Nowe działy

  • Thread starter Deleted member 427
  • Rozpoczęty
D

Deleted member 427

Guest
FatBantha zwrócił na to uwagę, a ja chciałbym rozbudować koncept. Otóz moim zdaniem przydałby się osobny dział na forum - np. "Polski pierdolnik". W środku byłyby subdziały: SLD, PO, Palichuje, PIS, Korwinizm, Inne. I tam byśmy wrzucali wszystkie newsy związane z Polską. Z kolei dział "Wiadomości" można by zmienić na "wiadomości ze świata", żeby jakoś to odróżnić.

Co wy na to?
 
M

MichalD

Guest
Proponuję utworzyć dział "Polityka" i tam przenieść większość dyskusji na ten temat.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Ja jednak obstaję przy swoim pomyśle ;) Oddzielenie polskiej polityki od reszty świata jest uzasadnione, bo a) jesteśmy polakami i tu żyjemy i b) polska polityka to specjalne zjawisko w skali świata - pełno chujów, kapusiów i czerwonych ubeków :)
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 052
Mnie się bardzo podoba podział wiadomości na korwin-mikke.pl - INFO, FUTURO, OPINIA
 
A

Anonymous

Guest
Obecny podział jest spoko. Lepiej wprowadzić tagowanie tematów, wtedy można łatwiej wyszukiwać. A gdzieś na dole strony głównej dać chmurę tagów, z najpopularniejszymi.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Obawiam się że do tego silnika forum nie ma wtyczki z tagowaniem.

A co do podziału, to pomysł Kawadora jest słuszny. Przydałby się dział "Polski kurwidołek", ale jakoś ładniej nazwany.
 

Oreł

Well-Known Member
574
464
Szynka napisał:
Mnie się bardzo podoba podział wiadomości na korwin-mikke.pl - INFO, FUTURO, OPINIA

Mi się bardzo nie podoba, a znam go dokładnie, bo przez prawie dwa lata te wiadomości pisałem :D

Pomysł Kawadora popieram.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Proponuję dział "Zbrodnie przeciw wolności" gdzie będzie można zamieścić informacje o faktycznie dokonanych (co odróżniałoby dział od "wiadomości") aktach zamordyzmu i od razu wskazać winnych - tak na wszelki wypadek, żeby potomni wiedzieli co i jak i kogo należy ... skarcić ;) Mogłoby to być w zasadzie rozwinięcie działu "wiadomości" gdzie tylko by się umieszczało właściwe notatki bez możliwości dyskusji. Przykład - komuś rozebrano samowolę budowlaną lub odebrano dzieci by je dać na wychowanie parze pedałów lub też w inny sposób naruszano jego wolność - najpierw jedziemy po tym w wiadomościach, a później pojawia się w zamkniętym do dyskusji temacie notatka "Dnia XXX sędzia YYY orzekł odebranie ZZZ ..." z odnośnikiem do dyskusji. Niech YYY sobie wie, że pamiętamy, zwłaszcza że pamięć chwilowo nie jest jeszcze zabroniona.

Zastanawiają mnie też 2 kwestie:
1. Skąd jesteśmy - czy jest możliwe dodanie do forum opcji zaznaczania przez użytkowników miejsca swojego rezydowania jeśli mają na to ochotę i później wyszukiwanie użytkowników wg województw? Ułatwiłoby to nawiązywanie kontaktów w realu, a zatem zwiększało szansę na jakąś konkretną inicjatywę.
2. Ogłoszenia drobne - myślę, że dobrym pomysłem byłby dział lub chociaż temat, w którym można byłoby oferować towary i usługi. Trzeba się uczyć od starszych braci w wierze, najlepszy biznes to biznes koszerny, jak już dawać zarobić to lepiej swoim niż gojom.
 

godlark

Member
115
1
Skąd jesteśmy to trochę głupia opcja. Po co ułatwiać inwigilację. Może tutaj zbytnio się nie ukrywamy, większość pewnie też nie wchodzi nawet tutaj przez tora czy inne proxy, jednak nasze dane nie są na tacy. Zresztą aktywnych użytkowników nie jest w końcu tak dużo.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Myślę, że ci, którzy mogą być nami faktycznie zainteresowani nie mieliby większych problemów ze sprawdzeniem skąd jesteśmy, tym bardziej, że pewnie większość z nas się z tym specjalnie nie kryje, bo i co to za tajemnica. Opcja byłaby tak czy inaczej dobrowolna, a może jakoś ułatwić kontakty poza forum. Jeśli boimy się powiedzieć sobie nawzajem skąd jesteśmy to nie ma szansy wyrwać się z kręgu internetowego pierdololo.
 
Do góry Bottom