Logowanie w śmietniku

A

Anonymous

Guest
Proponuję by niezarejestrowani nie mogli pisać w śmietniku! Szkoda czasu na trolli. Jak ktoś chce dyskutować niech sobie założy konto.
 
M

MichalD

Guest
Zakażmy marihuany, bo ktoś raz na parę miesięcy powoduje wypadek pod jej wpływem. Zakażmy kupowania leków bez recepty, bo jakiś idiota może czasem przedawkować. Obejmijmy dzieci stałą obserwacją opieki społecznej, bo ich rodzice mogą ich krzywdzić. Koncesjonujmy TV, bo ktoś może wyemitować treści obraźliwe...

...zakażmy pisania przez gości w śmietniku, bo ktoś raz na ileś tygodni urządza trolling i prowokacje.

Cóż, widzę że siły postępu, żądające różnych "zdobyczy cywilizacyjnych" mają się na forum całkiem dobrze. :)

A tak na serio, więcej dystansu do życia. ;) Czasem fajnie jest się pośmiać z dobrej prowokacji.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Proponuję raczej ustawić tak, żeby śmietnik był niewidoczny w Pokaż nowe posty / Pokaż dzisiejsze posty.

Wtedy jak ktoś będzie chciał to będzie go odwiedzał na własne ryzyko.
 
M

Matrix

Guest
Taki zakaz przypomina mi zakaz dla radia Trwam na multipleksie, całkiem nie libertariański pomysł. Niech trolle piszą, mnie to nie przeszkadza, tak jak mi nie przeszkadza lump w przejściu podziemnym.
 
S

stormtrooper

Guest
Zdarza się trolling, ale jest sporo, a nawet powiedziałbym, że większość tematów zakładana przez niezarejestrowanych jest merytoryczna, zostawiłbym i tyle. Z drugiej strony zarejestrowani trolle też już się pojawiali, więc co zmieni wymóg logowania? :)
 

lumabel

New Member
231
0
Trollowanie na forum jest jak korupcja w gospodarce. Jeśli zachowane są właściwe proporcje, służy rozwojowi.
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 052
Ok, śmietnika nie ma - trudno. Ale dlaczego Hyde Park jest widoczny tylko dla zarejestrowanych? Co tam jakieś tajemnice są? Jaki jest sens ukrywania tego?
 

Gie

Libnetarianin
219
490
No ja także jestem zdziwiony ukryciem Hyde-Parku. Forum przeglądam w miarę regularnie od dłuższego czasu, ale nie czułem potrzeby wypowiadania się, więc konta nie miałem. Hyde-Park jest moim zdaniem jedną z jego mocniejszych stron - ciekawe tematy, kawador dobre filmy poleca, rotfle nie najgorsze. Ukrycie go przed niezarejestrowanymi zmniejsza atrakcyjność forum.
 
OP
OP
A

Anonymous

Guest
Gie napisał:
No ja także jestem zdziwiony ukryciem Hyde-Parku. Forum przeglądam w miarę regularnie od dłuższego czasu, ale nie czułem potrzeby wypowiadania się, więc konta nie miałem. Hyde-Park jest moim zdaniem jedną z jego mocniejszych stron - ciekawe tematy, kawador dobre filmy poleca, rotfle nie najgorsze. Ukrycie go przed niezarejestrowanymi zmniejsza atrakcyjność forum.

Też tak myślę. Dawałem komuś linki do HP i żalił się koleś, że musi mieć konto.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Wróci TH, to zrobi z tym porządek, bo to jego zmiana. Chyba kwestia jest taka, że HP nie pasuje do żadnej innej kategorii, musiałbym mieć własną. Wylądował więc w forach prywatnych, wymagających logowania. Nie mam pomysłu, co z tym zrobić.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Może podzielić HP na:
jawne - filmy, rotfle, ciekawostki itp.
tajne - "odpały pojebów" (nic do nich nie mam, sam należę do jednego z odłamów heretyków)
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
Każda zmiana na początku jest zmianą na gorsze :)

Podział HP brzmi fajnie pod warunkiem , że fora żyją, tutaj z kilku martwych zrobiliśmy jeden HP.

gie - ale nie czułem potrzeby wypowiadania się, więc konta nie miałem. - a teraz masz, + 1 dla forum.
 

Gie

Libnetarianin
219
490
Ale ja wiedziałem co tracę nie mając konta, całkiem nowi ludzie już tej wiedzy mieć nie będą.
Sory, ale dalej nie rozumiem czemu Hyde-Park nie ma być udostępniony dla postronnych. Nie ma tam, jak pisał Szynka, wielkich tajemnic, ani nie jest to jakaś "krwawa" i kontrowersyjna część forum, która mogłaby kogoś odstraszyć.
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 052
Może tylko ja tak mam, ale użytkowniczka Matrix działa mi na nerwy dużo bardziej niż dział śmietnik, który został usunięty. Może z tym też da się coś zrobić?
 

Snotboogie

New Member
20
2
Madlock napisał:
tajne - "odpały pojebów" (nic do nich nie mam, sam należę do jednego z odłamów heretyków)
Sam trafiłem na to forum, bo mi ktoś taki „odpał” kiedyś podlinkował. Wydaje mi się, że inni mogą mieć podobnie :D.
 
Do góry Bottom