1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Przytyj na złość burżujom :)

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez Trigger Happy, 1 Grudzień 2011.

1. Trigger Happy

Trigger Happy Mądry tato Członek Załogi

Polubienia:
    807
    Nie chciałem tak eksploatować ROTFLów :)

http://pl.indymedia.org/pl/2011/11/54922.shtml

Kto się przyłączył do akcji ? I ile lat temu ? :D

FatBantha lubi to.
  2. Piter1489

Piter1489 libnetoholik

Polubienia:
    1 829
    To jest na poważnie? Nie no, oni chyba nie są aż tak...

A ja zawsze myślałem, że to burżuje serwują niezdrowe, tłuste żarcie i zachęcają do konsumpcyjnego stylu życia, gdzie się tylko żre i ogląda ogłupiające lud pracujący burżujskie programy w telewizji. Dobrze, że lewicowcy zawsze potrafią wyprowadzić mnie z błędu :-/ .

kompowiec lubi to.
  3. Cokeman

Cokeman Active Member

Polubienia:
    120
  4. Piter1489

Piter1489 libnetoholik

Polubienia:
    1 829
    Do tego woda reaguje z butelkowym plastikiem i daje to różne świństwa. Mnie się często zdarza pić kranówę i żyję :) .

5. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    20 330
    Nie wiem o co im chodzi. Jak będzie miała tłuste dupsko i tłuste nogi to więcej samców będzie ją chciało kryć czy jak? Jak będzie tłustą pasztetą to może skończyć z wibratorem między nogami zamiast kutasem.

Z drugiej strony z tym tyciem to jest problem. Ludzie wpierw żrą głównie ze stresu a nie z potrzeby zaspokojenia głodu, po czym się odchudzają. Tyle że w większości przyczyną stresu są rządzące lewackie i etatystyczne kurwy.

6. sierp

sierp to ja :-)

Polubienia:
    294
    W tej akcji trzeba uważać, co się je. Jak przytyje się jedząc produkty drobnych rolników (najlepiej z krajów Trzeciego Świata) lub komun, to będzie to na złość burżujom. Ale jak przytyje się jedząc produkty korporacji, to przytyje się ku zadowoleniu burżujów.

7. Matrix

Matrix libertarianka mimo woli

Polubienia:
    211
    Jest to odwrócenie ról, takie same bzdurne argumenty podają zwolennicy szczupłej sylwetki.

" Czyżby chude dupska myślą, żę będą pokrywane przez więcej samców...."

Obydwa kierunki są nie do przyjęcia przez normalnych ludzi.

8. sabat

sabat Well-Known Member

Polubienia:
    1 323
    Chyba jest tak, że większość z nas wcale nie lubi bardzo chudych kobiet (ale grubych też nie)??

Non Serviam lubi to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.