Najnowsze problemy

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Napisałem wątek o najnowszych problemach i się serwer wyłożył. Nie chce mi się powtarzać.

Wiem, że się jebie. Dreamhost trochę mnie olewa, zrzucając winę na nasze skrypty, co nie ma za bardzo sensu, bo wywalają się wszystkie "nasze" sajty oparte na MySQL, co by sugerowało winę po stronie serwera.

Przejdziemy na próbę na Virtual Private Server i zobaczy, co się będzie działo. Jak to pomoże, znaczy będzie drożej.
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Trochę podziałałem. Na początek przeniosłem swój blog na inny hosting, bo nijak nie udawało mi się zmusić DH do rozwiązania problemu i sprawienia, aby zaczął działać. Dzięki temu wypróbuję alternatywny hosting zanim będziemy decydować czy zostanjemy na DH czy migrujemy gdzieś indziej. Na razie jest pozytywnie, serwery są zupełnie nieobciążone w przeciwieństwie do DH (tutaj trochę danych).

Ponieważ forum jakoś tam działa, na razie nie podejmujemy radykalnych kroków. DH przeniesie nasze bazy na inny serwer MySQL, może to rozwiąże problemy do czasu podjęcia dalszych decyzji.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Przez te przenosiny musiałem na Viście flushować cache DNS, bo na innych kompach się otwierałeś.
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
A co ja miałem! miasik.net z nowego hosting, a www.miasik.net ze starego. Nic nie chciało chodzić. Flushowanie DNSa pomagało na chwilę. Musiałem uzbroić się w cierpliwość i czekać...
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Ale przynajmniej wiem, że zmiana wpisu w DNS powoduje takie działanie Visty. Ci z MS powiedzą zapewne, że to jest nowa featura. Pewnie jak się pogrzebie w systemie to da się to zmienić.
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Domena libertarianizm.net została oddzielona od hostingu na DH. W ten sposób możemy, gdy czas nadejdzie, zmienić hosting na inny bez większych problemów.
 
Do góry Bottom