Masakra Rosjan

Cokeman

Active Member
768
120
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZFCNFk4ufLM&feature=player_embedded[/video]

Chwała Stalinowi, że wziął całe to bolszewictwo za pysk i zrobił porządek.
Nikt tak nie tępił komuchów jak on :)
 
D

Deleted member 427

Guest
Niedawno ten sam filmik podlinkowałem na Frizonie. Ciekawy i przerażający.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Szkoda, że nie z polskimi napisami. Mało kto dziś rozumie rosyjski. Ja nie miałem żadnych problemów.
A kurwy mówią jedynie, że to Stalin mordował i stalinizm był be a Lenin był dobry. Stalin zabijał bolszewików - dobrze robił. Ale drań nie zabił całej zarazy, tylko ją lekko przetrzebił. Do tego po wojnie podrzucił tego gówna Polsce i innym. I tu jest problem.
 

whirlinurd

Member
556
19
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wielki_G%C ... a_Ukrainie

Dekret o pięciu kłosach

Dla tych, którzy zostawali na wsi, częstokroć jedynym miejscem, gdzie można było coś znaleźć do jedzenia było pole kołchozowe. Jednak zerwanie tam choćby kłosa było przestępstwem przeciwko ZSRR. Mołotow i Kaganowicz na rozkaz Stalina opracowali dekret "O ochronie mienia przedsiębiorstw państwowych, kołchozów, spółdzielni oraz wzmocnieniu własności społecznej". Opublikowany 7 sierpnia 1932 r. nazywany był potocznie prawem pięciu kłosów, gdyż za zerwanie takiej liczby groziła kara śmierci lub 10 lat łagru. Skazani nie mogli liczyć na amnestię[9].

The.Soviet.Story.2008.DVDRip.XviD-LAP.Napisy.PL

http://www.hawaii.edu/powerkills/NOTE1.HTM
DEATH
BY GOVERNMENT
By R.J. Rummel
 
OP
OP
C

Cokeman

Active Member
768
120
Wujek Joe nie był idealny. Zabił ok 20M ludu. Mysle jednak ze bolszewicy spod znaku Lenina i Trockiego zabiliby wiecej.
 

whirlinurd

Member
556
19
a co on stał z rękami w kieszeniach kiedy Lenin i Trocky atakował zbuntowane wsie (masowe konfiskaty) ...
w poglądach niczym się nie różnił od Trockiego (totalna kolektywizacja wszystkiego) o ile Lenin przez problemy żywieniowe łaskawie "wymyślił" NEP ( "nowa" polityka ekonomiczna - już sama nazwa świadczy o jego intelektualnej porażce i czasowym wytrzeźwieniu ) i kogo to mogło drażnić? właśnie skrzydło Stalina i Trockiego ( tzw. korupcja i inne niemoralne sprawy :) zdobycz stalinizmu - pawlikomorowizm? ) wierzył w globalny kolektywizm ( z ciekawostek warto wiedzieć że po podpisaniu paktu z Adolfem zrezygnował z rozbudowy jednostek obrony na rzecz desantu lotniczo-spadochronowego... pomyślał sobie pewnie - jest szansa...wymarzona globalna kolektywizacja itd

http://www.marx2mao.com/Stalin/AS07.html
kim może być Stalin? może być bardziej bohaterem wszystkich państwowoców :)
monarchistów ... taki car hehe... nawet swoich popów miał ... i sorry... "indywidualistów"? ;) no przez... kult jednostki - nadzwyczajne orwellowskie odwrócenie kota ogonem... jakże to tak? Stalin-kolektywista jako kultywator jednostki? hehe czyli siebie? idealna zagrywka reszty kolektywistów i państwowców jeżeli Stalin to efekt kultu jednostki to jednostka musi być zła :) więc liczy się tylko kult kolektywu/państwa? może to jakieś dziecko poczęstowało go zatrutym cukierkiem? może uratowało ziemie przed atakiem nuklearnym...

PS. zresztą pomysł karania śmiercią różnych osób za poglądy (myślozbrodnia) uważam za bezsensowny - przykładem współczesnej tradycji prawa stalinowskiego ( bo w myślach mają jakieś cyniczne plany? ) uważam np. karanie (bez wyroku sądu) miesięczną grzywną za nieistniejące (futurystyczne?) przestępstwa tj. obowiązkową składkę OC - zdobycze stalinowskiego prawa wiecznie żywe? ;)
 

Lukasevic

Member
145
4
kr2y510 napisał:
Szkoda, że nie z polskimi napisami. Mało kto dziś rozumie rosyjski. Ja nie miałem żadnych problemów.
A kurwy mówią jedynie, że to Stalin mordował i stalinizm był be a Lenin był dobry. Stalin zabijał bolszewików - dobrze robił. Ale drań nie zabił całej zarazy, tylko ją lekko przetrzebił. Do tego po wojnie podrzucił tego gówna Polsce i innym. I tu jest problem.

Są napisy tylko trzeba włączyć. :)
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Lukasevic napisał:
Są napisy tylko trzeba włączyć. :)

Aha.
To muszę pokombinować z NoScriptem, AdBlockPlusem oraz innymi i będą.
Dzięki.
Ja na co dzień maksymalnie filtruję internet, co stanowi zupełnie inne doznanie estetyczne. Jednak filtry czasem usuwają rzeczy pożyteczne.
 
Do góry Bottom