Pomoc w sprawie emigracji

myname

Active Member
307
218
Witam potrzebuję porady, może być to informacją dla innych gdzie szukać pracy za granicą.Chodzi mi o pracę nie w polskiej agencji i założenie tam za granicą konta w banku na miejscu.Zastanawiam się nad tanim państwem coś typu Słowacja, gdzie tanio (powód wynajmu).Chodzi mi o pracę fizyczną prostą.Kierują mną też względy językowe.W Danii mam dosyć na cen kokosów durnej pracy.
 

ckl78

Well-Known Member
1 881
2 035
Może w Niemczech na niemieckich warunkach? Sąsiadka sprząta już dwa lata - zarabia całkiem godziwe pieniądze.
 
OP
OP
myname

myname

Active Member
307
218
Może w Niemczech na niemieckich warunkach? Sąsiadka sprząta już dwa lata - zarabia całkiem godziwe pieniądze.
Nie chcę do Niemiec, bo mam w budrzecie 4 tysiaki.Nie nauczę się Niemieckiego, jestem mało zdolny.Nie wynajmiesz tanio pokoju, agencje to lipa i sprawdzają karalność.Chodzi mi o hajs i szukam popeliny, ale dobrej.Dziwnie to zabrzmi.Najlepiej waluta typu Korona.
 
OP
OP
myname

myname

Active Member
307
218
Nie chcę do Niemiec, bo mam w budrzecie 4 tysiaki.Nie nauczę się Niemieckiego, jestem mało zdolny.Nie wynajmiesz tanio pokoju, agencje to lipa i sprawdzają karalność.Chodzi mi o hajs i szukam popeliny, ale dobrej.Dziwnie to zabrzmi.Najlepiej waluta typu Korona.
-budżecie pisałem na szybko.Słaba waluta niskie ceny.
 
Do góry Bottom