Po awarii

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Chyba udało się odtworzyć większość funkcjonalności forum plus jego wygląd. Okazjonalnie coś jeszcze się psuje, więc proszę o informacje na ten temat w tym wątku.

Z jakiegoś powodu backupy nie przechowują wszystkiego, stąd aktualna wersja jest złożeniem wersji z backupu oraz wersji ocalonej i wciąż czegoś może brakować.
 

margines

wujek dobra rada
626
84
tosiabunio napisał:
Chyba udało się odtworzyć większość funkcjonalności forum plus jego wygląd. Okazjonalnie coś jeszcze się psuje, więc proszę o informacje na ten temat w tym wątku.

Z jakiegoś powodu backupy nie przechowują wszystkiego, stąd aktualna wersja jest złożeniem wersji z backupu oraz wersji ocalonej i wciąż czegoś może brakować.

U mnie brakuje całej góry i kolorki są inne, ale po zalogowaniu wraca do normy.
 

RiGhT_WiNg

Schizoid
233
44
Próbuje zasubskrybować wątek. Klikam u dołu strony "Subscribe to this thread" i oto co się pojawia:

Forum Libertarian
Board Message


Forum Libertarian
Authorization code mismatch. Are you accessing this function correctly? Please go back and try again.

Powtarzalność dowolna.
 
D

Deleted member 427

Guest
A ja nie mogę się wylogować. Jak naciskam "Wyloguj", to strona ładuje się ponownie, a ja ciągle jestem zalogowany.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Coś się z sesjami pochrzaniło.
Jak usuniesz ciasteczko libertarianizm.net i zalogujesz się ponownie to wylogowanie będzie działać.
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
RiGhT_WiNg napisał:
Authorization code mismatch. Are you accessing this function correctly? Please go back and try again.

To znany problem od dawna. Wymaga modyfikacji plików PHP tematu, wiec jeszcze się nie zabrałem za poprawienie.
 

RiGhT_WiNg

Schizoid
233
44
Przy odpowiadaniu komuś ("Reply") po napisaniu posta klikam "Post Reply" i otrzymuję:

Forum Libertarian
Board Message


Forum Libertarian
Can not upload file - Too large for php post_max_size directive. Please press the back button.

Po kliknięciu w przeglądarce Wstecz i ponownie "Post Reply" działa poprawnie.

EDIT: ten post przeszedł normalnie, nie pojawiły się te objawy. Przy dwóch poprzednich postach dzisiaj wystąpiły.
 
Do góry Bottom