Państwa przyjazne dla libertarian

D

Deleted member 6431

Guest
Paragwaj???Czytałem na forum jak ludzie zachwycają się Paragwajem ale dlaczego to nie wiem.
:)
 

truskakwa

Active Member
24
166
Coś takiego jak państwo przyjazne dla libertarian nie istnieje, ponieważ państwo opiera się na naruszania własności a libertarianizm na jej nie naruszaniu. Wszystkie państwa są wrogie libertarianom, choć w różnym stopniu, Paragwaj wygląda na jedno z mniej złych.
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Irlandia - jeden z najbardziej przyjaznych państw na świecie bez 2 zdań, a w Europie to chyba numer 1. Stwierdzone przeze mnie organoleptycznie, ba nawet irlandzkich sbeków gościłem w domu i okazali się najsympatyczniejszymi siłownikami jakich spotkałem w życiu...
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Paragwaj???Czytałem na forum jak ludzie zachwycają się Paragwajem ale dlaczego to nie wiem.
:)
Kolega miał (może jeszcze ma - nie mam kontaktu) firmę w Paragwaju. Konto tej firmy było (a może nadal jest?) w dużym i znanym amerykańskim banku. Firma ta miała siedzibę w takiej dziurze (przysłowiowy Berdyczów+++), że nikt nie umie tam pisać. Sami Indianie. Nikomu nie chciało się sprawdzić, czy taka firma naprawdę istnieje. Sprawdzenie tego jest niemal niemożliwe. Jak się domyślacie, nie zapłacił żadnego podatku od tej firmy, ani żadnej opłaty! Jedynie założenie firmy kosztowało go niecałe $100. Te pieniądze trafiły do Indian, którzy pamiętają o swych darczyńcach i nawet nazwę firmy zapisali na laptopie, mimo że nie umieją pisać.

Tak, dobrze poinformowane libki kochają Paragwaj. Podałem tylko jeden z powodów.
 
Do góry Bottom