1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Przyczyny zapaści Detroit - przestępczość, socjalizm, Murzyni

Temat na forum 'Broń palna i przestępczość' rozpoczęty przez kawador, 18 Sierpień 2012.

1. Tralalala

Tralalala Guest

Może jeszcze nie udało im się wszystkiego spierdolić?;)
    Porównanie jest zajebiste;p

2. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 791
    Ten mem chodzi w kilku wersjach - najlepsza jest ta z dopiskiem: "Lepiej zrzucić na miasto atomówkę niż 700 tysięcy Murzynów" :)

Tralalala lubi to.
  3. Tralalala

Tralalala Guest

A to innych nie widziałem, faktycznie ten ze zrzutem lepszy:D

4. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 813
    Bez trudu znajdę miasto z mnóstwem murzynów, które nie wygląda jak Detroit :)

GAZDA lubi to.
  5. kawador

Polubienia:
    19 791
    To znajdź miasto, gdzie 85% populacji stanowią czarni i które przez 50 lat było rządzone przez czarnych i które nie wygląda jak Detroit ;) Z tego co mi wiadomo, w Pittsburghu jest mnóstwo czarnych (+20 proc. populacji), a miasto należy to amerykańskiego ścisłego topu. Przy czym:

Bez czarnej przestępczości wskaźniki zabójstw w Pittsburghu obniżyłyby się drastycznie do około 10 incydentów w roku. W ostatniej dekadzie 80 proc. zabójstw popełnionych w obrębie miasta to były przypadki zabicia czarnego przez innego czarnego – dokładnie 307 z 385 spraw.
    [Without black-on-black crime Pittsburgh could expect to see its homicide rate drop dramatically, to around 10 deaths a year. In the past 10 years, black-on-black killings have accounted for nearly 80 percent of the city’s homicides – 307 of 385.]

http://www.post-gazette.com/local/c...-on-black-on-black-crime/stories/201106030181

pikol lubi to.
  6. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 813
    Upraszczasz temat, sprowadzasz do jednej korelacji i po zawodach, więc się nie dziw, że trochę to wygląda biednie i prosi o tego typu ripostę. To pachnie korwinizmem.

7. kawador

Polubienia:
    19 791
    Mój post był reakcją na mema wklejonego na poprzedniej stronie - że Demokraci rujnują amerykańskie miasta. Co by nie mówić o upraszczaniu, korelacja Demokraci-zrujnowane miasta jest jednak znacznie słabsza niż korelacja, którą zaproponowałem w zamian.

8. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 713
    już wiele razy pisałem korelacja wygląda tak: przemysł, imigranci z polski, związki zawodowe, socjal, murzyny, ruina...
    detroit, chicago wszędzie to samo... komuchy z cebulandii zainicjowały murzyny dokończyły

kr2y510 lubi to.
  9. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    20 278
    Tradycję wpychania na siłę cebulaków do związków zawodowych, zapoczątkował w USA Kościół Rzymskokatolicki, który był w tamtym czasie zdominowany przez niemieckich, antypolsko nastawionych klechów. W rejonach zamieszkałych przez cebulaków w USA, do tej pory jest jeszcze znane powiedzonko, że jak się rodzi nowy Polak, to wraz z chrztem zapisują go do związku.

10. kawador

Polubienia:
    19 791
    Nie, tak nie wygląda korelacja. To jest tak słabe, że naprawdę nawet nie chce mi się tłumaczyć, czemu tak nie wygląda korelacja.

11. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 713
    socjal przyciąga murzynów, socjal forsuja zwiazki, związki działały wszędzie znakomicie gdzie był duży procent polonii...

12. kawador

Polubienia:
    19 791
    Nie ma żadnej korelacji między związkami a upadkiem Detroit. Jest natomiast potężna korelacja między napływem czarnej populacji do miasta i jednoczesnym odpływem białej. To samo w Atlancie, Birmingham, Gary, Houston, Cleveland, Cincinnati, Buffalo i wielu innych miastach rozsianych po kontynencie.

13. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 713
    nie w ogóle nie, przemysł motoryzacyjny padł bo zawsze chujowe auta tam robili...
    wmawiaj se dalej...

w rajach podatkowych jest dobrze mimo że większosć mieszkańców to murzyny, jest ponieważ tam gdzie murzyny jest chujowo a w polsce gdzie praktycznie nimo murzynów powinno być zajebiście...
    a jest chujowo... murzyny sie pewnie na biało pomalowały...

14. tomahawk

tomahawk Well-Known Member

Polubienia:
    1 260
    @GAZDA, ale ja myślałem, że ty nie wierzysz w takie rzeczy jak masoneria, grupy wpływu, związki zawodowe... Przecież związki zawodowe nic nie mogą bez państwa, więc chyba lepiej się skupić na państwie, a nie na jakichś związkach zawodowych...

vapaus lubi to.
  15. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 713
    ta związki zawodowe to tajemnicza grupa wpływu...
    ruine zapoczątkował upadek gospodarczy, a ten został spowodowany panoszeniem sie zwiazków w przemyśle motoryzacyjnym który udało im sie kompletnie zniszczyc, a z tego praktycznie żyło detroit, upadek gospodarczy spowodował odpłynięcie fachowców a nadal istniejacy socjal + tanie nieruchomości corną chołote...
    w atlancie od zawsze było w chuj cornych a jeszcze nie zjebali tak miasta jak detroit, dziwne...

16. tomahawk

tomahawk Well-Known Member

Polubienia:
    1 260
  17. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 713
    dla wybitnych aspegerowców przydał by sie kod [ironia] [sarkazm] [humor] itp...

18. kawador

Polubienia:
    19 791
    GAZDA, poczytaj sobie o "Treaty of Detroit (rok 1950), relokacji kapitału i otwieraniu się USA na handel zagraniczny. Potem zobacz, co się dzieje, gdy główna baza podatkowa dla danego regionu spierdala z tego regionu.

19. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 713
    nie chce mi sie czytać, znam relacje bezposrednie od rodziny...

20. kawador

Polubienia:
    19 791
    Caleb i Mad.lock lubią to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.