Ostateczne rozwiązanie kwestii krystykona

Kim jest krystykon?

  • jebaną komunistyczna kurwą

    Votes: 22 46,8%
  • głupim, roszczeniowym nierobem

    Votes: 24 51,1%
  • spoko kolesiem i idealistą

    Votes: 5 10,6%
  • odpadem gatunku homosapiens

    Votes: 25 53,2%
  • chorym psychicznie człowiekiem

    Votes: 18 38,3%
  • jebie mnie to albo inna odpowiedź

    Votes: 22 46,8%

  • Total voters
    47

Lancaster

Kapłan Pustki
1 148
1 113
Z racji tej dyskusji:

chyciłbyś roszczeniowy nierobie po cokolwiek chocpy kurwa nawet grosza nei było warte na rynku to bym cie zajebał... / ja jestem cżłowiekiem a ty nie / jesteś jebaną komunistyczna kurwą...

Może i tobie wydaje się to śmieszne ale wg mnie to jakaś chora akcja. Nie znajduję w tym żadnej wartości dla siebie.
Naprawdę inni tu zgadzają się z tobą? Jakoś ci nie wierzę.

postanowiłem za pomocą demokracji bezpośredniej ostatecznie rozwiązać kwestię krystykona (tak jak to się stało z Jezusem). Nie powinno mu to przeszkadzać, gdyż demokrację bezpośrednią powyższy komuch bardzo sobie ceni. Kto ma rację; Gazda, czy krystykon? A może prawda leży gdzieś po prostu i krystykon jest po prostu głupim, roszczeniowym nierobem. Może wolicie się podzielić opinią na temat tego użytkownika. Zapraszam do udziału w ankiecie.
 
T

Tralalala

Guest
Nie czytałem tego tematu poza kilkoma postami, ale martwi mnie brak możliwości zaznaczenia więcej niż jednej opcji.
1, 2, 4, 5, 6 pasują wnioskując po wcześniejszych jego jazdach no i tym co tam wyczytałem, dalej nie wytrzymałem.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Lancaster, zostałeś zaorany w temacie krystkona i teraz ziejesz nienawiścią. Ja tam mam na to wyłożoną lachę i już nawet przesłałem mu małą kwotę na rozhulanie działalności politycznej. Potrzeba więcej pluralizmu i ciekawych pomysłów!
 

niohnioh

Kucolibertarianin
77
168
Dyskutowałem z nim na samym początku, ale go olałem. Jak dla mnie to psychol. Facet najpierw roztacza jakąś swoją chorą wizje człowieczeństwa, potem chwali się, że jakby miał władzę to niszczyłby każdego, kto by nie chciał się do jego wizji dostosować. Jeśli się nie mylę to mówił tak o prostytucji i paru innych rzeczach. Według mnie nie należy z nim dyskutować, ponieważ to sprawia wrażenie, że jego argumenty są poważne. Tylko podbudowujemy mu jego chore ego.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Prywatnie pewnie jest spoko kolesiem, ale nie da się ukryć, że jest jednocześnie odpadem homo sapiens.
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Pomocnicze informacje do ankiety:
https://www.google.pl/search?num=100&safe=off&q=site:racjonalista.pl+krystian+hamerlik+konopka

Prawie każdy z wątków z powyższego wyszukiwania jest na poziomie wysokiego zakręcenia. ;) To było 3 lata temu. Teraz krystkon ma nawrót jakiejś swojej obsesji i nawiedził to forum.

@vast Ty sobie śmieszkujesz (mam nadzieję ;) ) i go nakręcasz, a koleś pójdzie gdzie indziej i będzie pisał, że ma poparcie libertarian, jeszcze później ogłosi się libertarianiem. ;) Skończy się tak, że ktoś go jak Kononowicza dla beki wyciągnie do większej publiki z podpisem libertarianin. ;)

Wycinki z racjonalisty:

krystkon zadaje takie pytania jak:
"Czy koło utworzone przez palce - istnieje ? Czy koło utworzone przez palce jest materialnym kołem takim samym jak koło samochodowe - czy jest abstrakcyjnym symbolem koła ?"

"Gdzie w zegarze wahadłowym znajduje się bieżąca godzina, którą wskazuje"

Wypowiedzi krystkona:
"Jestem uzależniony. Wszystko wokół dotyczy abstrakcji. Każde narzędzie mi o tym przypomina. Pragnienie posiadania wzorów i narzędzi jest jedną z najistotniejszych potrzeb ludzi. Chciałbym zrozumieć czego ludzie w rzeczywistości pragną i do czego używają wzorów i narzędzi. Po prostu mam taką potrzebę."

"Próbuję rozmawiać z ludźmi, którzy poza wyjątkami, nic nie rozumieją z tego o czym mówię. To jest świetny przykład.
Nie zgadzasz się w sytuacji kiedy, nie dość, że nie masz własnego poglądu na ten temat to jeszcze nie rozumiesz z czym się nie zgadzasz."

"Po prostu Ci się to w głowie nie mieści, bo sobie ubzdurałeś, że jesteś jedyny wśród narodów i z białej masy kosmicznej. A ty po prostu jesteś liczbą i to składową większej.
Przecież to jest oczywiste, że świadomość nie kończy się u granic twojego mózgu, podobnie jak to, ze wypita przez Ciebie woda nie ożywa.
Jak myślisz czemu najprzeróżniejsze kawałki materii mogą operować na liczbach tak samo jak i Ty? Przekazując sobie energię przekazujecie sobie liczby i wszytko się zgadza. Skała dla Ciebie liczby tak jakbyś sam to robił."

Opinie o krystkonie:
"Bardzo natomiast chętnie powiem Ci dlaczego jesteś trollem, bo sam możesz do tego nie dojść, a trollowanie nie musi być przecież rzeczą świadomą... w Twoim wypadku jest cechą charakteru.
Tak więc masz jakąś swoją zabawkę i koniecznie chcesz się nią bawić z innymi ludźmi, ale oni olewają i Ciebie i tą zabawkę. Bo nie pasuje im jak się zachowujesz, ani Twoja zabawka nic ich nie obchodzi.
Normalny człowiek idzie dalej, szuka sobie towarzystwa, które się z nim pobawi. Ale nie krystkon. Krystkon zdejmuje spodenki i zaczyna - niczym małpa - rzucać ekskrementami, oznajmiając wszystkim, że są głupi i nie umieją się bawić.
Weź krystkon poprawkę na to, że z Tobą się nie da rozmawiać - już Ci pisałem dlaczego. Nie bardzo chciałeś się ustosunkować. Nie przyjmujesz żadnych argumentów, tylko brniesz w to swoje "kuku na muniu", zacietrzewiasz się i robisz ludziom na złość. Teraz czekasz aż Cię, jak zwykłego debila, zbanują i będziesz piał po internecie, że racjonalista.pl to zbieranina niewdzięcznych, agresywnych idiotów. Dokładnie jak to dziecko w piaskownicy, które zostało wywalone z grupy za rzucanie gównem i leci do pani psedskolanki się poskarżyć, że inne dzieci to ch***e.
Powtarzam więc, po raz już ostatni. Zacznij się komunikować jak człowiek, zacznij konstruować wypowiedzi tak, żeby były zrozumiałe, to może ktoś z Tobą porozmawia."

"Już dawno temu napisałem Ci, że do czasu gdy nie zaczniesz operować ogólnie przyjętymi pojęciami lub korzystając z własnych definicji znaczeń nie będziesz ich precyzyjnie podawał, żadna dyskusja nie ma sensu, z tego prostego powodu, że nie można się porozumieć gdy mówi się różnymi językami.
Po drugie nadal popełniasz ten sam błąd: jeśli coś się tobie wydaje, to zakładasz, że to pewnik a reszta świata to ignoranci, którzy nie chcą Cię zrozumieć. To jest błędne założenie. Ty po prostu nie potrafisz wytłumaczyć swojego wnioskowania w sposób spójny i precyzyjny. W sposób, który byłby do przyjęcia przez czytelników. Nie piszę, że to jest złe. Piszę, że to uniemożliwia wypracowanie jakiejś płaszczyzny porozumienia, która jest niezbędna do zaistnienia dyskusji."

Wniosek o zablokowanie na racjonaliście:
"Wniosek uzasadniam obsesyjnym zakładaniem wątków przy braku podstawowych umiejętności składnego przekazywania swoich myśli i czytania odpowiedzi z minimalnym zrozumieniem. Wątki można masowo znaleźć w bazgrołach."
 

Non Serviam

Well-Known Member
834
2 247
Wniosek o zablokowanie na racjonaliście:
"Wniosek uzasadniam obsesyjnym zakładaniem wątków przy braku podstawowych umiejętności składnego przekazywania swoich myśli i czytania odpowiedzi z minimalnym zrozumieniem. Wątki można masowo znaleźć w bazgrołach."
O kurwa, nawet nie myślałem, że to się potrafi uczyć. Z tego cytatu wynika, że zakładał dużą ilość wątków, na lib.necie założył tylko jeden. Może po kolejnych trzech latach wyewoluuje i zacznie respektować własność prywatną.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
@vast Ty sobie śmieszkujesz (mam nadzieję ;) ) i go nakręcasz, a koleś pójdzie gdzie indziej i będzie pisał, że ma poparcie libertarian, jeszcze później ogłosi się libertarianiem. ;) Skończy się tak, że ktoś go jak Kononowicza dla beki wyciągnie do większej publiki z podpisem libertarianin. ;)

Niech se idzie, co mnie to obchodzi?
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Wypowiedzi krystkona:
"Jestem uzależniony. Wszystko wokół dotyczy abstrakcji. Każde narzędzie mi o tym przypomina. Pragnienie posiadania wzorów i narzędzi jest jedną z najistotniejszych potrzeb ludzi. Chciałbym zrozumieć czego ludzie w rzeczywistości pragną i do czego używają wzorów i narzędzi. Po prostu mam taką potrzebę."
jak bedzie dalej komuszył to dowie sie do czego siekier używają...
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Reaktywacja krystkona na racjonaliście 2015: https://www.google.pl/search?num=100&safe=off&q=site:racjonalista.pl+krystkon_1976

poszczególne cytaty pochodzą z różnych wypowiedzi krytkona:

"A mój osobisty socjalizm, który nie walczy z kapitałem lecz reguluje jego rozkład w społeczeństwie, wygląda tak: [tu wylicznaka punktów cudownego systemu krystkona]"

"Socjalzm to przede wszystkim prosta, jasna, zrozumiala dla kazdego i powszechnie akceptowana hierarchia spoleczna bez zadnego falszu o równości ludzi oraz prosty, jasny, zrozumialy dla kazdego, powszechnie akceptowany podzial wytworzonych wspolnie dobr, którego nierownosci nie powoduja utraty motywacji do wspolpracy i nie wyzwalaja potrzeby agresywnych zachowan."

"Malpie umysly wspolczesnie dominują i boja sie jak ognia demokracji bezposredniej czy jawnosci rozkladu kapitalu. Nie dziwi nic."

"Chcę innego świata. Istnieje jednak cała masa ludzi, którzy nie pozwolą mi współczesnego świata zmienić.
Czeka nas walka ponieważ ja nie zamierzam rezygnować i poddawać się innym. Mam nadzieję, że walka poglądowa ale niczego nie można przecież wykluczyć."

"Czyli jestem za demokrację bezpośrednią i deklaruję, że nie uznam jej wyniku jeśli ten będzie sprzeczny z moją moralnością
smile.gif
. Jednym słowem dupa blada i muszę walczyć o dominację i przeciw dominacji innych. Wiem, że społeczeństwo wymaga kompromisu i jednocześnie zapowiadam własną bezkompromisowość w istotnych dla mnie sprawach."

"Do budowy domow sluzy współwłasność. Nie ma potrzeby abys za caly dom zaplacil natychmiast gotowka wystarczy ze bedziesz jego wspolwlascicielem az go po kawalku odkupisz w calosci."

"Kiedy ktoś nie zapłaci podatku od własności prywatnej - własność taka nie będzie uznana dłużej przez społeczeństwo. Konsekwencją nieopłacenia dobrowolnego podatku od własności prywatnej jest przejście własności na rzecz państwa."
 

Kompowiec2

Satatnistyczny libertarianin
459
168
Nowy Lancaster, zostałeś zaorany w temacie krystkona i teraz ziejesz nienawiścią. Ja tam mam na to wyłożoną lachę i już nawet przesłałem mu małą kwotę na rozhulanie działalności politycznej. Potrzeba więcej pluralizmu i ciekawych pomysłów!
Dawaj dawaj, a potem zrobi bankruta i wróci do swojej piaskownicy...
 
Do góry Bottom