Pokazał kutasa feministkom

D

Deleted member 427

Guest
Akcja dzieje się w Brazylii, panny wyglądają na mega podkurwione, natomiast wyraz twarzy faceta mówi sam za siebie: " I regret nothing" :)



arpvm_Ry_700b_v1.jpg


Normalnie dzicz w chuj :)
 

Gość niedzielny

Well-Known Member
968
2 123
Feministki dostają ataku furii na widok kutasa? Nie chce mi się wierzyć, żeby były aż tak pojebane. Ten gościu chyba wywinął coś jeszcze.
 
A

Antoni Wiech

Guest
Ja mam taką skłonność, że zawsze na wejściu daję +10 dla każdego, nieważne jakiego obrazoburcy. Dobry typ :D
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Ja już rok temu sugerowałem Łukaszence, by ten sprowadził szczodrze obdarzonych Negrów z Afryki dzikiej, którzy by pokazali Femenkom swe narzędzia gwałtu w gotowości bojowej. W ten sposób mógłby się ich pozbyć z Białorusi, bez stosowania środków przymusu.

Feministki dostają ataku furii na widok kutasa?
Furia się może znienacka przerodzić w ekscytację, a ta w płynnie i niespostrzeżenie normalne podniecenie. Gdyby przyszło tam ze 20 fawelowych machos i popełnili by to w jednej chwili, to mogło by to być ciekawe.

Nie chce mi się wierzyć, żeby były aż tak pojebane.
One nie są pojebane, one są niedojebane.
 

Hitch

3 220
4 872
Bardzo możliwe. Johnson miał bzika na punkcie dupczenia wszystkiego co ma dwie nogi i pokazywania siusiaka każdemu, kto chciał lub nie go obejrzeć :)
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Widzieć to zapewne nie jedno widziały, ale gwałtu zbiorowego, w miejscu publicznym, przed kamerami i na oczach podekscytowanego tłumu, to na pewno nie doświadczyły.
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 052
Ja już rok temu sugerowałem Łukaszence, by ten sprowadził szczodrze obdarzonych Negrów z Afryki dzikiej, którzy by pokazali Femenkom swe narzędzia gwałtu w gotowości bojowej.
Ze 30 takich:

:D
 

Zbyszek_Z

Well-Known Member
1 021
2 463
Co to ma być? 1 nagi nigga terroryzuje całe metro, robi co chce a inni tylko uciekają i krzyczą jak pojebani. Nawet ochrona nie reaguje za bardzo i nie ma czym reagować. Co będzie jak wpadnie prawdziwy przestępca a nie jakiś naćpany golas?
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Co to ma być?
Jak to co? Europa. Jak taki dzikus zabije człowieka, to posiedzi trochę w pudle i potem będzie hasał dalej, a jak normalny człowiek go załatwi, to ma przejebane.

Errata.
To nie Europa, a San Francisco!
Ja pierdolę. I nikt go nie odstrzelił?
Ameryka upada.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Cóż, mimo wielu wysiłków ze strony europejskich komuchów, gro czarnej społeczności nie ma zamiaru opuścić jaskiń i zaniechać małpich obyczajów. Na marginesie dodam, że bawełna coś chujowej jakości ostatnio.
 
Do góry Bottom