1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Reptilianie

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez pampalini, 4 Luty 2014.

1. pampalini

pampalini krzewiciel słuszności, Rousseaufob Członek Załogi

Polubienia:
    6 171
    Nie wiem, jak to się stało, że reptilianie nie mają jeszcze swojego wątku na libnecie. Był to lud zamieszkujący wcześniej terytorium Polski. ;)

Słuchaj pilnie, ludu mój: i nakłoń ze wszystkiego serca uszu na wyrozumienie powieści tej!
    [...]
    Początek gniazda twego, Polaku, na Faryskich polach w Dalmacyjej: a od dawnych niedgy Słowaków masz uczestnictwo języka i społeczność krwie rodowitej.
    Oni-ć to Sławonowie, w historyjach sławni, przodkami twymi: którzy od Imawu góry aż po septemtryjon rozpostarszy proporce, całą Europę swoją liczyli osadą.
    A bystry Dunaj na paiżach przepłynąwszy: mocno się z rzymskimi pułkami ucierali, złotej broniąc wolności.
    Z nich Bóg wyprowadził Lecha i Czecha: i osadził nimi te knieje, które przedtem osiadali ludzie z jaszczurzymi oczyma.

Wespezjan Kochowski (1633-1700)
    Psalmodia polska - Psalm V

2. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    18 302
    Czyli gdyby Reptilianie się faktycznie teraz ujawnili, to należałoby ich potraktować jako repatriantów: do NFZ, ZUSu, KRUSu, oskładkować od góry na dół i niech płacą opłatę audiowizualną...

Caleb, Till i luke27 lubią to.
  3. military

military FNG

Polubienia:
    4 554
    Kto w ogóle wymyślił reptilian? Skąd się wziął ten mem? I, co ciekawi mnie najbardziej, czy pojawił się przed, czy po emisji serialu "V"?

Srałem po gaciach, jak to za gówniarza oglądałem. Świetny serial.

4. pampalini

Polubienia:
    6 171
    http://en.wikipedia.org/wiki/David_Icke

Też pamiętam "V" - fajna rzecz. Teraz nowy serial jest zresztą, kontynuacja tamtego. Ale ponoć marny.

Ostatnia edycja: 5 Luty 2014
  5. workingclass

workingclass Well-Known Member

Polubienia:
    2 746
    Dzwonić po Wiedźmina i problem z bani.

6. Antoni Wiech

Antoni Wiech paranacjonalista Członek Załogi

Polubienia:
    4 799
    <suchar on>
    Przychodzi Reptilianin do lekarza a tam Tomkiewicz.
    <suchar off>

7. Ciek

Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

Polubienia:
    10 489
    Ogólnie, wszystkie reptiliaki, to pewnie fajne chłopaki. Tylko do czasu, aż nie poznam ich stanowiska w sprawach kluczowych (agresja fotonami, własność dzieci, atomowe krasnale i kto będzie budować drogi, w którym to pytaniu nie chodzi właściwie o to, kto będzie je budować), podchodzę do nich ostrożnie. AKAP jest oczywiście najlepszym systemem dla statystycznego Reptilianina, choćby ze względu na to, że łuskowana skóra przydaje się pewnie w fabrykach azbestu, tylko będą musieli sobie przyswoić, żeby nie podskakiwać, posykiwać, czy co robią takie gadziny jak się wkurwią, bo na kulę we łbie z czterdziestki piątki nie ma mocnych, w takich przypadkach nawet krokodyl wymięka.

Mam nadzieję, że koledzy prenumerujący miesięcznik "Czwarty wymiar" przybliżą nam to zjawisko.

Till, Gekon i luke27 lubią to.
  8. Claude mOnet

Claude mOnet Well-Known Member

Polubienia:
    1 448
  9. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    19 793
    Gdyby zebrać wszystkie teksty pisane w religijnym nawiedzeniu, to okazałoby się, że Jezus zabił co najmniej 3 siedmiogłowe smoki. :p

10. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    18 302
    Skoro mowa o sucharach, to ja mianem Reptilian określam mieszkańców Rept Śląskich.

aluzci i Mad.lock lubią to.
  11. Ciek

Polubienia:
    10 489
  12. Cngelx

Cngelx Guest

Nie chcę was martwić, ale jak ktoś mi robi zdjęcie to bardzo często jest tak, że mam na nim żółte oczy - również wtedy gdy osoby obok, takowych nie mają.

13. Ciek

Polubienia:
    10 489
    Komuniści mają czerwone, libowie czarno - złote. To aura, proste.

Ostatnia edycja: 20 Marzec 2014
  14. Taki Owaki

Taki Owaki Libertyn mimo woli

Polubienia:
    1 240
  15. Cngelx

Cngelx Guest

Żadna choroba, mam tak tylko na niektórych zdjęciach :)

16. Piter1489

Piter1489 libnetoholik

Polubienia:
    1 817
  17. pampalini

Polubienia:
    6 171
    Mam nadzieję, że będzie transmisja na TVP Kultura!

18. pampalini

Polubienia:
    6 171
    Peter Thiel to anagram The Reptile, just sayin...

wah i Claude mOnet lubią to.
  19. Siegfried

Siegfried Member

Polubienia:
    93
    Śliczny reptilianin :D
    typowy Żyd.jpg

20. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    19 793
    Moim zdaniem reptilianie zostali wymyśleni po to, by łatwiej było przełamać barierę psychologiczną przed zabiciem człowieka i by łatwiej inne osoby przyjmowały ten fakt do wiadomości. Bo czym innym jest zabić reptilianina - zwierzę, a czym innym jest zabić człowieka. Zarówno w wykonaniu tej czynności, jak i w odbiorze społecznym. Wszystko wskazuje na to, że reptili wymyśliły amerykańskie trepy.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.