Nowe forum - miejsce na uwagi

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
No ale kiedy zaczynam pisać nową wiadomość to opcji "edytuj" też nie ma.To chyba są zmiany, tak? bo kiedyś tak nie było. Mogłam poprawiać błędy, mogłam usuwać, coś dopisać do wiadomości po dłuższym czasie.
No trudno.Dziękuję.
ps.
przepraszam- jest możliwa edycja wiadomości kiedy zaczęłam pisać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
No ale kiedy zaczynam pisać nową wiadomość to opcji "edytuj" też nie ma.To chyba są zmiany, tak? bo kiedyś tak nie było. Mogłam poprawiać błędy, mogłam usuwać, coś dopisać do wiadomości po dłuższym czasie.
No trudno.Dziękuję.
ps.
przepraszam- jest możliwa edycja wiadomości kiedy zaczęłam pisać.
Ah ten pan @tosiabunio ... naprawia wszystko od ręki ;)
 
Ostatnia edycja:

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Widać, że groźny Pan tosiabunio ma słabość do Pani jessod.
Okręciła go sobie dookoła paluszka.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Pani jessod ma tutaj sporo przywilejów, ale to wydarzenie akurat zbiegło się ze zmianami praw dostępu, które akurat robiłem. Samo się naprawiło.
 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
Ah ten pa @tosiabunio ... naprawia wszystko od ręki
Pytam, ponieważ nie znam się, gubię się w tych technicznych sprawach, pisałam o tym wiele razy.
No i nie było "edycji" ale kiedy napisałam wiadomość to już była, nie wiem jak długo czas edycji trwa.
Dziś sprawdziłam no i tej wiadomości edytować już nie można. Po napisaniu przeprosiłam, bo myślałam, że nie sprawdziłam tego dokładnie. Przed napisaniem na forum pytałam kiedyś dwóch panów o to bo mam już od jakiegoś czasu takie zmiany, ale panowie nie odpowiedzieli i dlatego zadałam pytanie na forum.
Mikioli, może Ty i inni nie zauważyliście, ale nie tylko ja zadaję pytania w tym wątku i pan Tosiabunio odpowiada wszystkim, nie tylko tej nieznośnej jessod. Nie jestem libertarianką, no ale pytać chyba mogę ? i czy to musi być powodem złośliwych uwag? No ale przeszkadzać na pewno już nie będę.
Miłego dnia.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
jessod to naprawdę taka Mata Hari - wkupuje się w łaski tosi i zdobywa teraz sekrety libnetu, aby o wszystkim opowiedzieć oficerowi prowadzącemu. Kobiecy wdzięk i czar w środowisku aspich i intro-nołlajfów - to się nie może skończyć dobrze... ;)
 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
No dziękuję, ale sekrety Libnetu nie są mi znane. Zapewniam, że w Waszej knajpce nigdy nie byłam, i chyba można to sprawdzić? i nie zamierzam być, ale za zaproszenie pięknie dziękuję. Nie zamierzam też prosić o akceptację mojej skromnej osoby.
Dziękuję za wiadomość.pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Pytam, ponieważ nie znam się, gubię się w tych technicznych sprawach, pisałam o tym wiele razy.
No i nie było "edycji" ale kiedy napisałam wiadomość to już była, nie wiem jak długo czas edycji trwa.
Dziś sprawdziłam no i tej wiadomości edytować już nie można. Po napisaniu przeprosiłam, bo myślałam, że nie sprawdziłam tego dokładnie. Przed napisaniem na forum pytałam kiedyś dwóch panów o to bo mam już od jakiegoś czasu takie zmiany, ale panowie nie odpowiedzieli i dlatego zadałam pytanie na forum.
Mikioli, może Ty i inni nie zauważyliście, ale nie tylko ja zadaję pytania w tym wątku i pan Tosiabunio odpowiada wszystkim, nie tylko tej nieznośnej jessod. Nie jestem libertarianką, no ale pytać chyba mogę ? i czy to musi być powodem złośliwych uwag? No ale przeszkadzać na pewno już nie będę.
Miłego dnia.
Moje ty słodkości :*

EDIT:
Przeciętny lib po wpisie @jessod
giphy.gif
 
Ostatnia edycja:
OP
OP
Trigger Happy

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
Bajzel z powiadomieniami, albo nie ogarnąłem wszystkiego. Zmieniłem maila na jakiegoś jednorazowego bo albo miałem kilkadziesiąt maili albo zero "żarówek" z powiadomieniami koło nicka.
 

NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 200
Macie jakiś patent by wyszukiwać media (facebook, youtube) na libnecie? Nie chciałbym dublować tych samych materiałów w tematach, szczególnie w rotflach byłoby to przydatne.
 

Zbyszek_Z

Well-Known Member
1 021
2 463
Kiedyś, w temacie z muzyką widząc 3 raz ten sam utwór, zasugerowałem aby wrzucać nazwę przed linkiem, by dało się sprawdzić, czy już go nie ma. O dziwo, przyjeło się, przynajmniej do czasu, kiedy przeglądałem ten temat.
 
Ostatnia edycja:
U

ultimate

Guest
Ja też wrzucałem po kilka razy ten sam utwór.:D Ale już wywaliłem chyba wszystkie, ktore sie powtarzały.
 
Do góry Bottom