Łódź, 13 marca 2014: Prawo dostępu do broni

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Prawo dostępu do broni
Czwartek, 13 marca 2014

Dnia 13 marca 2014 r. od godziny 9:00 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowa dotycząca prawa dostępu do broni, organizowana przez Studenckie Naukowe Koło Myśli Polityczno - Prawnej.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji prosimy o wysyłanie zgłoszenia na adres mailowy: zuzanna.stepulajtys@gmail.com

http://www.wpia.uni.lodz.pl/aktualn...naria-wyklady/item/502-prawo-dostępu-do-broni
 
D

Deleted member 427

Guest
Pamiętajcie, żeby mojego bloga zacytować! Choć raz :)

Krzysia też koniecznie: Jak każdy ma broń i amunicję oraz jest gotowy zabić skurwysyna to jest wolność. Urzędas poleci w hugona z uzbrojonym po zęby obywatelem? Prędzej nie wypłaci się na ochronę. Broń to podstawa. Człowiek bez broni to przedmiot.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Człowiek bez broni to przedmiot.
Mocarne pierońsko! To krótkie zdanie brzmi jak muzyka Meshuggah - pozornie tylko popierdolona, ale przy głębszym odsłuchu widać jak wyłania się nie tylko sens, ale i szalona, wręcz zdehumanizowana, diaboliczna perfekcja.

Ja bym tylko dodał, że państwo traktuje ludzi bez broni jak przedmiot, ale niepotrzebnie gmatwam. Wiadomo, o co cho.
 
Ostatnia edycja:

janepe

New Member
9
4
Jak potoczyła się dyskusja? Prosiłbym uprzejmie, aby ktoś w miarę możliwości opowiedział.
Moje miasto, ale byłem zajęty dłubaniem w nosie. Zresztą i tak bym nic nie powiedział jak się znam.
 
Do góry Bottom