jest jakąś zgodą na daną czynność? Legitymizowaniem porwania? Może zostawisz możliwość wyboru dwóm gejom i z dumą wypniesz dupsko?
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Wydaje mi się, że Gazda z całym do niego szacunkiem żyje w sposób nie przystający do 99% populacji i dyskusja z nim w tym względzie jest bezprzedmiotowa. Zaneguje cokolwiek napiszecie.
 
OP
OP
GAZDA

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Mnie to zawsze zastanawia. W jaki sposób posty osób, które twierdzą, że nie płacą podatków, w ogóle trafiają do internetu. Działa na wyobraźnię.
wyobraź se że istnieją hotspoty do których sie można za friko podłączyć... np macdrajvy itp
a jak nimo to lece na necie mobilnym usługe te kupuje u gościa co mi załatwie by trafic szedł pewnymi drogami itd... on nie dzieli sie tym z państwem...

Dobra, nie wykręcaj się już. Wspierasz tak samo jak inni.
głosuje za władzą? przecie o tym była kurwa rozmowa... poza tym nie wykręcam sie, wiem że wam lemingom trudno se wyobrazić inne zycie, no cóż nic na to nie poradze...

To na chuja ze mną gadasz? Daj mi ignora i wypierdalaj do lasu walczyć z 3rp
nie gadaj mi komuchu co mam robić. i po raz ostatni wali mnie jak polskie państwo zmieni nazwe,nie walcze z 3rp ino z polskim pańśtwem, jego kontynuator 4rp czy chuj wie jak go nazwą bedzie nadal tym samym...

Dla ciebie jest. Bo dla ciebie 3rp, prl, 4rp, 10rp, 100rp to kurwa to samo. Czyli uważasz że to co jaruzel naodpierdalał ma być spłacane przez kolejnych co tu jakieś państwo zrobią...
ci co zrobią nowe pańśtwo po upadku polskiego państwa, nie... przecie pisze że wrogiem jest polskie państwo...
tyle że jak ktos chce je rozjebać to rozjebuje na ile moze, a nie wchodzi w jego szeregi, bo nie rozjebuje ino reformuje je...

No i kurwa robisz z tego regułe jak jakiś debil. No to kurwa niemcy to to samo państwo co trzecia rzesza, i jak hitler odjebał ci rodzinę to obecne niemcy są twoim wrogiem.
tak niemieckie państwo to kontunuacja rzeszy... nie odjebali mi nic... troche ukradli, ale nie tyle co polskie państwo...

Internety też w wiadrach od bauera kupujesz?
od takiego gościa, on mi załatwia dostęp... jest informatykiem u pewnego operatora telefonii komórkowej...
 

Karmazynowy Mściciel

To ja będę budował drogi w akapie
421
522
wyobraź se że istnieją hotspoty do których sie można za friko podłączyć... np macdrajvy itp
a jak nimo to lece na necie mobilnym usługe te kupuje u gościa co mi załatwie by trafic szedł pewnymi drogami itd... on nie dzieli sie tym z państwem...
Jakimi drogami?

Tu nawet nie chodzi o internet, bo ten faktycznie można zlapać z reżimowych hotspotów, czyli bez podatku. Ale komputer sobie złożyć z tego, co się znajdzie w lesie? Podziwiam.
 
OP
OP
GAZDA

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
komputer można se złożyć z uzywanych części kupionych na giełdzie od pryszczatych gimbusów... oni też nie dzielą sie z państwem...
komputer mam zakupiony lata temu a drugi właśnie uzywany...
żaden nie pochodzi z polski... ani grosz nie wpłynął w zwiazku z tym do budżetu polskiego państwa

a hotspoty nie muszą być reżimowe... wystarczy w aucie właczyć szukanie i powoli jechać gdzieś w zabudowanym terenie, po jakimś czasie zawsze złapie czyjeś wifi bez hasła...
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
GAZDA A swoich bliskich pochowasz gdzieś za granicą? Ominiesz państwowe polskie opłaty w tym przypadku? Przykre pytanie ale to nieuchronne dla każdego, nie musisz odpowiadać oczywiście.
 

Karmazynowy Mściciel

To ja będę budował drogi w akapie
421
522
@GAZDA
Ale jak nie będą reżimowe, to tak jakby ktoś mi piwo postawił. Zapłaciłem podatek?

Te pryszczate gimbusy muszą na giełdę czymś dojechać, to coś musi ktoś wyprodukować, tę fabrykę tego czegoś musi ktoś wybudować. Itd., itd. Na każdym etapie ktoś zapłacił od tego wszystkiego całą masę różnych podatków. Sprzęt tych pryszczatych gimbusów najprowadopodobniej był już przez miejscowy reżim ovatowany (nie na pewno, sam sprzedaję towar bez vat-u). Co do tych innych państw, nie widzę potrzeby takiego wartościowania. Oczywiście w każdej sytuacji mogę kupować wiele rzeczy za granicą, ale po co? Zresztą, będąc w Polsce, akurat w dzisiejszych czasach zazwyczaj wychodzi to drożej.

Z innego wątku:
jednego takiego zepchnąłem z autostrady jak mnie wkurwił...
Gdzie jest ta autostrada, na które można się dostać bez podatku? I jak na nią się dostać, nie płacąc podatku? Z buta, jedząc zwierzęta zabite na drodze i owoce runa leśnego? Bo, jeśli kupisz coś od rolnika, to wiadomo - w nasionach, sprzętach, ziemi są podatki, kwoty produkcji wpływają na cenę, itd., itd.

By się po takiej autostradzie poruszać, to z paliwem rzeczywiście może nie być problemu: en.wikipedia.org/wiki/Wood_gas, ale jak w konspiracji przed państwem wyprodukować pojazd?
 
OP
OP
GAZDA

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
A swoich bliskich pochowasz gdzieś za granicą?
praktycznie wszyscy bliscy opuścili terytorium rzeczpojebanej...

Ale jak nie będą reżimowe, to tak jakby ktoś mi piwo postawił. Zapłaciłem podatek?
no nie zapłaciłeś, nawet ten co kupił piwo nie zapłacił, zapłacił sprzedawca, abo i nie zapłacił...
Te pryszczate gimbusy muszą na giełdę czymś dojechać, to coś musi ktoś wyprodukować, tę fabrykę tego czegoś musi ktoś wybudować.
może idą na piechote na bosaka...
wali mnie to na co oni wydają kase grunt że ja staram sie nie wspierać bezpośrednio i jak sie da pośrdnio polskiego państwa
Gdzie jest ta autostrada, na które można się dostać bez podatku?
no np krzyżówka a4 i zakopianki mozesz jechać na wieliczke abo na balice i nie pobierają na wjeździe podatku...
I jak na nią się dostać, nie płacąc podatku?
no jedziesz jedną drogą do autostrady skręcasz i na nią wjeżdżasz... nie jeździsz autem? nie wiesz jak sie wjeżdża na autostrady?

Bo, jeśli kupisz coś od rolnika, to wiadomo - w nasionach, sprzętach, ziemi są podatki, kwoty produkcji wpływają na cenę, itd., itd.
nawet jak bedzie akap to istnienie gdzieś pańśtwa bedzie wpływać na cene, ten temat juz przerabialaiśmy wpływy na cene to wkurwiająca rzecz, jednak jest to dla mnei po prostu cena jaką ktoś chce za towar usługe, na co przeznacza kase nie moja sprawa, owszem jak widze w markecie na paragonie że wpłącają vat do us to ich unikam...

By się po takiej autostradzie poruszać, to z paliwem rzeczywiście może nie być problemu: en.wikipedia.org/wiki/Wood_gas, ale jak w konspiracji przed państwem wyprodukować pojazd?
każdy silnik wysokoprężny bez namontowanych bajerów pojedzie na jakimkolwiek oleju...
który mozna se samemu bez podatku i akcyzy skombinować...
 

Kompowiec2

Satatnistyczny libertarianin
459
168
Do czego to doszło, że gazde nazywaja komuchem..chodzi mu o to pewnie ze rp istnieje w ogole, chocby tylko z nazwy i punkciku na mapie... ale koledzy dobrze mowia, ze wnioski nie te wychodza, bo wg. tego rozumowania somalia jest panstwem choc istnieje tylko formalnie.

Jak nie glosujesz, to urzadz siekiere demonstracji na twitterze i zrob zadyme, skoro nie uznajesz rozwiazan w odrebie systemu.
 

Karmazynowy Mściciel

To ja będę budował drogi w akapie
421
522
@GAZDA
W żadnym wypadku nawet nie pomyślałbym o opłatach na rogatkach na autostradzie. Sam fakt, że akurat to Ci przyszło do głowy jako największa przeszkoda to pokonania, pokazuje, że nie rozumiesz istoty problemu.

no nie zapłaciłeś, nawet ten co kupił piwo nie zapłacił, zapłacił sprzedawca, abo i nie zapłacił...
A jak to piwo znalazło się tam, gdzie je kupił? Sam transport to masa podatków. Nie wspominając już o tym, że w cenie piwa jest np. ZUS i podatek dochodowy sprzedawcy. A także ZUS i dochodowy pracowników firmy produkującej lakier do drewna, którym pomalowany został w tym przybytku blat. Itd., itd.

wali mnie to na co oni wydają kase grunt że ja staram sie nie wspierać bezpośrednio i jak sie da pośrdnio polskiego państwa
Otóż to. Walczysz o jakiś margines, a to nie ma znaczenia. A co do tego niepłacania pośrednio, to są już Twoje halucynacje.

Twierdzenie, że piszę posty bez podatku, bo odkupiłem komputer z drugiej ręki od kogoś, kto wcześniej kupił go normalnie w sklepie, jest tak naiwne, że aż śmieszne.
 
OP
OP
GAZDA

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
W żadnym wypadku nawet nie pomyślałbym o opłatach na rogatkach na autostradzie. Sam fakt, że akurat to Ci przyszło do głowy jako największa przeszkoda to pokonania, pokazuje, że nie rozumiesz istoty problemu.
no to niby gdzie pobiera sie przy wjeździe podatek??? czy ktoś sie mnie pyta czy jakieś podatki zapłaciłem gdy wjeżdżam na autostrade?????????????????
A jak to piwo znalazło się tam, gdzie je kupił? Sam transport to masa podatków. Nie wspominając już o tym, że w cenie piwa jest np. ZUS i podatek dochodowy sprzedawcy. A także ZUS i dochodowy pracowników firmy produkującej lakier do drewna, którym pomalowany został w tym przybytku blat. Itd., itd.
jest 2 wojna światowa, zabijam ss mana, odbieram mu broń i amunicje - wspieram 3 rzesze, bo fabryka i transport...

Otóż to. Walczysz o jakiś margines, a to nie ma znaczenia. A co do tego niepłacania pośrednio, to są już Twoje halucynacje.

Twierdzenie, że piszę posty bez podatku, bo odkupiłem komputer z drugiej ręki od kogoś, kto wcześniej kupił go normalnie w sklepie, jest tak naiwne, że aż śmieszne.
masz racje cokolwiek sie robi wspiera sie pańśtwo, nawet jak spuszczam wode w kiblu abo śpie...
lece wyrobić se dowód i złoże zaległe pity... kupie se koniecznei z vatem biało czerwona horągiewke i bede nią ochoczo wymachiwał w rytmie, hymnu państwowego który bede głośno śpiyewoł...
 
Ostatnia edycja:

Karmazynowy Mściciel

To ja będę budował drogi w akapie
421
522
@GAZDA
Nie było moim celem sianie defetyzmu, ino zwrócenie uwagi, że przykładasz niewspólmiernie dużą uwagę do detali, które tylko na pierwszy rzut oka wydają się istotne.

Gdzie pobiera państwo podatek od wjeżdżających na autostradę, gdzie nie ma rogatek? Ano, choćby nakładając takowy zarówno na pojazd, którym się poruszasz, jego transport do miejsca, w którym się znalazł, gdy go kupowałeś, podobnie jak i opodatkowując pracę osób, które sprawiły, że mógł on powstać i tam się znaleźć.

czy ktoś sie mnie pyta czy jakieś podatki zapłaciłem gdy wjeżdżam na autostrade?????????????????
Jedyny sposób, by nie płacić podatków, to żyć gdzieś na Północnym Sentielu albo w amazońskiej puszczy. Problem ino taki, że nawet jeśli uda Ci się wybudować pojazd z tego, co tam znajdziesz, nie zostanie on zarejestrowany i nie wjedziesz nim na polską autostradę. Odpowiedź na zadane pytanie brzmi zatem: bezsprzecznie tak.
 

Sputnik

Szalony naukowiec
482
2 170
Gazda chyba dawno paragonu z polskiego sklepu nie widział, jest tam jak byk pokazane ile % vatu się zapłaciło za towar oraz ta wartość w złotych.
 

military

FNG
1 766
4 727
Gazda, rozjebałeś fajny temat swoim smutnym pierdoleniem o wypisywaniu się z państwa. Tak, taki jesteś leśny dziadek że płacisz w sklepie netto zamiast brutto, a ten zagajnik w którym mieszkasz to nie jest las państwowy tylko Gazdoland. A powiedz mi, zrzekłeś się obywatelstwa?
 
OP
OP
GAZDA

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Nie było moim celem sianie defetyzmu, ino zwrócenie uwagi, że przykładasz niewspólmiernie dużą uwagę do detali, które tylko na pierwszy rzut oka wydają się istotne.
dla mnei są ważne, ja osobiście staram sie nei wspierać pańśtwa to co robią z kasą ode mnie inni to ich osobista sprawa

Gdzie pobiera państwo podatek od wjeżdżających na autostradę, gdzie nie ma rogatek? Ano, choćby nakładając takowy zarówno na pojazd, którym się poruszasz, jego transport do miejsca, w którym się znalazł, gdy go kupowałeś, podobnie jak i opodatkowując pracę osób, które sprawiły, że mógł on powstać i tam się znaleźć.
to wojska aliantów jak napierały na berlin wspierały 3 rzesz bo jechały po wybudowanych przez nią drogach...
a jak przejme auto do polskiego pańśtwa z pełnym bakiem,i wjade na autostrade to gdzie niby wspieram pańśtwo??? to ze ktoś tam zapłacił nie jest moim wsparciem...

Jedyny sposób, by nie płacić podatków, to żyć gdzieś na Północnym Sentielu albo w amazońskiej puszczy. Problem ino taki, że nawet jeśli uda Ci się wybudować pojazd z tego, co tam znajdziesz, nie zostanie on zarejestrowany i nie wjedziesz nim na polską autostradę. Odpowiedź na zadane pytanie brzmi zatem: bezsprzecznie tak.
no i kolejny raz widać że ogriniczoną masz wyobraźnie i myślisz że nei da sie unikać płacenia haraczy polskiemu państwu
ostatnio jeździłem autem z blachami od ciężarówki zepsutej i jechałem autostradą... niewyobrażalne dla leminga...

Gazda, rozjebałeś fajny temat swoim smutnym pierdoleniem o wypisywaniu się z państwa. Tak, taki jesteś leśny dziadek że płacisz w sklepie netto zamiast brutto, a ten zagajnik w którym mieszkasz to nie jest las państwowy tylko Gazdoland. A powiedz mi, zrzekłeś się obywatelstwa?
lemingowanie to też mentalna komuna, a potem ino odpowiadałem na posty... więc kurwa nic nie rozjebywałem... lemingi pokazały swoją mentalną komune
a to ja mam sie grzecznie u nich wymeldować? jak niewolnik zapytać o to by mnie wypisali ze swojego rejestru własnosci?
ty też dajesz przykład mentalnej komuny w głowie
a tak btw to teroz pomieszkuje tam gdzie mam fuche w aglomeracji mającej ponad 8 milionów mieszkańców
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Przecież nie można zrzec się polskiego obywatelstwa, dopóki nie zdobędziesz innego. 3rp nie uznaje bezpaństwowców
 

Kompowiec2

Satatnistyczny libertarianin
459
168
/r/Amibeingdetained uwazaja ze co prawda uzywaja terenu panstwa, ale nie sa jego obywatelami wg.konstytucji poniewaz niczego nie podpisywali xD wielcy omijacze prawa
 

military

FNG
1 766
4 727
Gazdo! Jakbyś nie był komuchem to zdałbyś legitymację partyjną, a tak oficjalnie dla całego świata jesteś wciąż w partii. To, że sobie coś tam powiesz na forum, nic nie znaczy. Jesteś komuchem wpisanym do rejestru komuchów i nie zrobiłeś NICZEGO, żeby się z niego wypisać. Skąd mamy wiedzieć, że nie jesteś agentem, co to tak pierdoli i podburza, a w rzeczywistości płaci podwójny ZUS bo wierzy w moralną wyższość publicznej służby zdrowia? Puste słowa łatwo przechodzą przez gardło!
 
Do góry Bottom