Przyczyny zapaści Detroit - przestępczość, socjalizm, Murzyni

Carlos

New Member
6
18
Tak to jest jak się lewactwo dorwie do głosu. Oni tych czarnuchów rozpuścili socjalami i innymi benefitami. Po co pracować jak można żerować na społeczeństwie. Jak się teraz zdjęcia Detroit ogląda to aż trudno uwierzyć, że to USA a nie jakaś nora w Meksyku.

Antoni Wiech

paranacjonalista
Członek Załogi
3 627
4 825
Wrzucam tu, a nie do muzy, bo bardzo fajnie zmontowany klip warszawskiej ekipy hh został zrobiony w Detroit (i Chicago). Jak widać chłopaków nie odstraszyło getto, a nawet zbombili pociąg:

Politolog przyszly

Well-Known Member
266
546
Oni tych czarnuchów rozpuścili socjalami i innymi benefitami
A możesz powiedzieć na jakiej podstawie tak twierdzisz? W Stanach nie ma benefitow ani socjalu takich jak w Europie które zachęcają do nic nie robienia. Żeby dostać zasiłek w Stanach musisz udowodnić że pracowałeś kilkanaście miesięcy, jeśli tego nie zrobisz to ewentualnie przysługują ci bony żywnościowe oczywiście każdy stan inaczej to reguluje. Nie wiem jak dokładnie jest w Michigan, ale na pewno zasiłki i benefity nie były przyczyną upadku Detroit.

mikioli

Well-Known Member
2 592
4 610
A możesz powiedzieć na jakiej podstawie tak twierdzisz? W Stanach nie ma benefitow ani socjalu takich jak w Europie które zachęcają do nic nie robienia. Żeby dostać zasiłek w Stanach musisz udowodnić że pracowałeś kilkanaście miesięcy, jeśli tego nie zrobisz to ewentualnie przysługują ci bony żywnościowe oczywiście każdy stan inaczej to reguluje. Nie wiem jak dokładnie jest w Michigan, ale na pewno zasiłki i benefity nie były przyczyną upadku Detroit.
O ile pamiętam, to chodziło o związki zawodowe i przywileje które one zdobywały w prywatnych przedsiębiorstwach... nagle firmy powiedziały dość i zaczęły się wyprowadzać. Wyprowadziły się firmy, wyprowadzili się z nimi biali, zostali najbiedniejsi, więc murzyni.

tolep

ChNiNK! ChP!
7 754
13 044
Crowdera oglądał?

I z polskimi napisami ale filmik coś jakby krótszy

Carlos

New Member
6
18
Nie wiem jak w innych stanach. W sumie tam każdy stan ma inne lokalne prawa etc... Co do Detroit to oglądałem właśnie film jaki tu powyżej zapodano i stąd info. + gdzieś w necie jest artykuł o tym z wyliczeniem tego co oni tam za benefity tam mieli to ręce opadają. Fakt, że zapewne aby czerpać z tego trzeba było najpierw popracować. No ale później to już jak święte krowy. Równie genialne jak u nas w kopalniach - postulat dziedziczenia stanowiska pracy - genialne pomysły.

OP
kawador

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 233
19 890
Trigger, pisałem o tym w 2013 roku ;)

"(...) połowa murzyńskiej populacji nie potrafi przeczytać i zrozumieć rozkładu jazdy autobusów, wypełnić aplikacji o pracę czy posługiwać się mapą miasta."

Do góry Bottom