Mariusz Trynkiewicz - gej, seryjny morderca, pedofil

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
Wychodzi na wolność, media się zesrały i to mnie trochę dziwi, że codzienni socjaliści nie ogarniają ciepłem lewicowej wspólnoty obiektu resocjalizacji i są tak żądni krwi. Informacja, ze po opuszczeniu puszki będzie mieszkał u kochanka też trafiła do mnie przypadkiem, a wydawałoby się, że może stać się ikoną walki o związki partnerskie środowiska Gazowni. Może zgłoszą się do adopcji lub też założą rodzinę zastępczą ?



1480642_10201272861333299_1846729353_n.jpg
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 732
4 693
Normalka że publikatory bez ustanku muszą sie czymś masturbować bo już taka ich natura - przez ostatnie trzy, cztery miechy była mama Madzi, jak sie wszystkim przejadła to na trzy tygodnie dostaliśmy pijanych kierowców a kiedy i z tego wycyckali co sie dało to dostalliśmy Trynkiewicza (alternatywnie są jeszcze do wyboru martwi bliźniacy "zabici" przez debilnych lekarzy i dupiany system). W żadne oburzenie jego wyjściem nie wierzę, raczej mi sie zdaje że ludzie potrzebują takiego fantomu, na który mogą przenieść własne frustracje żeby przez chwilę nie wkurzać sie na siebie. Taki wentyl bezpieczeństwa - "Inni są gorzej zjebani niż ja więc ok." Takie fanpejdże to typowe odbicie tej potrzeby a chwyt marketingowy na poziomie gimbazy imo. W sensie rozgłosu działa ale nie przełoży sie na nic poza krótkotrwały szum. Za tydzień i tak będzie coś nowego. Zieeeeeew..
 
M

Matrix

Guest
Będzie zabijał, ale teraz bardziej ostrożnie, aby nie dać się złapać. Najpierw się ustawi jako zacny obywatel, a potem zaatakuje ( bo inaczej nie potrafi, jest inteligentny i nie ma zahamowań). Mamy polskiego hannibala. Osobiście nie oceniam i nie wpadam w histerię.
 

Caleb

The Chosen
511
271
Masz na mysli Fronda =>Korwin-Mikke: Trynkiewicz powinien zostać...?
Janusz Korwin-Mikke, Prezes Kongresu Nowej Prawicy w rozmowie w Polsat News mówi, że morderca Trynkiewicz powinien zostać zgładzony przez innych więźniów.
A co Korwinowi do Trynkiewicza?

Mnie podoba się ten fragment
Problem z Trynkiewiczem narasta. Prawie wszyscy uważają, że Trynkiewicz będzie zagrożeniem jeśli opuści areszt i nie dostanie się na przymusowe/zamknięte leczenie.
Być może niektórzy z nas mają dobrą okazję, aby wystąpić o pozwolenie na broń?
 

de Maistre

Member
92
80
Zastanawiają mnie w tej ogólnonarodowej debacie o Trynkiewiczu dwa fakty:

1. Czemu media i ludzie zastanawiają się co zrobić z Trynkiewiczem mimo, że jego sprawa została ustalona ok. 24 lata temu i teraz mu co najwyżej mogą przed więzieniem pomachać na pożegnanie i życzyć szybkiego powrotu i jak najmniejszej liczby ofiar- co nieuchronnie nastąpi. A nikt do kurwy nędzy nie zapyta- nawet słowa w mediach o tym nie usłyszałem nie licząc oczywiście JKM, a jakże- kto jest odpowiedzialny za to, że Trynkiewicz i spółka mając wyroki do dzisiaj żyją?... I czemu ludźmi odpowiedzialnymi za ten stan rzeczy nie zajmuje się już prokuratura? Gdzie aresztowania? Czemu nie ma żadnych nazwisk? Przecież to są ludzie, którzy są odpowiedzialni za przyszłe ofiary, które niewątpliwie będą! Jeśli nie Trynkiewicz to inni...

2. Czemu media praktycznie milczą nt. liczby potworów, którzy opuszczą więzienia w najbliższym czasie? Czemu Trynkiewicz stał się takim celebrytą, o którym kręci się programy skoro wiadomo, że ogólna liczba podobnych mu bandziorów sięga setki? i tu prośba- jeśli ktoś ma jakieś dane nt. ich liczby i miejsc gdzie siedzą niech poda, żeby ludzie mogli odpowiednio zareagować- nie wychodzić po zmroku itd. To nie są żarty... Wyjdzie na wolność około 100 (!!!) Hannibalów Lecterów.

I to są tematy do rozmowy, a nie kurwa, że Trynkiewicz wychodzi w walentynki i że Bubble Shoes typuje datę śmierci tego gościa. są nawet takie typery na necie i za smsa można sobie wytypować swoją datę śmierci. Może Bubble Shoes zamknąć na 25 lat? loool?! Co to kogo obchodzi?!... Rozumiem na pudelku o takich sprawach dyskutować, ale tutaj? :p
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
To w sumie ciekawa sprawa, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że znów tego kolesia chcą gdzieś zamknąć. Przeglądałem z Ciek-awości :) ustawę, co to na gwałt ją napisano by tego faceta zamknąć i wyjątkowo mnie się ona nie podoba. Umieszczanie w jakieś psychuszce bez wyroku, na podstawie samego postanowienia sądu, karanie 2x za ten sam czyn ... nie sądzę, by to przeszło przez Trybunał Konstytucyjny.

"Tworzy się Krajowy Ośrodek Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym, zwany dalej „Ośrodkiem”." Brrrrrr, aspergery miast i wsi, strzeżcie się :)
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Michalkiewicz dobrze to ujął: albo Trynkiewicz jest świrem, to jest ofiarą przestępstwa, niemalże morderstwa sądowego (czapa dla świra), albo nie jest świrem, to jak można go za to ponownie zamknąć.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
O jejku, wielkie mi rzeczy... Może trochę mordował, ale to dobry chłopak w gruncie rzeczy jest - ma oko do kolorów, ładnie maluje i działa dobroczynnie na rzecz etatystycznej służby zdrowia. Cud resocjalizacji III RP po prostu. Aż się dziwię tej całej medialnej nagonce - Trynkiewicza powinni przedstawić w najjaśniejszych barwach, jako jeden z elementów naszego skoku cywilizacyjnego, z którego rodacy mogą być dumni.
 

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 912
7 920
Wg Pytlakowskiego z Polityka.pl Trynkiewicz jest niebezpiecznym świrem. Podobnie jak wielu innych skazanych na śmierć.
Opłakane skutki amnestii z 89r:
Dzięki moratorium grupa zbrodniarzy, ci najgorsi z najgorszych, zachowała życie. Jeden z moich rozmówców zastrzelił policjanta (odsiaduje dożywocie), inny z zemsty zamordował czteroosobową rodzinę (zmarł w więzieniu), kolejny na przepustce z więzienia zabił znajomego lekarza i jego żonę – dla rabunku (jeżeli żyje, to niedługo skończy odsiadywać 25 lat, bo na taką karę zamieniono mu wyrok śmierci). Trzech z moich rozmówców dokonało zbrodni na tle seksualnym. G. z okolic Trójmiasta zamordował dwie nastoletnie dziewczyny. C. z Pionek po pijanemu zgwałcił i zabił 11-latkę, córkę sąsiadów.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Trynkiewicz nie jest świrem.
To seryjny morderca bez strukturalnych patologii w mózgu. Skurwiel prawdopodobnie był sam molestowany w dzieciństwie, być może przez ojca. Stąd - znów: być może - jego pedalstwo (nie wierzę w genetyczne uwarunkowania), stąd przymus powtórzeń z elementem sadyzmu. Mainstream od dłuższego czasu pęka w szwach od pieśni wspierających dla Trynkiewicza, podczas gdy śmieć dawno powinien zgnić w piachu. Państwo go chroni przed sprawiedliwością wymierzoną przez ludzi, może jest im do czegoś potrzebny, a może to typowe zachowanie dla państwa. W pierdlu był izolowany, możliwe że z powodu stanowiska jego starego (był kuratorem). Ciekawe, czy faktycznie zostałby uśmiercony, gdyby nie zaszły zmiany legislacyjne.

Gdyby trafił do celi jak każdy, więźniowie zakończyliby sprawę.

Pojawił się świeży wypierd z omleta:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/mare...a-wolnosc-ale-ma-byc-objety-dzialaniami/kjtzv
Minister sprawiedliwości Marek Biernacki poinformował Polską Agencję Prasową, że Mariusz Trynkiewicz może wyjść na wolność, ale ma być objęty działaniami operacyjnymi i nie może opuszczać kraju.
Ale po co miałby? W Katolandzie żyje wystarczająco dzieciaków.
 
K

Kurier

Guest


Jezuś. Skąd się biorą takie młode przypały. Korwin to samo od 30 lat klepie, a ten srajmajtek mu zarzuca, że to pod publiczkę, populistyczne hasełka... FUCK OUTTA HERE.
 
M

Matrix

Guest
Klamka zapadła Trynkiewicz jest ( będze) od 10. 02 2014 wolnym człowiekiem, karę odbył. natomiast w tym społeczeństwie jest spalony, to gorsza kara niż odizolowanie w domku dla groźnych przestępców, na razie będzie miał zasiłek i mieszkanie ( w byłym miejscu zamieszkania ponoć ) Teraz dopiero zacznie się dla niego piekło. Nic nie rozumiecie, nie macie wyobraźni ?
 
Do góry Bottom