Praktyki w Instytucie Misesa

A

Anonymous

Guest
W związku ze zbliżającym się okresem wakacyjnym Instytut Misesa ogłasza nabór na letnie praktyki! W tym roku przygotowaliśmy aż 8 ofert. Można się sprawdzić i rozwinąć swoje umiejętności w obszarach takich jak: tłumaczenie i korekta tekstów, marketing, PR, fundraising, prowadzenie lekcji ekonomii czy pomoc w administracji stroną mises.pl.

Szczegóły: http://mises.pl/blog/2011/06/26/rekruta ... -praktyki/

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!
 

DiesIrae

New Member
2
0
@Trigger Happy

Co Ty Kolego za przeproszeniem wypisujesz? Kto nie chciał się wymienić, gdzie wysyłałeś prośbe o wymianę linków i kiedy?

Byłem redaktorem naczelnym mises.pl przez 1,5 roku (do kwietnia 2011) i nie przypominam sobie, żebym dostał taką prośbe od libertarianizm.net. Na pewno bym Wam nie odmówił. Może wcześniej albo później coś takiego wysyłaliście (tylko gdzie?). A te teorie spiskowe nie są tutaj na miejscu...

Chętnie wymienimy się linkami, proszę o maila na dominik.jaskulski małpa mises.pl lub redakcja małpa mises.pl.

A co do praktyk w IM to zapraszam. Przecież w libertarianizmie nie chodzi o to, żeby sobie tylko o tym gadać i teoretyzować - potrzeba ciężkiej pracy, żeby cokolwiek się zmieniło. Zresztą komu jak komu, ale Wam tego chyba nie trzeba wyjaśniać? :)

Pozdrawiam,
Dominik
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
1,5 roku temu to ja kawalerem byłem i leczyłem kaca po 30 urodzinach ... mówię o początkach Forum. PW poszło.

Edit. A potem na mises.pl powstało forum które do rejestracji wymagało zapłacenia pół uncji złota, nie żartuje. :) :)
 

lumabel

New Member
231
0
To kogo u tego Misesa werbują? Do jakich służb?

Kiedyś byłem na konferencji Instytutu Sobieskiego - podobno najbardziej wolnorynkowego w Polsce, przy którym Instytut Smitha to lewacy - i jeden z członków tej zacnej instytucji otwartym tekstem chwalił się swoją przeszłością w wywiadzie, a jak wiadomo ze służb się nie wychodzi. Ciekaw jestem jaki jest współczynnik AnA (stosunek liczby Agentów do nie-Agentów) u Misesa ;)
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
lumabel napisał:
To kogo u tego Misesa werbują? Do jakich służb?

Uwiarygadniają agentów wpływu. :)
Nie ma znaczenia czy to robią świadomie, czy też nieświadomie.

lumabel napisał:
Kiedyś byłem na konferencji Instytutu Sobieskiego - podobno najbardziej wolnorynkowego w Polsce, przy którym Instytut Smitha to lewacy - i jeden z członków tej zacnej instytucji otwartym tekstem chwalił się swoją przeszłością w wywiadzie,

Przynajmniej był uczciwy! Szacun dla gościa.

lumabel napisał:
Ciekaw jestem jaki jest współczynnik AnA (stosunek liczby Agentów do nie-Agentów) u Misesa ;)

Nie wiem. To nie jest istotne. Istotne jest to, że współczynnik ten jest większy od zera i trudno obliczalny.
Właśnie z tego powodu, jestem przeciwny tworzeniu w Polsce libertariańskiej partii. Dla tego proponuję "od zawsze", spotkania ludzi w małych grupkach (5-6 osób) i promuję anonimowość komunikacji w internecie. Wtedy można zredukować AnA do minimum.
 
Do góry Bottom