1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Libertariańskie karaoke

Temat na forum 'Inicjatywy wolnościowe' rozpoczęty przez rawpra, 29 Październik 2016.

1. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 614
    chyba każdy ma mikrofon w komputerze/tablecie/smartfonie a niemowy zanej chyba nie mamy na forum. mozna zatem skorzystac z bogatej dyskografii współczesnego odpowiednika kaczmarskiego i zaspiewac cos wolnosciowego
    tak jak ja, zaspiewalem swoja ulubiona piosenke barda z kielc
    Kod:
    http://vocaroo.com/i/s0c0FocvEks6
    jak podoba wam sie ten pomysl to mozemy zrobic ogolnopolski Konkurs Piosenki Libertarianskiej albo nagramy wszyscy jak spiewamy jedną i tą samą piosenke i pozniej ktos kto sie zna na obrobce dzwieku sklei nasze zawodzenie w jeden plik. mozna by nawet zrobic tak ze jak wchodzi sie na libnet to automatycznie nasze zawodzenie "WOLNOSC WLASNOSC RYNEK HANDEL" sie wlacza w tle :D co Wy na to?

vapaus i Denis lubią to.
  2. aluzci

aluzci Well-Known Member

Polubienia:
    6 801
  3. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 614
    bede musial czekac na sylwestra z libnetem zebyscie mi cos zaspiewali jak juz sie upijecie?
    edit: a nie, przeciez tacy z was sztywniacy ze nawet w sylwestra nie spiewacie

Ostatnia edycja: 29 Październik 2016
  4. kompowiec

kompowiec Open Source Boy

Polubienia:
    1 404
    Ale w odszumianie materiału to ty umiej:

nikt już nie robi stron z dźwiękiem automatycznym, chyba że to jest reklama, co można zauważyć np. na komputer świat.

aluzci lubi to.
  5. libertarianin.tom

libertarianin.tom akapowy dogmatyk

Polubienia:
    5 283
    W zeszlym tygodniu jak mielismy impreze departamentu w ktv, to mi truli dupe abym cos zaspiewal. No to zaspiewalem Stairway to Heaven. Wiec 2gi raz napewno juz mnie prosic nie beda ..

snajper, kr2y510 i wah lubią to.
  6. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    17 304

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.