Nowy sklep z odzieżą wolnościową

Aim Right

New Member
1
0
Witam.
Chciałbym Wam dziś przedstawić nową firmę produkującą odzież wolnościowo-patriotyczną.
Jesteśmy sklepem, który chce wspierać nasz kraj. Współpracujemy z najlepszymi polskimi wytwórcami materiałów, krawcami. Używamy najlepszej, czystej bawełny pochodzącej z Łodzi - zagłębia polskiego przemysłu włókienniczego.

Chcemy pielęgnować polską tradycję, wspierać nasza gospodarkę i kulturę, oferując najwyższej jakości produkty z czytelnym przekazem. Nie jesteśmy typowym sklepem patriotycznym. Skupiamy się głównie na sprawach bieżących wpływających na niezniewolenie naszej Ojczyzny.

Mamy nadzieję, że nasze produkty przypadną Ci do gustu i zgodzisz się z nami, ze są "Dobre z założenia"!

Sprawdź koniecznie nasze koszulki:jegna_print.jpg 20160114_PolishEagle2.jpg punished for work.jpg
www.aimright.pl
 

jkruk2

A fronte praecipitium a tergo lupi
828
2 386
Ja poproszę z takim motywem...
13882415_1564579977179156_6309224212919111328_n.jpg
 

Max J.

Well-Known Member
416
448
A to można dawać takie reklamy na tym forum? Ja to bym brał pieniądz za taką możliwość albo del. Tak mało wzorów posiadacie? Nie ma na czym oka zawiesić. A... Orzeł na jednej z koszulek jest nieheraldyczny, patrzy w złą stronę i wgląda jak żałosna kwoka. Słabe. Poza tym promuje polską martyrologię. Zróbcie coś pozytywnego.
 

Max J.

Well-Known Member
416
448
A to wiem i znam. Smutne, bo pokazuje jak państwo przejmujące złe wzorce po bandyckim systemie powiela i umacnia te złe wzorce przez co trudniej to potem wyplenić ze społecznej świadomości.
 

osman

Well-Known Member
380
2 300
Aim Right-nie podoba mi się twoja wolnosciowa odzież, zobacz koszulki ciekawe ma gazda i sputnik też ma ciekawe sa zdjecia w drugim wątku
 
Do góry Bottom