Nagrywał złodziei, teraz się poddaje.

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 052
Nie wiem czemu, ale jakoś mnie ten gośc denerwował strasznie. Taką łajzę robił z siebie. Może i ma rację, ale przecież nie on jeden mieszka w tym kraju i nie on jeden ma takie problemy. Zamiast nagrywać i wrzucać to do neta i robić z siebie ofiarę-gwiazdę to mógłby to jakoś inaczej rozwiązać.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Tak to jest w tym kraju. Policja jest tu po to, by jedynie chronić bandytów przed samosądami. Jak raz ojciec zgłosił włamanie do piwnicy, to jego przesłuchiwali i spisywali zajście ponad 3 godziny. Jak ja raz zadzwoniłem na pały, bo widziałem jak jumactwo włamuje się do jakiegoś auta, to gdyby od razu przyszli z komisariatu (<300m w linii prostej - niecałe dwa podwórka), to by ich mieli na gorącym. Pies po 5 minutach oddzwonił do mnie i sprawdzał zgłoszenie. A leniwe i tępe jumaki się dopiero zbierały z fantami. Pogoniłem go, i powiedziałem mu w którą stronę idą. Przecież nagrywają to i numer im się wyświetla. Tym bardziej, że to stacjonarny. Psy przybyły po 30-40 minutach od zgłoszenia. A gdyby psiarni nie było, to miałem akurat piękną pozycję do strzału! W lewo w dół (jestem praworęczny), ~40-50m zza ściany nośnej. To jest 5 cegieł pod kątem 45 a z dołu betonowy strop. Pierwszemu strzeliłbym koło kręgosłupa i posłałbym go na wózek do końca życia a z drugiego trzeba by było się jak najszybciej pozbyć, by nie narobił szkód próbując się bronić.
Głupie murzyny co nakładają za kradzież oponę na szyję i podpalają złodzieja a bandycie odrąbują ręce tak, że do końca życia nie może się odlać, wcale nie są takie głupie i stoją cywilizacyjnie znacznie wyżej od nas.
 
Do góry Bottom