Postanowienia noworoczne

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
Macie jakieś ?
Ja postanowiłem sobie zrobienie 7 tygodniowego cyklu 100 pompek, wolniejsze jedzenie (ale zawsze przypomina mi się jak akurat zjem) i 50 zł miesięcznie wydać charytatywnie na "cele wolnościowe" :)
 
N

nowy.świt

Guest
Nauczę się Adobe after effects na poziomie ekspert.
A Ogólnie to mniej lenistwa zakładam w tym roku.
 

NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 200
Zdać kolejny semestr na studiach, by żadnego nie powtarzać, i jeśli się uda to w kolejnym w końcu sobie jakoś zorganizować czas tak, by nie być 100% lat za murzynami przez większość semestru i tak jak kiedyś w czasach przed liceum/gimnazjum z ważnych przedmiotów być najlepszym, a resztę zdawać na najniższą ocenę jaką się da, ale najpóźniej w pierwszej poprawce.
Tak jak kiedyś interesować się czymś konkretnym poza tym co serwuje państwowa edukacja -> zrobić jakiś projekt czegoś, co rzeczywiście działa i mi się przyda.
Znaleźć paczkę osób, które wybierają się w wakacje popracować do bogatszych krajów, ewentualnie namówić znane mi osoby, ale to może być niewykonalne, więc wolę pierwszą opcję. Najbardziej pasują mi Niemcy, ale że tamtejszego języka w praktyce nie znam, to sam jednak się nie wybiorę.
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 052
Dla mnie 1 stycznia to dzień jak każdy, nic nie znacząca data. Za to w lipcu postanowiłem sobie parę rzeczy i trzymam się tego do tej pory. Mam nadzieję, że utrzymam w tych postanowieniach jak najdłużej.
 
D

Deleted member 6431

Guest
Postanowienia to ciężka robota co roku takie same mam. Od trzech lat planuje podróż życia bez telefonu i pewnie przejdzie na kolejny rok ale to co mi się udało to zrezygnowałem z windy i podczas mycia zębów zakręcam wodę
 
Do góry Bottom