1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Psychuszki ruszyły!

Temat na forum 'Wiadomości' rozpoczęty przez Claude mOnet, 7 Październik 2014.

 1. Claude mOnet

  Claude mOnet Well-Known Member

  Posty:
  772
  Polubienia:
  1 249
  Niestety to nie żart, są już pierwsze ofiary zabierania ludzi z ulicy do psychuszek bez wyroku sądu, jak za dobrych czasów ZSRR lat 50-tych, 60-tych, a nawet 70-tych i 80-tych.

  Pierwszą ofiarą psychuszki jest p. Maria Ziemiańska, której wcześniej odebrano dziecko niepełnosprawne, no i chcą jeszcze dobrać się do jej mieszkania bo ma jakąś własność, która stalinowcy chcą spieniężyć. Poniżej więcej szczegółów:  Ps. Pomimo, że mieszkam poza granicami PRL-2, to mam ochotę kupić bilet lotniczy w jedną stronę i zacząć odjebkę rodem z GTA (czyli bez potomstwa)...
   
 2. free-and-dead

  free-and-dead wyzyskiwacz

  Posty:
  36
  Polubienia:
  16
  Ta sprawa może i śmierdzi, ale z uwagi na doświadczenie chciał bym posłuchać drugiej strony. Byłem kilka lat z dziewczyną chorą psychicznie. Takie osoby są często bardzo przekonujące do swoich argumentów i odróżnienie, co jest wytworem choroby a co realną sytuacją tylko na podstawie czyichś relacji jest nie możliwe, bo chore osoby inteligentnie wpasowują się w otoczenie, konteksty itd i używają tego do wywierania wpływu. TZW ustawa o bestiach zrobi w chuj spustoszenia jeśli już nie robi i jeśli to co claude zapodał to prawda to nie jest dobrze. Cały problem tych medialnych przekazów polega jednak na tym, że i chorzy i zdrowi twierdzą że są zupełnie nie szkodliwi a ktoś się na nich uwziął co libów może wprowadzić w pułapkę, bo choroby psychiczne mają zbyt szerokie spektrum żebyśmy mogli rozpoznawać je od razu.
   
  Filip lubi to.
 3. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  11 591
  Polubienia:
  18 575
  Zgodnie z libertariańską psychiatrią według Thomasa Szasza (https://pl.Wikipedia.org/wiki/Thomas_Szasz), nie ma chorób psychicznych, wszelkie choroby są wyłącznie somatyczne. Konsekwentnie rozumując, to sam fakt istnienia psychuszek jest religią państwową, a możliwość zamykania ludzi w takich obiektach bez sądu, jest zbrodnią.
   
 4. tomislav

  tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

  Posty:
  4 789
  Polubienia:
  11 725
  Układem odniesienia dla diagnostyki psychiatryczno-psychologicznej jest system aktualnie obowiązujących, utrwalonych i znanych powszechnie norm, zachowań, reakcji i postaw, co powoduje, że każda osoba w jakiś sposób wyłamująca się z określonych widełek, może zostać uznana za pierdolniętą i skazana na przymusową izolację lub terapię. Dlatego pisałem, że tylko komuchy wszystko i wszystkich mierzą i katalogują.
   
  Pestek lubi to.
 5. Claude mOnet

  Claude mOnet Well-Known Member

  Posty:
  772
  Polubienia:
  1 249
  Każdy zamieni się w ewidentnie psychicznego jeśli zaaplikuje się mu odpowiednie środki. Jeśli ta pani kogoś pobiła, to powinna trafić na dołek, a gdzie z automatu trafiła? Do psychuszki!

  W takim rozkminianiu to z 25% Polaków powinno trafić od razu do psychuszki, bo zachowują się dosyć agresywnie.

  W tej calej sprawie chodzi o to, że jest ustawa "Trynkiewicz", że każdego można z ulicy, bez wyroku sądu zabrać do psychuszki! I to bez buntu społecznego będzie się działo, coraz częściej i częściej... Aż się tam polscy Polacy spotkają...

  Ps. Była sprawa niejakiego Bogdana Gasińskiego, on wolał pójść do psychuszki dobrowolnie, bo w więzieniu czekał na niego seryjny samobójca!

  Ps2. Tutaj w Irlandii niezmiernie trudno kogoś do psychuszki wysłać, sady są bardzo ostrożne w wydawaniu takich wyroków, bez wyroku jest to niemożliwe! Znam gościa co gardzistę (policjanta) uderzył i nie siedzieli oprócz dołka. Ale Polska bliżej ZSRR, więc inna kultura...

  Ps3. Nie ma osób zdrowych! Są tylko niezdiagnozowani...
   
 6. free-and-dead

  free-and-dead wyzyskiwacz

  Posty:
  36
  Polubienia:
  16
  Slogany fajnie się czyta, ale przejdźmy do konkretnych przypadków, bo puki co jakoś mało z tego rozumiem.

  Jak w takim razie zaklasyfikować chorobę, która nie tyle jest jakimś tam odchyleniem od normy społecznej obowiązującej aktualnie ale np. sprawia chorej osobie oraz jej otoczeniu mnóstwo kłopotów.

  Dajmy na to chora osoba twierdzi, że jest śledzona przez agentów mossadu czy tam nawet naszą polską abwehrę, że zaangażowane są w to potężne siły i środki i w związku z tym stara się unikać tej obserwacji, przestaje chodzić do pracy, kontaktować się z ludźmi z najbliższego otoczenia itd.


  Jak wytłumaczyć fakt że pod wpływem przyjmowania określonych substancji nagle latający nad głową śmigłowiec pogotowia medycznego przestaje pełnić w rzeczywistości zadania obserwacyjne, a mucha wlatująca do domu przestaje być mikrofonem? Przecież w naturalnym środowisku taka jednostka najprawdopodobniej by zginęła sama, bo całą uwagę poświęcała by urojonym problemom albo została by odjebana np w obronie koniecznej co na jedno wychodzi. Gdzie jest granica?
   
 7. Rattlesnake

  Rattlesnake Don't tread on me Członek Załogi

  Posty:
  3 563
  Polubienia:
  1 373
  Jak zwał, tak zwał. Jeśli ktoś, kogoś chce zamordować, bo uważa, że ów jest agentem sąsiedniej galaktyki, to po prostu ma niebezpieczne dla otoczenia urojenia. Ja zdrowiem bym tego nie nazywał.
   
 8. tomislav

  tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

  Posty:
  4 789
  Polubienia:
  11 725
  Ja rozumiem, że chodzi o to, że państwo wraz z pharma-korpo zmonopolizowali usługi medyczne, a co za tym idzie, roszczą sobie prawo do klasyfikacji ludzi wedle własnego widzimisię. To z kolei rodzi przypadki jak ten z wstępniaka. Nie podobasz się państwu, pójdziesz do psychuszki.
  Nie powinno się tym zajmować państwo ani podpięci pod niego likorze. Masz pewnie na myśli głębokie wady strukturalne mózgu albo ciekawe zestawy urojeń, no ale do psychuszek mogę trafiać jednostki niewygodne dla rządu, np. wątpiący w stek bzdur wygłaszanych przez media, albo ludzie miłujący własność i nie wahający się bronić jej zębami i pazurami. Możesz, krótko mówiąc, zostać oznaczony przez rzeszę pojebanych psychiatrów jako jednostka aspołeczna i wylądować w baraku dla szalonych. Wszystko po to, byś już nie podjudzał i nie szumiał.
   
 9. GAZDA

  GAZDA EL GAZDA

  Posty:
  8 258
  Polubienia:
  9 881
  jak ktoś świruje i przestaje chodzić do roboty czy jeść to zdechnie i tyle, jego problem...
  jeśli inicjuje agresje wobec innych zostanie przez nich odjebany...
   
  Taki Owaki, luke27 i Denis lubią to.
 10. aluzci

  aluzci Well-Known Member

  Posty:
  3 855
  Polubienia:
  6 726
  Parę tygodni temu na wyspie Wolin urządzono policyjną obławę na "człowieka z lasu" - młodego mężczyznę, podobno umysłowo chorego, który zamiast jak normalny człowiek korzystać z dobrodziejstw pomocy społecznej i służby zdrowia postanowił zamieszkać w lesie. Komuś to najwyraźniej przeszkadzało, bo mieszkańcy okolicznych wsi zebrali się i urządzili na niego obławę wraz z policją i psami tropiącymi - bez skutku. Po tym jak zaczęto na niego polować jak na dzikiego zwierza (wg relacji był "szybki jak sarna" i "sadził 8 metrowe susy") zniknął, jakby zapadł się pod ziemię.

  Artykuł:
  http://www.ikamien.pl/artykuly/12177/

  Film z zebrania w sprawie obławy
   
  Ostatnia edycja: 8 Październik 2014
 11. Staszek Alcatraz

  Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

  Posty:
  2 462
  Polubienia:
  6 540
  Wszyscy na tej sali do odjebania.
   
 12. Claude mOnet

  Claude mOnet Well-Known Member

  Posty:
  772
  Polubienia:
  1 249
  Szkoda, że aplikują psychuszki nie tym co trzeba... ;)
   
 13. tomahawk

  tomahawk Well-Known Member

  Posty:
  745
  Polubienia:
  1 257
  Najgorsza jest ta stara komusza kurwa od 1:50
  A wy pod jaką gminę podlegacie?
   
 14. Tralalala

  Tralalala Well-Known Member

  Posty:
  1 676
  Polubienia:
  2 109
  Siwy skurwiel psem chce poszczuć gościa - wrzucić między wygłodniałe kundle.

  A tej jebanej cipie założyć łańcuchy i niech nakurwia w polu po 16 godzin dziennie bo teraz podlega pod kogoś tam.

  Nie rozumiem o chuj im kurwa chodzi. Aby zoobrazować takim pierdolcom ich poziom wpierdalania się w życie innych należałoby wejść do domu i odjebać łapsko może wtedy zrozumieją, że nie mają prawa wpierdalać się w jego życie o ile jedyne co chce to wpierdalać ze śmietnika i latać po lesie. Nawet jakby się smarował gównem i ruchał dziki to wciąż chuj im do tego. No ale oczywiście takie jebane pizdy myślą, że wiedzą co jest najlepsze dla innego człowieka. Nawet na najniższym poziomie kurwy o mentalności osiedlowego dresa chcą przemocą wprowadzać w życie swoje mokre sny.
  Jednak kurwa jakiś kataklizm wybijający te bydło przydałby się, kurwa gdybym wierzył w jakiegoś boga codziennie bym się modlił aby ich wszystkich upierdolił.
   
 15. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  11 591
  Polubienia:
  18 575
  Gdyby wyciąć kilka fragmentów z tego filmu, to przeciętny widz pomyślałby, że chodzi tu o jakieś dzikie, drapieżne i niebezpieczne zwierze. Że tu chodzi o jakiegoś misia, dzika, a może o jakąś chupacabrę. A to tylko jakiś człowiek, który nikomu nie robi krzywdy i chce sobie żyć po swojemu.
   
 16. Denis

  Denis Well-Known Member

  Posty:
  3 840
  Polubienia:
  7 584
  Miś uciekł z klatki to zaraz wszystkie małpki zaczęły walić na alarm w całym zoo.
   
 17. tomislav

  tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

  Posty:
  4 789
  Polubienia:
  11 725
  http://www.eioba.pl/a/4f67/o-schizofrenii-bezobjawowej
   
  Staszek Alcatraz lubi to.
 18. tomislav

  tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

  Posty:
  4 789
  Polubienia:
  11 725
  W kontekście psychiatrii o mnożeniu schorzeń bardzo dobrze pisał Jarosław Stukan - psycholog. Już nawet depresja została ujęta w ramy gradacji i oto mamy lekką depresję, umiarkowaną i ciężką, więc każda osoba z jakiegoś konkretnego powodu cierpiąca - co jest naturalnym stanem - z kopyta uznana zostaje za chorą. Po wizycie u psychiatry, wychodzi uzbrojona w recepty na prochy, które btw tak ochoczo kryptoreklamuje Hollywood (pomarańczowe buteleczki są niemal wszędzie). Regularne szprycowanie się tym chemicznym gównem, wg Stukana może mieć skutek odwrotny do zamierzonego, czyli wywoływać stany emocjonalne preparujące myśli samobójcze.

  Wg psychiatrii już każdy niemal jest chory, każdy jest świrem. Pisałem wielokrotnie, że emocje zostaną obarczone cenzurą, a ich wyrażanie będzie sprowadzać problemy. Z wielką łatwością wmówiono ludziom istnienie "mowy nienawiści" (krytyka jest uznawana za hejt, co dowodzi tego, o czym piszę), więc jaki to problem wyprać mózgi pod kątem poparcia dla psychiatrii represyjnej? Żaden. Ludzie nabrali niesamowitej zdolności wiary w dosłownie wszystko, co serwuje propaganda medialna. Współczesny człowiek to człowiek zrównoważony, nieuzbrojony, nie kalający się myślą i ekspresją emocjonalną. Homo-manekin. Takich istot potrzebuje zorganizowana grupa przestępcza zwana państwem.
   
  Ostatnia edycja: 8 Październik 2014
 19. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  11 591
  Polubienia:
  18 575
  Przypomina mi się niesławny Feliks Dzierżyński, ze swym:
  "Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani."
   
  Filip, tomky i tomahawk lubią to.

Poleć forum

 1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.