Minarchistyczne dewiacje, herezje, autodestrukcyjne i wewnętrznie sprzeczne doktryny

  • Thread starter Deleted member 6564
  • Rozpoczęty
D

Deleted member 6564

Guest
(w tytule słowa z NLM)
"Wyższe sfery państwa nie miały zamiaru powstrzymywać się od grabieży przy pierwszych oznakach sprzeciwu, ani oddawać swoim ofiarom ich własności. Pierwszy kontratak przyszedł ze strony antyzasad zasianych przez zdeprawowaną kastę intelektualną: defetyzmu, rezygnacjonizmu, minarchizmu, kolaboracjonizmu, gradualizmu, monocentryzmu i reformizmu – z przyjmowaniem państwowych stanowisk włącznie, żeby „usprawnić” etatyzm!" SEK3

Wstawiłam link do nowej "libertariańskiej" partii. Nie wiedziałam że może być z nią aż tak źle. Dzięki za uświadomienie mnie.
Zażenowanie które odczułam czytając ten fragment z programu "Partii Libertarianie" który wstawił tu @workingclass zainspirowały mnie do założenia tego tematu.

20200203_092334.jpg

Wrzucajcie co chcecie, wszystkie ośmieszające libertarian "wolnościowe" pomysły i poglądy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Nie ma to jak zacząć dzień od świeżej kawy i przeglądu solidnego raportu od koleżanek i kolegów z ideowej inkwizycji. :)

Ortodoksyjna czujność zawsze w cenie!

Mieliśmy nawet podobne tematy w przeszłości:
 
Do góry Bottom