Opcja "raportuj"

margines

wujek dobra rada
626
84
Jaki jest cel istnienia takiej opcji? Mi kojarzy się jednoznacznie..Jak pracowałem w anglii też mieliśmy obowiązek raportowania i jedyni, którzy tego nie robili, to byli Polacy..
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
No jak ktoś na przykład spamuje. To się go raportuje. Nie zawsze admini i modzi czytają wszystko (no dobra, mało jest wpisów u nas, to czytam).
 
OP
OP
margines

margines

wujek dobra rada
626
84
Przecie zawsze można na PW napisać, że ten a ten spamuje itp. albo jakimś wewnętrznym kanałem dla modów zajawkę zrobić...A tak to wygląda jakby czekało na donos..Ale to pewnie jestem przewrażliwiony po tym 72 na dołku. Spox.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Celem jest zwrócenie moderacji na jakiś post jednym kliknięciem. Posty są i tak jawne, a forum jest prywatne, z czym to ma się niby kojarzyć? To tak jakby zaesemesować do sąsiada, że mu na polu dziki buszują.
 
OP
OP
margines

margines

wujek dobra rada
626
84
Celem jest zwrócenie moderacji na jakiś post jednym kliknięciem. Posty są i tak jawne, a forum jest prywatne, z czym to ma się niby kojarzyć? To tak jakby zaesemesować do sąsiada, że mu na polu dziki buszują.
Dobra, może i tak i się czepiam, ale pierwsze skojarzenie miałem takie: "Użytkownik xxx spamuje i wykazuje się komuszym instynktem obala założenia libertariańskie i stara się podprogowo przekonywać użytkowników do nieprawomyślnych poglądów, poza tym kradnie i oszukuje , mi ukradł już 7, 50 złoty za piwo za które nie oddał i dał mi minusa poza tym go nie lubię, bo ma brzydki avatar przypominający che guevarę, pewnie to komuch i prowokator z ABW albo zrzut z forum lewaków mający siać propagandę komuszą , cham i wieśniak, albo trockista z francji proszę szanownych modów o interwencję"
:eek:
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Donoszę niniejszym, że u nas jest bardzo zdyscyplinowane towarzystwo i nikt nie spamuje ani nie raportuje.
 

Cokeman

Active Member
768
120
Co jest zlego w raportowaniu, donoszeniu i zglaszaniu przestepstw? Jesli ktos łamie prawo ktory oczywiscie uwazamy za sensowne czy tez inne aksjomaty to moralnym obowiazkiem jest zgloszenie tego odpowiednim organom bo równość wobec prawa jest tu kluczowa. Tolerujac przewinienie stwarzamy precedens i dajemy komus przywilej. Strach przed donosicielstwem to w Polsce normalka bo sie kojarzy z ubecją i gestapo a zastanowmy sie - czy w akapie jakby komus z was zgwalcili panne to nie zaraportowalibyscie tego do PAO? A jakby bratu tak zrobili? Kumplowi? Sasiadowi?

Polecam poczytac Rand która jebala na chrzescijansko-pedalskie milosierdzie zeby nie raportowac i nie sadzic bo nikt nie jest bez winy. Ona mowila ze trzeba sądzic i byc gotowym na sąd. Sprawiedliwosc przede wszystkim!
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Mi się najbardziej podoba opcja "śledź". Wchodzę na przykład na profil Cokemana, a tam - "Cokeman ciebie nie śledzi". Ufff, już się bałem :) Szczególnie biorąc pod uwagę fotę:

coke.jpg
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
A co to, czyżby kolega margines czegoś się obawiał? o_O Czyżby miał coś do ukrycia? o_O Cóż, ocenę pozostawiam administracji naszego forum. Chciałem tylko publicznie zadeklarować, że mi osobiście opcja raportuj NIE przeszkadza. Jestem libertarianinem oddanym sprawie i nie waham się przed raportowaniem elementów wrogich, wywrotowych, próbujących wprowadzać szkodliwy zamęt.

A tak na serio, to kurde chyba każde forum ma taką opcję na wypadek spamu lub łamania regulaminu i nie ma co robić sensacji... :rolleyes:
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Fajniejsza od "Raportuj" byłaby opcja "Nie lubię" żeby kogoś zminusować. Forum jest tak małe, że i tak czytamy wszystko albo prawie wszystko
 
Do góry Bottom