1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Przyczyny zapaści Detroit - przestępczość, socjalizm, Murzyni

Temat na forum 'Broń palna i przestępczość' rozpoczęty przez kawador, 18 Sierpień 2012.

1. Carlos

Carlos New Member

Polubienia:
    18
    Tak to jest jak się lewactwo dorwie do głosu. Oni tych czarnuchów rozpuścili socjalami i innymi benefitami. Po co pracować jak można żerować na społeczeństwie. Jak się teraz zdjęcia Detroit ogląda to aż trudno uwierzyć, że to USA a nie jakaś nora w Meksyku.

Jaranek i Król Julian lubią to.
  2. Antoni Wiech

Antoni Wiech paranacjonalista Członek Załogi

Polubienia:
    4 810
    Wrzucam tu, a nie do muzy, bo bardzo fajnie zmontowany klip warszawskiej ekipy hh został zrobiony w Detroit (i Chicago). Jak widać chłopaków nie odstraszyło getto, a nawet zbombili pociąg:

ultimate lubi to.
  3. Politolog przyszly

Politolog przyszly Well-Known Member

Polubienia:
    530
    A możesz powiedzieć na jakiej podstawie tak twierdzisz? W Stanach nie ma benefitow ani socjalu takich jak w Europie które zachęcają do nic nie robienia. Żeby dostać zasiłek w Stanach musisz udowodnić że pracowałeś kilkanaście miesięcy, jeśli tego nie zrobisz to ewentualnie przysługują ci bony żywnościowe oczywiście każdy stan inaczej to reguluje. Nie wiem jak dokładnie jest w Michigan, ale na pewno zasiłki i benefity nie były przyczyną upadku Detroit.

4. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 720
    w albani nie ma muzynow

5. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 476
    O ile pamiętam, to chodziło o związki zawodowe i przywileje które one zdobywały w prywatnych przedsiębiorstwach... nagle firmy powiedziały dość i zaczęły się wyprowadzać. Wyprowadziły się firmy, wyprowadzili się z nimi biali, zostali najbiedniejsi, więc murzyni.

6. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 699
    Crowdera oglądał?

I z polskimi napisami ale filmik coś jakby krótszy

Carlos lubi to.
  7. Politolog przyszly

Polubienia:
    530
    Nie oglądał, w wolnym czasie to obejrzę.

8. Carlos

Carlos New Member

Polubienia:
    18
    Nie wiem jak w innych stanach. W sumie tam każdy stan ma inne lokalne prawa etc... Co do Detroit to oglądałem właśnie film jaki tu powyżej zapodano i stąd info. + gdzieś w necie jest artykuł o tym z wyliczeniem tego co oni tam za benefity tam mieli to ręce opadają. Fakt, że zapewne aby czerpać z tego trzeba było najpierw popracować. No ale później to już jak święte krowy. Równie genialne jak u nas w kopalniach - postulat dziedziczenia stanowiska pracy - genialne pomysły.

9. libertarianin.tom

libertarianin.tom akapowy dogmatyk

Polubienia:
    5 665
    No wlasnie. Bialasy z Albanii zrobily sobie wiekszy syf niz Murzyni z wielu krajow Afrykanskich.

ultimate i jkruk2 lubią to.
  10. Politolog przyszly

Polubienia:
    530
    No obejrzałem i to raczej zasiłki nie zniszczyły Detroit tylko związki zawodowe i krotkowzroczność polityków i firm samochodowych. Myślę że uzależnienie się od jeden gałęzi przemysłu do tego doprowadziło, ale to się wszystko w sumie sprowadza do jednego lewackiego myślenia

11. Hanki

Hanki Secessionist

Polubienia:
    3 455
  12. Trigger Happy

Trigger Happy Mądry tato Członek Załogi

Polubienia:
    806
  13. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 791
    Trigger, pisałem o tym w 2013 roku ;)

"(...) połowa murzyńskiej populacji nie potrafi przeczytać i zrozumieć rozkładu jazdy autobusów, wypełnić aplikacji o pracę czy posługiwać się mapą miasta."

14. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 699

z komentarzami

FatBantha lubi to.
  15. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 699
    teraz Seattle

xiwox i tomky lubią to.
  16. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 813
    Moje ulubione miasto w USA!

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.