Mniej Państwa to więcej zamordyzmu?

Frosty2

Gdzie się kończy normalne, a zaczyna nienormalne?
383
220
Tak sobie przyglądając się JKM, konfederacji, czy nawet jakiś tam partii Libertariańskim (które jakimś cudem się za takie ogłaszają i brały udział w jakiś tam lokalnych wyborach) to dochodzę do wniosku, że to są zamordyści, oczywiście chcą mniej Państwa, ale po to aby innym narzucić swój zamordystyczny światopogląd, swoje zasady moralne, lub po to aby innych odstrzelić. Czy to w ogóle ma sens? Może już lepiej więcej Państwa niż mniej Państwa w wydaniu zamordystów Libertarian? ;) Sam już nie wiem.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
to są zamordyści, oczywiście chcą mniej Państwa, ale po to aby innym narzucić swój zamordystyczny światopogląd, swoje zasady moralne, lub po to aby innych odstrzelić.
To zależy od definicji wolności.
Jeśli właściciela posesji, który strzela do intruza nazywasz zamordystą, to jesteś przeciwnikiem własności, komuchem.

Konkretnie. Podaj przykłady tego zamordyzmu.
 
OP
OP
Frosty2

Frosty2

Gdzie się kończy normalne, a zaczyna nienormalne?
383
220
To zależy od definicji wolności.
Jeśli właściciela posesji, który strzela do intruza nazywasz zamordystą, to jesteś przeciwnikiem własności, komuchem.

Konkretnie. Podaj przykłady tego zamordyzmu.
Tak się przyglądam konfederacji i podobnym, ale nie chcę na razie dawać konkretnych przykładów, jak już to na priv
 

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
Tak sobie przyglądając się JKM, konfederacji, czy nawet jakiś tam partii Libertariańskim (które jakimś cudem się za takie ogłaszają i brały udział w jakiś tam lokalnych wyborach) to dochodzę do wniosku, że to są zamordyści, oczywiście chcą mniej Państwa, ale po to aby innym narzucić swój zamordystyczny światopogląd, swoje zasady moralne, lub po to aby innych odstrzelić. Czy to w ogóle ma sens? Może już lepiej więcej Państwa niż mniej Państwa w wydaniu zamordystów Libertarian? ;) Sam już nie wiem.
Ani Korwin ani konfederacja nie jest libertariańska. Które to są " jakieś tam partie libertariańskie" mógłbyś wymienić konkretnie, żeby było jasne o czym piszesz?
 
Ostatnia edycja:
OP
OP
Frosty2

Frosty2

Gdzie się kończy normalne, a zaczyna nienormalne?
383
220
Ani Korwin ani konfederacja nie jest libertariańska. Które to są " jakieś tam partie libertariańskie" mógłbyś wymienić konkretnie, żeby było jasne o czym piszesz?
Ja widziałem partie Libertariańską i o takiej nazwie w swojej okolicy, złożoną z fanów JKM, aż mi to zaśmierdziało
 

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
Ja widziałem partie Libertariańską i o takiej nazwie w swojej okolicy, złożoną z fanów JKM, aż mi to zaśmierdziało

Ale kiedy to było i po czym się poznaje fanów JKM? Czy to jakaś istniejaca partia? Daj jakieś szczegóły? Bo tak to brzmi jak szwagier brata mówił koledze?
 
OP
OP
Frosty2

Frosty2

Gdzie się kończy normalne, a zaczyna nienormalne?
383
220
Ale kiedy to było i po czym się poznaje fanów JKM? Czy to jakaś istniejaca partia? Daj jakieś szczegóły? Bo tak to brzmi jak szwagier brata mówił koledze?
Widziałem te same mordy wcześniej wywieszające banery zachęcające do JKM nad wiaduktem, a w następnych wyborach okazało się, że to Libertarianie w lokalnych wyborach.
 

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
Tak to już jest, jak ktoś zaczyna ręce brudzić w polityce, więcej państwa, więcej polityki, więcej zamordyzmu.
 
Do góry Bottom