Przyczyny zapaści Detroit - przestępczość, socjalizm, Murzyni

T

Tralalala

Guest
Może jeszcze nie udało im się wszystkiego spierdolić?;)
Porównanie jest zajebiste;p

OP
kawador

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 236
19 953
Ten mem chodzi w kilku wersjach - najlepsza jest ta z dopiskiem: "Lepiej zrzucić na miasto atomówkę niż 700 tysięcy Murzynów" :)

OP
kawador

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 236
19 953
To znajdź miasto, gdzie 85% populacji stanowią czarni i które przez 50 lat było rządzone przez czarnych i które nie wygląda jak Detroit ;) Z tego co mi wiadomo, w Pittsburghu jest mnóstwo czarnych (+20 proc. populacji), a miasto należy to amerykańskiego ścisłego topu. Przy czym:

Bez czarnej przestępczości wskaźniki zabójstw w Pittsburghu obniżyłyby się drastycznie do około 10 incydentów w roku. W ostatniej dekadzie 80 proc. zabójstw popełnionych w obrębie miasta to były przypadki zabicia czarnego przez innego czarnego – dokładnie 307 z 385 spraw.
[Without black-on-black crime Pittsburgh could expect to see its homicide rate drop dramatically, to around 10 deaths a year. In the past 10 years, black-on-black killings have accounted for nearly 80 percent of the city’s homicides – 307 of 385.]

http://www.post-gazette.com/local/city/2011/06/03/City-police-chief-focuses-on-black-on-black-crime/stories/201106030181

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 586
13 125
Upraszczasz temat, sprowadzasz do jednej korelacji i po zawodach, więc się nie dziw, że trochę to wygląda biednie i prosi o tego typu ripostę. To pachnie korwinizmem.

OP
kawador

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 236
19 953
Mój post był reakcją na mema wklejonego na poprzedniej stronie - że Demokraci rujnują amerykańskie miasta. Co by nie mówić o upraszczaniu, korelacja Demokraci-zrujnowane miasta jest jednak znacznie słabsza niż korelacja, którą zaproponowałem w zamian.

GAZDA

EL GAZDA
7 709
9 810
już wiele razy pisałem korelacja wygląda tak: przemysł, imigranci z polski, związki zawodowe, socjal, murzyny, ruina...
detroit, chicago wszędzie to samo... komuchy z cebulandii zainicjowały murzyny dokończyły

kr2y510

konfederata targowicki
12 236
21 101
korelacja wygląda tak: przemysł, imigranci z polski, związki zawodowe, socjal,
Tradycję wpychania na siłę cebulaków do związków zawodowych, zapoczątkował w USA Kościół Rzymskokatolicki, który był w tamtym czasie zdominowany przez niemieckich, antypolsko nastawionych klechów. W rejonach zamieszkałych przez cebulaków w USA, do tej pory jest jeszcze znane powiedzonko, że jak się rodzi nowy Polak, to wraz z chrztem zapisują go do związku.

OP
kawador

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 236
19 953
już wiele razy pisałem korelacja wygląda tak: przemysł, imigranci z polski, związki zawodowe, socjal, murzyny, ruina...
Nie, tak nie wygląda korelacja. To jest tak słabe, że naprawdę nawet nie chce mi się tłumaczyć, czemu tak nie wygląda korelacja.

GAZDA

EL GAZDA
7 709
9 810
socjal przyciąga murzynów, socjal forsuja zwiazki, związki działały wszędzie znakomicie gdzie był duży procent polonii...

OP
kawador

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 236
19 953
Nie ma żadnej korelacji między związkami a upadkiem Detroit. Jest natomiast potężna korelacja między napływem czarnej populacji do miasta i jednoczesnym odpływem białej. To samo w Atlancie, Birmingham, Gary, Houston, Cleveland, Cincinnati, Buffalo i wielu innych miastach rozsianych po kontynencie.

GAZDA

EL GAZDA
7 709
9 810
nie w ogóle nie, przemysł motoryzacyjny padł bo zawsze chujowe auta tam robili...
wmawiaj se dalej...

w rajach podatkowych jest dobrze mimo że większosć mieszkańców to murzyny, jest ponieważ tam gdzie murzyny jest chujowo a w polsce gdzie praktycznie nimo murzynów powinno być zajebiście...
a jest chujowo... murzyny sie pewnie na biało pomalowały...

tomahawk

Well-Known Member
741
1 262
@GAZDA, ale ja myślałem, że ty nie wierzysz w takie rzeczy jak masoneria, grupy wpływu, związki zawodowe... Przecież związki zawodowe nic nie mogą bez państwa, więc chyba lepiej się skupić na państwie, a nie na jakichś związkach zawodowych...

GAZDA

EL GAZDA
7 709
9 810
ta związki zawodowe to tajemnicza grupa wpływu...
ruine zapoczątkował upadek gospodarczy, a ten został spowodowany panoszeniem sie zwiazków w przemyśle motoryzacyjnym który udało im sie kompletnie zniszczyc, a z tego praktycznie żyło detroit, upadek gospodarczy spowodował odpłynięcie fachowców a nadal istniejacy socjal + tanie nieruchomości corną chołote...
w atlancie od zawsze było w chuj cornych a jeszcze nie zjebali tak miasta jak detroit, dziwne...

OP
kawador

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 236
19 953
nie w ogóle nie, przemysł motoryzacyjny padł bo zawsze chujowe auta tam robili...
wmawiaj se dalej...
GAZDA, poczytaj sobie o "Treaty of Detroit (rok 1950), relokacji kapitału i otwieraniu się USA na handel zagraniczny. Potem zobacz, co się dzieje, gdy główna baza podatkowa dla danego regionu spierdala z tego regionu.

Do góry Bottom