1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Państwa przyjazne dla libertarian

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez akapek, 1 Kwiecień 2019.

1. akapek

akapek Member

Polubienia:
    48
    Tak jak w temacie jakie według was są przyjazne państwa dla libertarian i dlaczego?

sabat lubi to.
  2. sabat

sabat Well-Known Member

Polubienia:
    861
    Paragwaj???Czytałem na forum jak ludzie zachwycają się Paragwajem ale dlaczego to nie wiem.
    :)

3. truskakwa

truskakwa Member

Polubienia:
    57
    Coś takiego jak państwo przyjazne dla libertarian nie istnieje, ponieważ państwo opiera się na naruszania własności a libertarianizm na jej nie naruszaniu. Wszystkie państwa są wrogie libertarianom, choć w różnym stopniu, Paragwaj wygląda na jedno z mniej złych.

4. Claude mOnet

Claude mOnet Well-Known Member

Polubienia:
    1 367
    Irlandia - jeden z najbardziej przyjaznych państw na świecie bez 2 zdań, a w Europie to chyba numer 1. Stwierdzone przeze mnie organoleptycznie, ba nawet irlandzkich sbeków gościłem w domu i okazali się najsympatyczniejszymi siłownikami jakich spotkałem w życiu...

ernestbugaj lubi to.
  5. sabat

sabat Well-Known Member

Polubienia:
    861
    Australia bo przyjazna dla kangurów
    :)

6. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 366
    kontekst forumowy. Taki hermetyczny żart.

7. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    19 215
    Kolega miał (może jeszcze ma - nie mam kontaktu) firmę w Paragwaju. Konto tej firmy było (a może nadal jest?) w dużym i znanym amerykańskim banku. Firma ta miała siedzibę w takiej dziurze (przysłowiowy Berdyczów+++), że nikt nie umie tam pisać. Sami Indianie. Nikomu nie chciało się sprawdzić, czy taka firma naprawdę istnieje. Sprawdzenie tego jest niemal niemożliwe. Jak się domyślacie, nie zapłacił żadnego podatku od tej firmy, ani żadnej opłaty! Jedynie założenie firmy kosztowało go niecałe $100. Te pieniądze trafiły do Indian, którzy pamiętają o swych darczyńcach i nawet nazwę firmy zapisali na laptopie, mimo że nie umieją pisać.

Tak, dobrze poinformowane libki kochają Paragwaj. Podałem tylko jeden z powodów.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.