Liberty English Camp

Jacek Spendel

New Member
6
0
Witajcie,

Zapraszam Was na obóz językowy Liberty English Camp, który odbędzie się w dniach 5-11 lipca w miejscowości Złotniki Lubańskie, niedaleko Jeleniej Góry. Głównym przesłaniem tego przedsięwzięcia jest nauka języka angielskiego oraz promowanie przedsiębiorczości i filozofii wolności wśród młodych ludzi. Cel ten realizujemy poprzez organizowanie dyskusji w małych grupach, warsztatów poświęconych zakładaniu własnej firmy, debat oksfordzkich oraz innych, twórczych aktywności. Zajęcia prowadzone będą przez native speakerów (skupionych w The Language of Liberty Institute) z różnych zakątków globu. Oferta Liberty English Camp skierowana jest przede wszystkim do ludzi pragnących poprawić swoje umiejętności językowe oraz zainteresowanych myślą wolnościową. Dobra zabawa gwarantowana.

Szczegóły i rejestracja na stronie www.camp.koliber.org
Kontakt: libertycamp@wp.pl, tel 668 447 877

 
OP
OP
J

Jacek Spendel

New Member
6
0
Spokojna głowa, w zeszłym roku było bardzo radykalnie (ekipa The Language of Liberty to w większości anarchokapitaliści) - kilka kąserw zostało skutecznie pokąsanych ;) To jest libertariański obóz, tym bardziej polecam.
 

SzabloZębny

New Member
329
4
Chyba się skuszę, ale wpierw spróbuję swoich sił twórczych, żeby wygrać ten konkurs.

Zysk jak najmniejszym kosztem, czyż nie? xD
 

SzabloZębny

New Member
329
4
A myślisz, że ja kipię pomysłami i erudycją? Oj nie, ale nie odrzucam z góry takiej możliwości. Trochę czasu jeszcze jest, więc trzeba tylko (aż) chęci i inspiracji poszukać. :p
 

inkTANK

DTP
205
3
Domyślam się, że "kapiesz" bardziej ode mnie. bo moje "pisactwo" jest generalnie nieistniejące. :) To po prostu nie moja działka. :)

edit:

No, to się zapisałem i jadę. Hije... ;)

@//$
 
OP
OP
J

Jacek Spendel

New Member
6
0
PAFERE Liberty English Camp

PAFERE Liberty English Camp

Fundacja PAFERE Polska, The Language of Liberty Institute i Stowarzyszenie KoLiber serdecznie zapraszają młodzież w wieku 16-30 lat
do udziału w tegorocznym obozie LIBERTY ENGLISH CAMP, który odbędzie się w dniach 12-18 września 2009 roku w ośrodku ANPOL w Sulejowie nad Zalewem Sulejowskim (10 km od Piotrkowa Trybunalskiego).

Czym jest Liberty English Camp?

Liberty English Camp to szkoła języka Liberty English Camp to nowatorski projekt, łączący dwa istotne elementy - edukację na temat gospodarki wolnorynkowej i filozofii wolności oraz naukę „żywego” języka angielskiego.

Kto prowadzi zajęcia?
Zajęcia prowadzone będą przez native speakerów (skupionych w The Language of Liberty Institute) z różnych zakątków globu. Oferta Liberty English Camp skierowana jest do młodych ludzi (w wieku 18-35 lat) pragnących poprawić swoje umiejętności językowe oraz zgłębić tajniki biznesu i leseferyzmu.

Uwaga! Zapisz się już dziś! Ilość miejsc ograniczona.
http://www.paferecamp.koliber.org
w razie kłopotów z rejestracją proszę pisać na adres pafere(at)pafere.org

Obejrzyj zdjęcia z zeszłorocznego obozu:
http://www.pafere.org/index.php?option= ... 6&Itemid=1

Dlaczego warto wziąć w nim udział?
Zajrzyj do PDF poniżej, w którym znajdziesz aż 10 powodów dla których warto przyjechać.
Uwaga! Już wkrótce Fundacja PAFERE ogłosi konkurs, którego nagrodą będzie darmowy udział w Liberty Campie!

http://www.pafere.org/images/libertycamp09/PAFERE Liberty CAMP.pdf

Proszę nie dublować tematów -Giga
 
A

Antoni Wiech

Guest
RE: PAFERE Liberty English Camp

Za małą czcionkę dałeś na początku
 

Barcisz

New Member
111
2
Jacek Spendel napisał:
Zapraszam Was na obóz językowy Liberty English Camp, który odbędzie się w dniach 5-11 lipca w miejscowości Złotniki Lubańskie, niedaleko Jeleniej Góry.
wybiera się ktoś z tego forum?
pytam, bo ja będę (plus mój kumpel z liceum, też anarchokapitalista, ale na forum się nie udziela).
 
Do góry Bottom