Nowe forum - miejsce na uwagi

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
Dla porządku numeruje :)

1. "Akismet wykrył, że ta wiadomość zawiera spam. Nie zostanie ona opublikowana na forum.
Jeżeli uważasz, że to błąd - skontaktuj się z administratorem."

wiadomość z linkiem do Megaupload i Wikipedii

2. http://libertarianizm.net/%7B2%7D taki link pojawia się na ekranie powiadamiającym o spamie
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
1. Akismet został wyłączony (zobaczymy, co będzie). Nie można skonfigurować jego czułości na linki i nie ma "poczekalni" postów (przynajmniej jeszcze nie znalazłem).

2. Poszukam powiadomienia o spamie i zobaczę, co autor miał na myśli z tym linkiem.
 
A

Antoni Wiech

Guest
Można będzie jakoś zmienić ten kolor zółty? Ja wiem, że to libertariański kolor i w ogóle, ale mnie to wkurwia. Wiem, że jest opcja bez grafiki, ale mi chodzi o zmianę koloru. Nie wiem, może nie poskałem dostateczne długo po opcjach, ale nie znalazłem możliwości zmiany szablonu.

W ogóle ten layout jest zbyt cukierkowy dla mnie, ten z poprzedniego forum był lepszy.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Każdy może chyba w swoim Panelu Użytkownika przywrócić poprzedni: ForumLibertarian.
 

crack

Active Member
784
110
Heh, ja się przyzwyczaiłem do starej grafiki forum która była dla mnie ideałem (no, może troszke przesadzam, przyzwyczajenia też robią swoje (szczególnie w moim przypadku)) , prostota, czytelność i funkcjonalność, to lubię. A z tych nowych to Aardvark przypadł mi do gustu, najbardziej zbliżona do starego forum, mniejsza czczcionka w porównaniu do reszty grafik, czytelniejsza, polecam dla tych którzy tak jak ja cenią sobie wygląd starego forum.
 

inkTANK

DTP
205
3
Jest może opcja WGRANIA dodatkowych tematów? Mnie się podoba ten żółto-czarny, ale możnaby rzeczywiście dodać coś nawiązującego do wyglądu poprzedniego forum (o ile w ogóle jest taka możliwość, oczywiście).

@//$
 

Słupek

Member
335
2
A mnie się domyślna skórka starego forum wybitnie nie podobała, zmieniłem ją na bodajże Cornflower. Ta którą mamy tutaj jest bardzo ładna.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Jak skończę zabawę z ikonkami do tego, to coś powgrywam. Z tego chcę zrobić oficjalną skórkę tego forum, bo mi się podoba.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Nawrzucałem sporo skórek. Większość z nich nie ma przycisków i ikonek po polsku, a zrobienie tych zajęło mi dziś pół dnia i raczej nie będę robił do pozostałych. Myślę, że każdy sobie znajdzie jakiś wygląd dla siebie. Próbuję teraz rozkminić jak podmienić emotikony na mniejsze jakoś...
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
MRT napisał:
ten "Adres IP:zapisano" jest niezbędny ?

A bo ja wiem? Może jakoś da się go w stylach usunąć. To takie przypomnienie, że forum rejestruje adresy IP postujących.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Nie wyświetla awatarów załadowanych na ten serwer (z innych wyświetla) i problem z logowaniem. By przeglądarki, które pamiętają hasła lub wchodzą przez hashowanie (url+hasło) nie miały problemów to logowanie musi być przez cały czas ten sam adres.
 
Do góry Bottom