Libertarianki

  • Thread starter Deleted member 427
  • Rozpoczęty
D

Deleted member 427

Guest
Kobiety są zwykle bardziej "socjalistycznie", "lewicowo" nastawione do życia i w ogóle. Żeby się o tym przekonać, wcale nie trzeba się doktoryzować z psychologii. Oczywiście to nie jest żaden zarzut z moje strony, wręcz przeciwnie :) Znacie jakieś niewiasty o poglądach libertariańsko-propertariańskich?

 

s00lis

Member
211
5
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=81G9RDWyCaU&feature=player_embedded[/video]

Kobiety libertarianki istnieją, i to całkiem urocze. Muszę przyznać, że konkretna broń w rękach kobiety wygląda bardzo pociągająco:)

Powyższy filmik jest częścią obszernego propagandowego i przede wszystkim libertariańskiego filmu, który jest dostępny w całości na youtube. Poniżej wrzucam trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=IJSG55jq8LU&feature=player_embedded
Nie miałem jeszcze okazji obejrzeć całości, więc nie wiem czy warte polecenia.
 
OP
D

Deleted member 427

Guest
Dobry materiał na rasowe libertarianki :)

Angielski Telegraph doniósł o tym, że snajperki należące do marksistowskiego FARC (partyzantka z Kolumbii) pracują jako najemnicy dla pułkownika Kaddafiego w Libii. Świadkowie w Misracie oraz pojmani lojalni wobec Kaddafiego wielokrotnie twierdzili, że świetnie wyszkolone snajperki z Południowej Ameryki działają na tym terenie.

Pułkownik Kaddafi płaci najemniczkom do 1000 dolarów dziennie. Według rebeliantów nie udało się jeszcze pojmać ani zabić żadnej ze snajperek.
Taka baba na straży własności - marzenie :)

http://religiapokoju.blox.pl/2011/04/Pu ... Komentarzy
 
OP
D

Deleted member 427

Guest
Odkopuję wątek!Michelle Muccio is "a research assistant in the Thomas A. Roe Institute for Economic Policy Studies at The Heritage Foundation." She writes for HumanEvents.com and appears as a guest commentator on Judge Napolitano's Freedom Watch. She is a libertarian and self-described "Rebel Economist."

 
OP
D

Deleted member 427

Guest
Jeszcze nie libertarianka (przynajmniej ja nie znalazłem żadnej jej oficjalnej deklaracji w tej sprawie), ale jest na dobrej drodze - Amber Lyon, była reporterka CNN, obrała kurs kolizyjny na rząd i jego cerberów (NYT, CNN):Osobiście widziałam kłamstwa reżimu i nie mogłam uwierzyć, że CNN zmusza mnie do zamieszczania ich w moich reportażach. [I saw first-hand that these regime claims were lies, and I couldn’t believe CNN was making me put what I knew to be government lies into my reporting.]

http://www.realnewsreporter.com/?p=9702
 
649
1 127


To jest Crystal z Whiskey Dicks. Jak twierdzi Tony Gallippi z BitPay, hardcore libertarianka* i adwokatka bitcoina, która będzie pomagać w promocji tej waluty na przyszłorocznych targach CES (Consumer Electronics Show) w Vegas.

*Hardcore libertarianka nie znaczy prawdopodobnie, to samo co tutaj. :)
 

nowy.świt

Well-Known Member
1 203
1 083
To nie muszą być Libertarianki - Libertaranie męscy zrozumieli po prostu że najlepiej jest dziś zwrócić uwagę na pewne rzeczy jednym sposobem :

Dać Kobietę (w tym przypadku względnie dobrze wyglądająca) wtedy jaskiniowcy włączą film który by normalnie nie włączyli (gdyby wykład prowadził jakiś otyły Pan z łysiną)

Ten program np. nie jest pisany przez prowadzącą:


Taktykę ściągnięcia Kundli i zainteresowania ich ekonomią na ładną panią już obmyślałem dawno temu - może w tym roku znajdę jakaś kobietę o wyglądzie modelki.
 
Do góry Bottom