Procesory płatnicze wolne od kontroli urzędu skarbowego

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Istnieją takowe? A jeżeli kontrola jest możliwa i nieunikniona na każdym procesorze - może znacie takie, które sprawiają najwięcej problemu i proces kontroli jest trudny dla urzędu? Skrill będzie ok? W regulaminie nic nie znalazłem o przekazywaniu poufnych danych po(d)miotom trzecim, w tym przypadku państwowym organom skarbowym.
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Skrill nie jest bankiem więc nie ma obowiązku przekazywania danych do US (np. o wpłatach), chyba że odbywa się wobec Ciebie już jakieś postępowanie skarbowe.

Do portfela na Skrillu możesz dorobić kartę płatniczą.
 

bombardier

Well-Known Member
1 413
7 090
Skrill ma w ogóle oddział w Polsce? Ta firma działa chyba wyłącznie wg prawa brytyjskiego...
Z drugiej strony: http://e-playbet.com/skrill-zablokuje-wplaty-wyplaty-doz-offshoreow/

W regulaminie nic nie znalazłem o przekazywaniu poufnych danych po(d)miotom trzecim, w tym przypadku państwowym organom skarbowym.
To nic nie znaczy, każda pliszka swój ogonek chwali. Liczy się jurysdykcja prawna podmiotu i wszelkie kruczki z tym związane.
Wszystko zależy od tego co robisz, czego się obawiasz i jakie ryzyko jesteś w stanie zaakceptować. Bez tych danych cieżko cokolwiek doradzić. Generalnie, jeśli jest to tylko wykroczenie lub mało zagrożone przestępstwo skarbowe, a kwoty nie są duże (kwestia subiektywna), to spałbym spokojnie (z tym że ja mam raczej dosyć wysoki stopień akceptacji ryzyka).
 
Do góry Bottom