Pomoc w ratowaniu Torowiska.

przewozy

New Member
2
0
xxx

Żałosny jesteś wiesz? Nie ma cie tygodniami na forum, nic nie robisz a to że Zdzisław Dyrma chciał lepiej i przenieść wszystko dla bezpieczeństwa użytkowników oraz sam się męczył nie mając większych uprawnień to za to go zbanowałeś? I to nazywasz ratowaniem Torowiska? Banowanie kogoś kto chciał lepiej? Żałosnym chłopcem jesteś. Moderator, który poprawnie nie potrafi dać bana... Jestem ciekaw na ile dałeś tego bana, jak na zawsze to podziękuj sobie za zniszczenie Torowiska. Pozdrawiam.
 

anonimowyabc

New Member
2
0
Master01, jesteś na prawdę wielkim debilem! Jak można banować ludzi na forach .onion skoro doskonale wiesz debilu, że każdy łączy się przez TORa i nie ma stałego IP, tylko zmienne co kilka minut. Na prawdę gratuluję inteligencji! (nawet jakbyś chciał profil komuś zbanować to też byłoby to bez sensu, bo mógłby stworzyć miliard innych kont i dalej pisać na forum).
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Banowanie nawet na forach onion ma sens. Trwa krócej niż stworzenie konta, zwłaszcza gdy forum ma jakieś dodatkowe zabezpieczenia czy limity, więc zmusza zbanowanego do klikaniny, co skraca jego czas trollowania i może nawet zniechęcić do forum.
Na stronach gdzie ważna jest reputacja usera banowanie ma jeszcze większy sens.
 
C

chybatyy

Guest
I co myślisz baranie, że ktoś w te bajeczki uwierzy? Wielkie przenosiny, informacje o tym by zarchiwizować wszystko z torowiska, tygodnie pierdolenia, że coś może się stać z torowiskiem i nagle przyłazi master0 (zmartwychwstał) i banuje wszystkich tak? hahaha wciskaj sobie zdzisiu ten kit swoim przydupasom, bo juz nie jeden udowodnił na torowisku, że masz większa władzę nad forum niż ty to pisałeś. I każdy wie, że to ty wyłączyłeś torowisko.

Pozdrawiam wszystkich z poziomem inteligencji większym od pustaka.
 
Z

Zdzisław Dyrma

Guest
Kod:
-----BEGIN PGP SIGNED MESSAGE-----
Hash: SHA1

A mozesz nam wyjasnic, czym kierowales sie podczas nakladania tego bana?
-----BEGIN PGP SIGNATURE-----
Version: GnuPG v2.0.19 (GNU/Linux)
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=nQvk
-----END PGP SIGNATURE-----
 
OP
OP
M

Master01

New Member
2
0
Bez uzgodnienia z adminem głosiłeś, że forum zostanie przeniesione i zdeaktywowane. Zbierałeś też kasę za rzekome utrzymanie konta. Dla mnie było to wystarczające.

Obecnie forum jest odblokowane, a ja tymczasowo zdjąłem ci bana danego przez admina - być może wyjaśnisz nam swoje postępowanie osobiście. Jeśli admin uzna za słuszne, zbanuje cię ponownie.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Wnioskuję z tego, że społeczność polskojęzyczna będzie mieć dwa konkurencyjne ukryte fora. Jeśli tak, to dobrze wróży na przyszłość.
 

lumabel

New Member
231
0
kr2y510 napisał:
Wnioskuję z tego, że społeczność polskojęzyczna będzie mieć dwa konkurencyjne ukryte fora. Jeśli tak, to dobrze wróży na przyszłość.

W sumie to poruszyłeś ciekawy temat, znacznie szerszy niż sprawa polskiej czy jakiejkolwiek innej społeczności w sieciach typu Tor. Zgadzam się, że dwa a nawet kilka konkurencyjnych forów dyskusyjnych jest zawsze dobre, bo monopol to złe :) Z drugiej jednak strony dobrze, aby wśród tych kilku jedno było wyraźnie dominujące a inne biły się o pozycje lidera. W przeciwnym razie mamy sytuację z rozbicie i rozdrobnieniem, które osłabia zamiast konsolidować. Natomiast gdy jest jeden lider, wówczas jego rozwój działa na przysłowiowej zasadzie kuli śnieżnej, ale nie ma też mowy o bezkrytycznym kontrolowaniu informacji, bo w razie poważniejszego blamażu jest alternatywa w postaci paru innych pretendentów do roli lidera. Przynajmniej ja to tak widzę.

Natomiast co do Torowiska i pozostałych polskich forów to głosu nie zabieram, bo nie wiem jakie tam stosunki panuję, poza tym nie lubię wchodzić w kłótnie środowiskowe ;) Generalnie jednak wszystkim, którzy cokolwiek robią szczerze życzę powodzenia :)
 
Do góry Bottom