Płatne usługi

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Hosting, rzecz jasna. Backup w chmurę. Płacę za Spotify, ale w ramach eksperymentu.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Ach, zapomniałem do Rapideo.pl - to załatwia moje trasferowe potrzeby. Okazjonalnie płacę za chomika, ale bardzo rzadko.
 
OP
OP
Trigger Happy

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
Tosia dwa tematy. Cennik jest dostępny po zalogowaniu, możesz wkleić to porównam z filefox.pl ? Jak wygląda higiena korzystania z takich serwisów (prawdziwy mail, Tor )?
 

vapaus

Active Member
209
251
Jak jest jakiś ciekawy mecz Ligi Mistrzów to wykupuje sobie transmisje na onecie. Na ciekawych meczach , na niepłatnych streamach jest zawsze od licha ludu i wtedy tnie a tak mam za 5zł spokój.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Ja już wypracowałem sobie 13% zniżki, więc moje ceny są trochę lepsze. Za 25PLN mam 61GB, za 50PLN mam 155GB. To mi przeważnie wystarcza na dość długo, szczególnie jak mniej popularne rzeczy zarzucę na kolejkę nocną, która zużywa transfer na 50%. Jakby ktoś chciał skorzystać, to klikać poniżej:



Korzystam już chyba dobrze ponad rok i jestem bardzo zadowolony. Serwisów jest mnóstwo, ale są najważniejsze dla mnie, czyli Uploaded, Rapigator, Turbobit i Bitshare.

Nie wiem jak tam z Torem i mejlami dziwnymi, bo nie używam Tora, a mejla używam swojego. Wiem, kiedyś przyjdą po mnie o świcie...
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Ja mam Netflixa. Zadowolony jestem, chociaż wkurza mnie, że filmy z niego często spadają (bo kończy się umowa). Więc to nie jest tak, że się ta baza tam permanentnie rozrasta. Ale filmy w HD i sporo starszych rzeczy, które ciężko ściągnąć (a już na pewno - ciężko ściągnąć w dobrej jakości).
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Spotify jest spoko. Znajduję mnóstwo ciekawej muzy, ale szybko i sprawnie słucham sobie wykonawców sprzed dekady, o których już trochę zapomniałem. Za 10 zeta miesięcznie to bardzo dobry serwis. Szkoda jednak, że są wykonawcy, których tam nie ma. Tych kutasów piracę.

W każdym razie Spotify u mnie na stałe na drugim ekranie.
 

telpeloth

państwosceptyk
256
291
A ja jakoś spotifaja nie polubiłem, nie wiem czemu. Wolę klasyczną wypożyczalnię muzyki thepiratebay.org
 
N

nowy.świt

Guest
Chomik - znalazłem tam dużo rzeczy których nie na isohunt it
 

simek

Well-Known Member
1 367
2 119
Ja płacę za:
-Spotify, ale raczej kiedyś przestanę, bo nie słucham zbyt wiele, poza tym łapię się na tym, że słucham sobie jakiejś płyty i myślę, że kurde, taka fajna, warto byłoby ją kupić i mieć w kolekcji, potem przychodzi otrzeźwienie, że przecież już za to płacę, jest moje, ale potem przychodzi kolejne otrzeźwienie, że to wcale nie moje, a jak chce wsiąść do samochodu i posłuchać to jestem w dupie :p
-Mecze, kiedyś dałem kilka zł jakiemuś amatorowi za streamowanie, ale nie działało dobrze, więc czasami tylko zapłacę za LM na Onecie.
-Premium na netloadzie, z allegro za kilka zł miesięcznie, ciągnę filmy jak pojebany, czasami w wersjach kilkadziesiąt GB, więc za friko bym czekał latami na to, niby są torrenty, ale tam śmiga tylko jak jest dużo seedów, a ja czasami takie filmy z netloada wynajduje, że nie ma ich w ogóle na torrencie.
-Chomikuj raz zapłaciłem, bo koniecznie potrzebował czegoś stamtąd.
-Raz na czas zdarzy mi się kupić jakieś czasopismo przez internet.
 

Nene

Koteu
1 094
1 689
Spotify jest spoko. Znajduję mnóstwo ciekawej muzy, ale szybko i sprawnie słucham sobie wykonawców sprzed dekady, o których już trochę zapomniałem. Za 10 zeta miesięcznie to bardzo dobry serwis. Szkoda jednak, że są wykonawcy, których tam nie ma. Tych kutasów piracę.

W każdym razie Spotify u mnie na stałe na drugim ekranie.

A próbowałeś słuchać na komórce, czy innym przenośnym urządzeniu? Bo nie wiem czy się bawić w próbne konto, a potem jeszcze bawić się w instalacje na telefonie
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Nie próbowałem, bo szkoda mi kolejnych 10 zeta miesięcznie. Ja z muzy z telefonu korzystam może ze 2-3 razy w miesiącu, więc mam tam jakieś dyżurne rzeczy wrzucone i nie potrzebuję Spotify'aja.
 

pogom

New Member
3
0
Zdecydowanie za hosting. Również kiedyś korzystałem z hostingów darmowych, ale to było za czasów pierwszych zabaw ze stronami. Nie wyobrażam sobie prowadzenia jakiejkolwiek zarobkowej strony, na darmowym hostingu. Bo jak?
 
Do góry Bottom