Libertarianizm w cenie?

A

Anonymous

Guest
Otóż w pierwszym poście chciałbym Wam przedstawić ciekawy sposób na pokazanie polskiemu społeczeństwu jakim libertarianizm jest pięknym poglądem;)
Otóż istnieje taka gra społecznościowa nazywająca się eRepublik.
Łącznie gra w nią ponad 250 tyś ludzi. W tym 17 tyś polaków.
Najciekawszą rzeczą jest to że ta gra jest inna od ogame czy plemion. Tam należy być aktywnym non stop, a w erepublik wystarczą 3 kliknięcia dziennie;)

http://www.youtube.com/watch?v=JPVvzNsTjVA

Całkiem ciekawym aspektem tej gry jest sfera polityczna. Istnieje taki urząd jak prezydent czy kongres. Oczywiście jest podział na partie. Ja jestem jednym z przedstawicieli partii czysto libertarianistycznej. PPL czyli Polska Partia Libertariańska istnieje od pewnego czasu, zajmuje 7 miejsce pod względem wielkości. Chętnie zobaczyłbym więcej ludzi w tej grze którzy podzielają moje poglądy. Zapraszam was tam z całego serca;) W filmiku, do którego adres podałem wyżej, jest bardzo sympatycznie wszystko wyjaśnione.

Co do naszych dotychczasowych sukcesów:
-jako względnie mała partia na scenie politycznej zdobyliśmy 4 na 40 miejsca w kongresie. Zgarniając łącznie 218 głosów. Przeszli:
Wielki Szu(70 głosów)
Mr Grandma (66 głosów)
Muchozol (42 głosy)
Railman (40 głosów)
-nasz kandydat na prezydenta Mr Grandma(jeden z założycieli PPL) zyskując 1083 głosy uplasował się na drugiej pozycji.

A teraz linki:
http://www.erepublik.com/en/referrer/Wielki+Szu <-- pozwoliłem sobie dać mojego reflinka(jeżeli się zarejestrujesz na Twoim profilu nie ma żadnego napisu że jesteś z mojego linku, a masz mnie automatycznie we "friendsach" co ułatwi nam komunikację;))
www.erepublik.com.pl <-- to tu toczy się cała zabawa. W tej grze tak naprawdę najważniejsza jest społeczność. Te godziny przesiedziane na IRC;)
#erepublik.com <-- oficjalny kanał na @quakenet polskiego społeczeństwa
#koliber również na @quakenet oficjalny polski kanał KOalicji LIBERtariańskiej.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, napisz mi PM w grze, bądź na tym forum.
Pozdrawiam i do zobaczenia w erepublik;)
 
Do góry Bottom