Przytyj na złość burżujom :)

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 948
818
Nie chciałem tak eksploatować ROTFLów :)

http://pl.indymedia.org/pl/2011/11/54922.shtml

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji "Przytyj na złość burżujom 2012"!
Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszej edycji akcji "Przytyj na złość burżujom".
Celem akcji jest manifestacja sprzeciwu wobec wielkiego biznesu, cięć socjalnych, patriarchatu i popkultury.
Akcja polega na przybraniu na wadze - w zależności od potrzeb - od kilku do kilkunastu kilogramów oraz na noszeniu takich ubrań, które pozwolą publicznie zademonstrować wszystkie krągłości, zwłaszcza na plaży w sezonie 2012. W ten sposób pokażemy, że mamy w nosie burżujów i ich modę. Powinniśmy przytyć przede wszystkim w biodrach, udach i pośladkach. Gdy ludzie się przekonają, że się publicznie olewa zalecenia burżujskich mędrców, wtedy będą skorsi, żeby zacząć manifestować swój opór w jakiś mocniejszy sposób albo nawet zastrajkować albo urządzić demonstrację.
Koniec z bluzeczkami na wypust i innymi strojami maskującymi krągłości! Pora zacząć nosić różnobarwne ubrania podkreślające obfite kształty.
Burżuje chcą wyeliminować z naszego życia wszelką przyjemność, zastępując ją wyścigiem szczurów i małpowaniem ich zwyczajów. Chcą nas pozbawić pięknych kształtów. Dlatego ohydne płaskie brzuchy stały się niemal symbolem szpetoty kapitalizmu. Burżuje chcą, żeby jedynym sensem naszego życia stała się pogoń za pieniądzem i koneksjami. Dlatego niszczą wszystkie piękne i przyjemne rzeczy, napełniając nasze życie brzydotą: kocią muzyką, stalowymi samochodami, światem w pozbawionych radości barwach ścieków i atramentu, płaskimi brzuchami, okrutnymi filmami i grami komputerowymi. Przyjemne rzeczy są teraz w złym guście. W dobrym guście są tylko rzeczy brzydkie, nudne i męczące oczy, służące podkreślaniu swojej pozycji społecznej i służalczości.
Rozpocznijmy więc odzyskiwanie naszego życia od drobiazgów. Zacznijmy jeść wszystkie niekoszerne potrawy piętnowane przez burżujów i ich nadwornych uczonych, aby przybrać na wadze. Wyrzućmy wszystkie diety odchudzające do kosza. Wyrzućmy też do kosza kolorowe czasopisma i modne ciuchy maskujące ładne kształty. Podkreślajmy wszystkie krągłości i wypukłości, chlubiąc się nimi.
Średniowieczni Majowie oszpecali swoje czaszki, zmieniając ich kształt, aby zaznaczyć przynależność do klasy rządzącej. Podobnie robią dzisiejsi burżuje, gdyż celowo oszpecają się przez odchudzanie. W gminazjum prawie każda dziewczyna robi się brzydka wskutek stosowania diet odchudzających, aby sprzedać się jakiemuś bogatemu gnojowi ("książę z bajki") jako niewolnica ("żona"). A jest to okres, w którym natura każe powiększać się biodrom, piersiom i pośladkom i napełniać tkanką tłuszczową. Odchudzanie jest zatem sprzeczne z naturą. Jest wyrazem nienawiści wobec ciała kobiety. Chorzy męscy szowiniści chcą, żeby wszystkie kobiety miały męskie ciała! Jeśli więc twój facet mówi ci, że masz trzymać linię, to powiedz mu, że pomylił orientację i poradź mu, żeby lepiej znalazł sobie płaskiego, umięśnionego kochanka tej samej płci!
Obecnie mieć kobiece kształty wolno tylko mężczyznom! O ile kobiety są zmuszane do głodzenia się, aby wyglądać jak "piękności" rodem z Auschwitz-Birkenau, lansowane przez popkulturę, o tyle facetom wolno jeść wszystko co zechcą i ile zechcą. Dlatego w dzisiejszym świecie normą jest wypasiony meżczyzna odbierający najmarniejsze jedzenie swojej partnerce - nie dlatego że jest głodny, tylko dlatego, że ma taką fantazję, a ona musi obowiązkowo być głodna, aby być "atrakcyjna" i jej partner został pochwalony przez burżujów. Normą są też rodzice głodzący swoje córki. Z ulic naszych miast niemal całkowicie zniknęły kobiety o przeciętnej lecz nieodchudzonej sylwetce.
A wszystko dlatego, że dwieście lat temu jakiś dureń wymyślił sobie, że kobieta to istota duchowa, bez ciała.
Dlatego zaprotestujmy przeciwko tej chorej sytuacji i na ile się to da wyeliminujmy płaskie brzuchy z plaż w sezonie 2012 i następnych. Faceci też powinni uczestniczyć w tej akcji na znak solidarności z uciskanymi kobietami i na znak sprzeciwu przeciwko rządom elit. Sprawmy, aby czasopisma o modzie, stylu i urodzie miały duże zwroty w kioskach, markowa i modna odzież przynosiła straty a płaskie brzuchy - na ile to możliwe - znikły z plaż. Doprowadźmy do tego, żeby osoby z krągłościami odsłaniały je, a osoby płaskie musiały zasłaniać się szczelnymi ubraniami aby zakryć chudziznę.
Kup więc sobie centymetr i codziennie mierz się w biodrach. Zobaczysz, jaką radość ci przyniesie odkrycie, że jesteś o kolejny centymetr szersza/szerszy. Największą radość ci przyniesie prześcignięcie twojego partnera/twojej partnerki. Moja dziewczyna nigdy nie należała do szczupłych, ale była zdecydowanie węższa ode mnie. Dopiero ostatnio dzięki jedzeniu wszystkich możliwych smakowitości stała się szersza w biodrach ode mnie, jak na seksowną kobietę przystało. Sprawiło jej to ogromną radość. Obecnie możemy nosić te same majtki.
Kiedy przybierzesz na wadze, przestaniesz być atrakcyjna/atrakcyjny dla burżujów. Dzięki temu odczepią się od ciebie i przestaniesz słuchać farmazonów o nieograniczonych możliwościach. Za to staniesz się atrakcyjna/atrakcyjny dla buntowniczo usposobionych osób z klasy pracującej, co znacznie umili ci życie. W sezonie 2012 na plaży będziesz mogła/mógł po wyglądzie odszukać osoby godne zaufania, publicznie chlubiące się krągłościami. Będzie to symbolem oporu na równi z arafatką i dredami.
Dla osób ze znaczną nadwagą dalsze przytycie byłoby niezalecane ze względów zdrowotnych. Mogą one za to wziąć udział w akcji inaczej. Niech utrzymają dotychczasową wagę albo schudną, ale tak, żeby zachować okrągłe kształty i wypukłości, zwłaszcza wypukłość poniżej pępka.
Osoby naturalnie szczupłe, które pomimo usilnych starań nie potrafią przytyć, również niech się nie przejmują i wezmą udział w akcji. Mogą nosić na plaży koszulki z różnymi ciekawymi napisami, na przykład "I don't want to be slim!", "Przytyj na złość burżujom", "Schowaj chudziznę pod ubraniem" i działać w wirtualu. Poza tym kiedy te osoby znajdą się w mniejszości, to staną się ładniejsze - będą stanowić ciekawe urozmaicenie, a nie drętwą normę.
Właśnie akcja ta może się odbywać nie tylko w realu, ale i w wirtualu. Przy pomocy Photoshopa albo innych programów powiększmy brzuchy, biodra i uda (a jak trzeba to i inne części ciała) znanym modelkom/modelom, aktorkom/aktorom, misskom, celebrytom, swoim znajomym i sobie samym i zamieśćmy to na stronach internetowych i w portalach społecznościowych. Trzeba tylko to robić z fantazją, żeby nie każdy wyglądał tak samo. Jednych powiększajmy więcej, innych mniej. Jednym bardziej powiększajmy jedne rejony ciała, a innym drugie. Wtedy to wszystko będzie wyglądać naturalnie. Za przykład możemy sobie wziąć niektóre osoby o ładnych kształtach istniejące naprawdę. Zastąpmy też bikini i "seksowną" bieliznę ładniejszymi, szerszymi i głębszymi wzorzystymi majtkami (albo i jednobarwnymi). Odchudzanie to religia burżujów. Gdy to zrobimy, zbeszcześcimy świątynię tej religii, jaką jest internet.
Zamień figurę laseczki na kluseczki! Wtedy staniesz się osobą godną zaufania.
Niech rażąca nasze poczucie estetyki wszechobecna chudzizna zniknie z naszych ulic i plaż!
RZUĆ ODCHUDZANIE RAZEM Z NAMI!
Kto się przyłączył do akcji ? I ile lat temu ? :D
 

Piter1489

libnetoholik
2 075
1 838
To jest na poważnie? Nie no, oni chyba nie są aż tak...

A ja zawsze myślałem, że to burżuje serwują niezdrowe, tłuste żarcie i zachęcają do konsumpcyjnego stylu życia, gdzie się tylko żre i ogląda ogłupiające lud pracujący burżujskie programy w telewizji. Dobrze, że lewicowcy zawsze potrafią wyprowadzić mnie z błędu :-/ .
 

Piter1489

libnetoholik
2 075
1 838
Do tego woda reaguje z butelkowym plastikiem i daje to różne świństwa. Mnie się często zdarza pić kranówę i żyję :) .
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 193
20 841
Nie wiem o co im chodzi. Jak będzie miała tłuste dupsko i tłuste nogi to więcej samców będzie ją chciało kryć czy jak? Jak będzie tłustą pasztetą to może skończyć z wibratorem między nogami zamiast kutasem.

Z drugiej strony z tym tyciem to jest problem. Ludzie wpierw żrą głównie ze stresu a nie z potrzeby zaspokojenia głodu, po czym się odchudzają. Tyle że w większości przyczyną stresu są rządzące lewackie i etatystyczne kurwy.
 

sierp

to ja :-)
577
294
W tej akcji trzeba uważać, co się je. Jak przytyje się jedząc produkty drobnych rolników (najlepiej z krajów Trzeciego Świata) lub komun, to będzie to na złość burżujom. Ale jak przytyje się jedząc produkty korporacji, to przytyje się ku zadowoleniu burżujów.
 

Matrix

libertarianka mimo woli
1 281
211
kr2y510 napisał:
Nie wiem o co im chodzi
Jest to odwrócenie ról, takie same bzdurne argumenty podają zwolennicy szczupłej sylwetki.

" Czyżby chude dupska myślą, żę będą pokrywane przez więcej samców...."

Obydwa kierunki są nie do przyjęcia przez normalnych ludzi.
 
Do góry Bottom