Mariusz Max Kolonko i Jakubiak zakładają partię polityczną #R (Revolution)

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
D

Deleted member 6431

Guest
Kolonko to teraz wielki patriota. Ciekawe czy dowalą ekonomią???
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
"Polaczków" system rozgrywa jak pięciolatków, a na świadomych i działających, rząd Polin pcha ABW i innych ss-manów... W sumie lepiej robić swoje, bo po co tracić czas i pieniądze na rzucanie pereł przed wieprze...
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
A może brzytwa Ockhama. Zresztą orzechy przeciw dolarom, że nic z tego nie będzie. A skoro nic nie będzie, to znaczy, że nie była to agentura.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Dziwne wnioskowanie. Tak jakby biurokracja słyneła z omnipotencji i efektywności
Służby to nie biurokracja. Wedle spiskowców są wszędzie i sterują wszystkim... więc po co miałyby inwestować w z dupy inicjatywę skoro od ręki wykreowały nasto % Kukiza i Nowoczesną?

Ubeckie śpiochy dostały polecenie, by dalej mamić jakoś ten naród. Projekty .N i K'15 się nie przyjęły <----
 
Ostatnia edycja:

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Służby to nie biurokracja. Wedle spiskowców są wszędzie i sterują wszystkim...
Bzdury. Kto, gdzie i kiedy tak powiedział? Tak na prawdę to rządzą loże, arytstokracje i religie, które działają ponad i poza państwem (a nawet ponad prawem międzynarodowym!), służby to ich sługusy. W ogóle służby które znamy to śmiech na sali. Rozmawiałeś w ogólne @mikioli z kimś ze służb? Sam byłem świadkiem nie raz, jak byli oni zażenowani tym co robią, ale musieli to robić, bo rozkaz poszedł z góry...

Są służby bardziej ukryte i bardzo wpływowe, o których nie wiemy nawet czy istnieją, jak MJ-12, SIV, czy ONI (to ostatnie jest potężniejsze niż CIA, NSA i DIA razem wzięte, ale fakt, faktem nazwa jest upubliczniona).
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Kolonko to teraz wielki patriota. Ciekawe czy dowalą ekonomią???
Dowalą mamieniem "Dobrym Wujkiem Ameryką". Max Kolonko Nic innego nie potrafi. A jak trzeba, to będzie mediował każde gówno.

A skoro nic nie będzie, to znaczy, że nie była to agentura.
W latach 60-tych któryś (nie pamiętam który) z dyrektorów FBI czy CIA chlapnął, że 80% naszych dziennikarzy to agenci. Nie wierzę by w komunie i dzisiejszej postkomunie było inaczej. IMO jest lepiej. A Jakubiak sam się przyznał, że był w WSI.

Tak jakby biurokracja słyneła z omnipotencji i efektywności
To niemal zawsze jest prywatna inicjatywa pod przykrywką razwiedki. Inaczej by to nie działało.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Czyli różni tam showmani, aktorzy i kierowcy mogą sobie startować z własnej inicjatywy, czy też nie mogą? Jak Janusz Dzięcioł zwycięzca pierwszego Big Brothera został posłem (PO) to nikt nie opowiadał o tajnych służbach. To samo w przypadku europosła PO Krzysztofa Hołowczyca.

Mam więc przypuszczać, że agenci razwiedki są wszedzie tylko nie w Platformie Obywatelskiej? Dziwna konstrukcja.
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Czyli różni tam showmani, aktorzy i kierowcy mogą sobie startować z własnej inicjatywy, czy też nie mogą?
Należy sobie zadać pytania:
Czy ich kariera nie została wykreowana przez razwiedkę?
Czy są tym kim są za przyzwoleniem służb?
Jest jeszcze jedna kwestia. Często celebryci są zneutralizowani przez służby na zasadzie dorozumienia. Przychodzi taki jeden do celebryty i mówi: Wiecie, rozumiecie...

Przykładem znanej onegdaj celebrytki była znana za komuny śpiewaczka ŚP. Wioletta Villas. W pewnym momencie zaczęło jej się wydawać, że komuna naprawdę upadła, więc ta sama z siebie przyznała się publicznie do współpracy z razwiedką. Mało tego, opisała wszystko ze szczegółami. Jej kariera upadła, a potem zaczęły jej się problemy z życiem osobistym. Zmarła w samotności.


Mam więc przypuszczać, że agenci razwiedki są wszedzie tylko nie w Platformie Obywatelskiej? Dziwna konstrukcja.
A kto powiedział, że ich tam nie ma?
Są!
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Przypominam, że Sierp partię założył, a nie jest celebrytą nawet ze schowka. Czyżby służby?
Jaką? To była partia Libertarian z Waldkiem Deską jako przyszłym prezydentem? Sukces był blisko, tylko służby pokrzyżowały plany wolnych ludzi... :(o_O

jyK5Din954WsSMgy_mobile.jpg


Co do np. Fair-Play i prof. Gwiazdowskiego, ewidentnie był on inspirowany przez służby: "wicie-rozumicie Gwiazdowski, macie weksel in blanco, na co nam takie rzeczy, żeby profesor wylądował pod mostem z rodziną, a nie lepiej spróbować czegoś nowego w życiu, nic to nie kosztuje...". Nie zebrał podpisów, aby mieć jakiekolwiek szanse na wejście, ale wystartował, dostał 0,5% - Kukiz i KOnfederacja nie weszły, po Eurowyborach plan zrealizowany, a służby wydały końcowy rozkaz: "szeregowy Gwiazdowski, spocznij!"... i odszedł z polityki...
 

Maksymiliana

Everyday Hero
316
176
Wg mnie, Kolonko poza internetem jest nikim, pamiętam, dawno, dawno, dawno temu jak był korespondentem TVP na Amerykę. Ale potem zapadł się pod ziemię, a teraz nagrywa te swoje filmiki w jakiejś kanciapie.
Historia pokazała, że samym internetem nie wygra się wyborów.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Jaką? To była partia Libertarian z Waldkiem Deską jako przyszłym prezydentem? Sukces był blisko, tylko służby pokrzyżowały plany wolnych ludzi... :(o_O

Jak przystało na rasowego tropiciela spisków, obalasz teży, których nie postawiłem. Nie mówiłem, że założył partię, która odniosła sukces, ale założył po prostu partię. Taką prawdziwą, z sądową rejestracją, itd.

Nie trzeba być od razu agentem służb, aby założyć partię, więc zakładanie partii nie jest jeszcze wyznacznikiem agenturalności.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Wg mnie, Kolonko poza internetem jest nikim, pamiętam, dawno, dawno, dawno temu jak był korespondentem TVP na Amerykę. Ale potem zapadł się pod ziemię, a teraz nagrywa te swoje filmiki w jakiejś kanciapie.
Historia pokazała, że samym internetem nie wygra się wyborów.

Wszystko się zgadza, ale w kwestii tego co pokazała historia: niekoniecznie musi tak pozostać.
 

Non Serviam

Well-Known Member
834
2 247
To kolonko jeszcze nadaje? Kiedyś nim non-stop spamowali na wykopie, ale ostatnio go nie widziałem, no już od ładnych paru lat w zasadzie, myślałem że jego formuła amerykańskiego przekazu rodem z lat '90 się już wyczerpała i dał se spokój.
 
Do góry Bottom